Şimdi Ara

bu siteyi ne kadara yaparsınız. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
4.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sitenin FireFox daki goruntusunu gormedin sanirim ?
  • 50 falan eder çok basit $eyler bunlar..
  • ben bu site yapmak için para filan almam hatta üstüne para bile weririm..site çünkü çok dandik daha güzel bi site istesene...
  • hocam bu siteyi yapan bir şirketse kapısını 500 ytl den aşağı açmaz bence
    site biraz basit.yani bi özellik yok.bu site en fazla oda taş çatlasın 400 yapar.
    ama 500 verdiysede çok kazıklanmış sayılmaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: synan

hocam bu siteyi yapan bir şirketse kapısını 500 ytl den aşağı açmaz bence
    site biraz basit.yani bi özellik yok.bu site en fazla oda taş çatlasın 400 yapar.
    ama 500 verdiysede çok kazıklanmış sayılmaz

kardeşim parayı sokakta buldun galiba
  • bu site 100ytl eder maximum.
    tanıdık biri olsa bedavaya bile yapardı sana 1 gunde (sana derken yaptırana)

edit: bu arada konu baya eskiymiş ilk sayfada olunca yeni sandım burada fazla yazılmıo sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2fast4u -- 16 Temmuz 2008; 18:00:13 >
  • max 170 YTL
  • pazar ile iligli bir konu dandirik templateleri editleyen bazı arkadaşlar site başı 500 tl alıyor
    şu an çalıştığım yer ise zar zor 200 tl alabiliyor aynı tarz siteler için
    yani nabza göre şerbet meselesi
  • 800
  • 50 ytl den fazlasın ıstemek yuzsuzluk olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: orcnd

pazar ile iligli bir konu dandirik templateleri editleyen bazı arkadaşlar site başı 500 tl alıyor
    şu an çalıştığım yer ise zar zor 200 tl alabiliyor aynı tarz siteler için
    yani nabza göre şerbet meselesi

dandik ve profesyonel templateleri editleyip site yapıyorum diyenler yansın..
    vergi vermeyip firma olmayınca 30 ytl de yapılır :)
    tabi firma olmasa da 800 den aşağı yapmam.

50 den fazla isteyen yüzsüz oluyorsa vergisiz , firmasız olunca ne oluyor acaba?
    ben yakıştırma yapmayayım.
    her türlü genellemeye Hayır!
  • bunlara kim para veriyor allah aşkına ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: poopsy

bunlara kim para veriyor allah aşkına ya

html den daha iyisini 5 dk içinde hazırlarım, paraya gerek yok

Edit 600 lira diyen var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi invision -- 27 Temmuz 2008; 17:49:52 >
  • çok basit görünümlü bir site sıradan bence para bile etmez firefoxda görüntü berbat bi kere menü denen bişe yok dediğim gibi detay yok para etmez arkadaşın dediği gibi daha iyisini yarım saatte yapabilirim ben parada almam :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metinak85 -- 13 Ağustos 2008; 9:33:25 >
  • kapansın bu konu artık ya.
  • 150 ytl ye yaparım kolay!
  • 10 dakika da 10 ytl ye yaparım diyen arkadaş.Sitede yüze yakın resim olduğunu varsaysak.

Sen elindeki 10 resmi 10 dakika da editleyemezsin. kaldı ki harcancak zaman. yapılan emek.

hiç emeğe saygıda kalmamış. :) bu mesleği bu kadar da piç ettiler :)
  • kapatın şu konuyu
  • Konuyu açan arkadaşım, bu kadar insan cevap vermiş sana, bari sen de arkadaşınının kaça yaptırdığını söyle :)

Gerçekten merak ettim(k)
  • quote:

Orjinalden alıntı: dwyn

600

vay be.

ben bu şekilde bir sayfayı php ve mysql ile (içerik ve görünüm en üst seviyede) bir kaç günde yaparım ve bu kadar para almaya utanırım. bence bu tür siteleri programlama öğrenip kendiniz yapmanız daha iyi olacaktır. üstelik neden asp.net ile yapılmış onu da anlamış değilim ? (asp.net yayınlaması ve tasarımı sıkıntılı üstelik öğrenebileceğiniz kaynak çok çok az.)
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.