Şimdi Ara

bu som mu sos mu sosun mu kutusu yesıl bole:S (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
0
Favori
2.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bana sos dan başka hiç bişi çıkmoı o da accesorry
  • anladığım kadarıyla som sosun veya sos kutularında bi fark yok sos çıktı bana yine aynı
  • Arkadaşlar resmin sağ altındaki açıklamaların yazdığı bölüme bakın. Ordan itemi kendisinin yere attığını anlayabiliriz. Burda karmaşa yapmak yerine neden kendisi ne olduğunu söylemiyor
  • bn bılmıom ne oldugunu sıze sordum :S
  • quote:

Orjinalden alıntı: HeaVen eviL

Cünüb reduceli acc. o

O şu ana kadar sadece kekstra'ya çıktı diye biliyorum.

quote:

Orjinalden alıntı: Mustapha_TR

Arkadaşlar resmin sağ altındaki açıklamaların yazdığı bölüme bakın. Ordan itemi kendisinin yere attığını anlayabiliriz. Burda karmaşa yapmak yerine neden kendisi ne olduğunu söylemiyor

Süper bir ayrıntı yakaladın kanka. Acaba bu itemi mi bıraktı başka bir şeyi mi? Acaba başlığı açan arkadaş YALAN mı söylüyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Beni7Bitirdi_ -- 29 Haziran 2007; 1:29:25 >

• yok daha neler bn nıe yalan solıım kardesımın bu char o gormus ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mustapha_TR

Arkadaşlar resmin sağ altındaki açıklamaların yazdığı bölüme bakın. Ordan itemi kendisinin yere attığını anlayabiliriz. Burda karmaşa yapmak yerine neden kendisi ne olduğunu söylemiyor

Evet ayrıca yazılar da sansürlenmiş. Ve de sağ alt köşedeki karakter panelinde de anlaşıldığı üzere ' bu itemi atmak istiyor musunuz? ' diye sorulmuş. Çok haklısın.
  • peşin hüküm vermeyin bence baska biseyde atmıs olabilir yazıları kapatmasının sebebi adamın özelidir belki niye görcem diye yırtınıonuzki?Ama bu işi kendiside yapmış olabilir

Bu arada bu ne yav?Reduce lulardan olabilirmi acaba?
  • Gerçekten ilginç.Yani elinize ne geçiyor onu anlayabilmiş değilim.Bu şekilde yapmak size ne kazandıryor? Yok bir menfaat varsa bizde yapalım ne bileyim atıp alınca iki tanemi oluyor.Bu durumu sikayet etmekte lazım aslında.gereksiz insanları meşgül etmek onları aptal yerine koymaya çalışmak.Zaten bu nedir derken tavşanı alıyor ve ne olduğunu söylemesi de lazım ama nerde.Arkadaş ortalığı karıştırıyor sadece.
  • iyi de o normal acc. kutusu.Soxların daha değişik
  • emin deilim ama ya som yada sosun
  • o bir kere takı kutusu değil tamammı bana çıkmıştı bundan ve somdu. som ve sosun kutuları birbirlerine benzerler.
  • sos som veya sosun çünkü üçünün de rengi böyle yeşil üçünden biri
  • ok hepınıze tesekkur ederım...
  • SOSun rengi kahverengi
  • bana aynısı düstü sos takı
  • bence ya sosun ya da som ama sos deil
  • saolun arkadaslarda karar werın sos takı mı ?
  • dandik bi acc kutusu diye tahnin ediyorum tavşanda kiminse almış zaten onu yani artık bi önemi yok..

bu konuya niye mesj attım onuda anlamadımya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tembeler -- 29 Haziran 2007; 18:49:07 >
  • arkadaş onu çantana alıpda bakmak daha kolay olmazmı?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.