Şimdi Ara

(Bu Telefon Neden Benim Olmalı ?) Konulu Yarışma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar merhaba.telefonum bozuldu ve yeni telefon alıcak param yok maalesef öğrenci olduğum için.bir Facebook sayfası bir etkinlik düzenliyor ve kazanana akıllı telefon veriyor.şimdi mantık:
    -adamların verdikleri telefon neden benim olmalı konulu bi fotoğraf çekip yollamam lazım adamlara ve yaratıcı bi fotoğraf olması lazım.
    -benim sizden ricam bana bu konuda fikir vermeniz.lütfen fikirlerinizi esirgemeyin acilen telefona ihtiyacım var.(normalde 50-100 liraya alabilirim telefon ama sadece konuşma işimi görür boşa para vermek istemiyorum.)
    - arkadaslar bide söylemeyi unutmuşum fotoğrafın yanına fotoğrafı anlatan bide yazı yazmam lazım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tasdemir01 -- 27 Ocak 2015; 20:42:29 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Tamam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Suriyeliyim telefonum yok konulu bir fotoğraf çek, en kötü mansiyonu alırsın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • DH ana sayfayı çek onlar anlar.

• Yazıcından ya da kırtasiye dükkanına gidip telefon kullanan insan resmi çıkart (eski bir cep telefonu da koyabilirsin). Yanına üzerinde hayali telefon numaraları yazan bir kaç kağıt, fotoğraflar ve notlar koy. Güzel durur. Öğrenci yaşamını anlatmak istersen de okul malzemelerini koyabilirsin. Arka planı dikkatli seç. Bu dediklerime göre yazıyı da yazarsın. Başarılar dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wacom Intuos -- 27 Ocak 2015; 20:44:55 >
  • 3310 koy masaya, yanında da güzel bir fontla yazılmış '1878'den beri' a4 kağıt üzerinde.

• Yukarı

• quote:

Orijinalden alıntı: Oyuncu adam

DH ana sayfayı çek onlar anlar.

• Yukarı

• Yukarı

• Bence tuvalete git bir elin dolu bir elini boş bırakıp fotosunu çek onlar anlar

• Yukarı

• Yukarı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.