Şimdi Ara

bu siteyi ne kadara yaparsınız. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
4.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bence 500 eder, asp.net tarafı fazla değil ama tasarımla uğraşılmış biraz gibi duruyor.
    konu harici not: firefox ile gerçekten çok kötü görünüyor her link'e tıklayınca farklı bir site gibi görünüyor sanki, o yüzden biraz daha düşük olabilir fiyat :) ben çok iyimser davrandım galiba... kendim yapıyor olsam böyle bir site 250 istemeye utanırdım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi peacefire -- 30 Nisan 2008; 21:20:18 >
  • 150 Ytl anca
  • en fazla 100

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akyuz6161 -- 7 Mayıs 2008; 15:06:49 >

• quote:

Orjinalden alıntı: _NumB_

10 ytl verse akşama hazır ederm :D Asp net olması önmli deil kullanıcılar hepsi asp netin ne oldunu bilmez yani görsellik gerçekte en önemli şeyidr. Kaba ama asp.net ile yazılmış bi siteyi html tasarımı güzel bi siteye tercih ederim...

Yapma arkadaşım okadar da değil, bir stite, ne kadar düzgün dizayn edilirse edilsin,ne kadar muhteşem görsel efektler olursa olsun, kullanıcı ile etkileşimli bir site değilse, 1 veya 2 girişte tüm içeriği hortumlarsın ve bir daha işin olmaz (güncelleme yok ise), ama dinamik bir site, çok büyük dizaynı olmasada eğer dinamik bir site ise herzaman daha tercih edilir olacaktır.Şöyleki; sen şimdi kalksan dehşet, şahane, mükemmel ötesi tasarımlı bir site yapsan (static) buradaki insanlar sitene girse,"wav,muhteşem,inanılmaz bir site" diye keyiflenirler okadar, yarın tekrar herkes dh de olur, sende. Çünkü yaptığın site ile ilgili yorum yazmak gerekecek.

• Ben Böyle Bir Site yapmaya Çalışsam Parama Kıyamayıp Kendim Yapmaya Çalışırdım...
    Asp'den Bişeyler Yapıp Koyardım (En Basiti Asp).
    Tasarıma Pek Fazlada Önem Vermem Google gibi basit ve anlaşılır uğraşırdım....
    Profesyonel Olarak Yapmaya Çalışsam 400'e kadar yolu var Yukarı Çıkmaz.......
  • başlangıç seviyesi için tasarım fena değil fakat para kazandırmak için biraz fazla sade
    statik bir sayfa için üretkenliğin sınırı yoktur çok çok daha iyisi yapılabilir
    değer olarak 100 TL eder bu site tasarımı pek uğraş gerektirmez

resim galerisi konusunda fso ile klasörden resim okutmak işlevsel olabilir böylece ftp den attığın resimleri bidaha veritabanına eklemek zorunda kalmazsın
    Bu sistemi kullandığım bir örnek asp nin hesaplanması hiç uzun sürmüyor
  • cok buyuk bir elestirim olacak. Gorsel olarak grafikler guzel, ilk bakista benim hosuma gitti.

Ancak, bu siteyi yapan arkadas hic mi firefox acip denememis? Ben musteri olsam sitenin tekrar yapilmasini talep ederdim.

ve fiyat olarak da fazla pahali bir site degil herhalde.
  • Ben bu siteye para bile vermem. Böyle bi site yapsam para istemeye utanırım.
  • emeğe 75YTL
  • yaptığım bi siteyi göstereyim ve aldığım fiyatı vereyim sen sitenin fiyatını belirle.

Kodunu ben yazdım tasarımını arkadaşım yaptı. 250 şer YTL aldık

www.yunusfm.net

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ototube -- 9 Haziran 2008; 16:37:01 >

• deneme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihto -- 23 Ocak 2021; 14:18:5 >
  • @mkaratas
    Sitenin adresini verdiğin için herkes baktı ve bi fiyat biçti. Herkes istediği fiyatı biçebilir. Piyasa ve arz-talep meselesi. İstanbul fiyat farklıdır, iskenderunda garklıdır. Arkadaşın bu siteyi 50-500 arasında fiyata yaptırmıştır diye düşünüyorum. Tabi sitenin eksikleri var. Firfox ile açılmıyorsa (ben denemedim işyerinde olduğumdan) bi websitesinden söz edemeyiz ne yazıkki. Bu demektirki yapan kişi ya şablon kullandı, yada çok amatör. Bence her ikisi de. Bana biri gelseydi ve bu tür bi siteye ihtiyacım var deseydi html olarak yapmak için 200-250 isterdim. Dediğim gibi 50 liraya yapan bile çıkabilir.
  • 200 eder taş çatlasa
  • Yapıldımı bilmiyorum ama pm den ulaşabilirsiniz.
  • 100 ytl ye aynı siteyi 2 saatde bitirir teslim ederim.
    gayet basit ve kolay bir site.bence bi o kadarda başarısız.
  • Düşürün piyasayı düşürün emeğinizin hiç kıymeti yok zaten

" o siteyi 100 liraya yaparım " deyince iyi yazılımcı yada iyi designer olduğunuzumu düşünüyorsunuz ?

gündeliğe gelen okuma yazma bilmeyen kadın bile 80 lira alıyor

birde utanmadan aklınız sıra hava atıyorsunuz 100 liraya yaparım daha iyisini 200 liraya yaparım diye ...
  • Merhaba Arkadaşlar,

bu sitenin eder fiyatı bence yok,

bu özellikleri barındıran sade bir siteye ise 250-400 arası değer biçilir.Ama bence bu site itici.
  • 200 ytl uygun bence
  • 250-300 ytl
  • 150 yaparım ki zaten basit bişey
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.