Şimdi Ara

BULGARİSTANDA BMW 3.20 Cİ 8BİN TL ŞAKA GİBİ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
3
Favori
6.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: The BlackMamba 24

Yalan değil ben kendim Bulgaristan göçmeniyim. Kuzenimde 2005 model audi A4 var ( özel yapım ) ve 8bin levaya almış. TL olarak 9-10 bin ediyor sanırım araba taş gibi gerçekten burda rahat 40-50bin belki daha da fazla.

araba sıfır değilse arabada şu adli tıpçıların kan aramakta kullandığı solisyonlardan kullanıp baksın arabanın eminim bir çok yerinde kan bulaşığı vardır oraların 2. el arabasıda adamıda tekin değildir.
  • Oohh hamdolsun döğletimiz amin bismillah ohh dayyib.
  • Aynı durum Gürcistandada mevcut böyle ülkeler en iyi bildiğim örnek Gürcistan orda bir öğretmen ayda 150$ veya 200$ arası maaş alıyor ve bu durumda bu fiyatlar onlara Türkiyedeki fiyatlar gibi geliyor ama Türkiye zengin geçiriyorlar bir arkadaş demişki ne alıyorsak aynısında bir tanede devlete alıyoruz çok doğru bir söz söylemiş o arkadaşa +1903 diyorum ve şu linkide paylaşayım

http://auto.ge/car.php?id=272811&clcch=1&d2Vz=aW5kZXg
  • Oncelikle saglam olmasa da o paraya bmw'ler var orada dogrudur

Ama diyecegim o degil olm bulgaristanda okunur mu ln manyak misiniz burda kimse iplemez bulgar okullarini dunyada da ipleyen yok zaten yazil etmeyin kendinize istanbu luniversitesinin dandik bolumleri falan daha cok isinize yarar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yanlış bilmiyorsam aynı durum Gürcüsta'da da var.Ucuz olma sebebi ise Almanya gibi ülkelerde belli bir seneden sonra araçlar hurda durumuna geçiyor olması bunun sonucu çok düşük fiyatlara böyle ülkelere satılıyor.
  • http://www.cars.bg/c268411

ben bunu alcam ne ka edio
  • turkiyede arabalardaki toplam vergi %68 dir yani 100binliralik bir aracin 68 bin lirasi vergidir aksini soyleyen yalan soyler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tyildiz07 -- 8 Mayıs 2013; 8:59:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sorma Kalbim Sorma

quote:

Orijinalden alıntı: Alaskalı Suikastçi

quote:

Orijinalden alıntı: Sorma Kalbim Sorma

Peki gittik Bulgaristana , vize de istemiyor sanırım.Araba aldık geri gelicez , Kapıkule Sınır Kapısından geçerken herhangi bir vergi , ücret vs. ödenmesi gerekiyor mu?Bu işin prosedürü nedir?

vize var, araç ile buraya kesin dönüş yapıldığında vergi ödeniyor ama oranlarını bilmiyorum...

Yanlışın vardır , Bulgaristan 2.vatan sayılır bizim için.Birsürü uzak ülkelere vizesiz gidiliyor , dibimizdeki Bulgaristana niye vize olsun.

120 ya da 130 euro olması lazım vize ücretinin..

• Araba fiyatlarına buradan bakabilirsiniz.
    www.avto.bg

Ben çifte vatandaşım bulgaristanda öğrenciyim buradan giderken hyundai getz'imi sattım bulgaristanda aynı paraya 2004 model 5.20d araç aldım ama burada maaşlar çok düşük. Mesela geçen süpermarketten 130 liraya denk abur cubur alışverişi yaptım kasiyer dahil çoğu kişi şaşırdı çıkan hesaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: root_echo

-bulgaristan güney kıbrıs gibi başta türk mafyası olmak üzere bir çok psikopat mafya grubunun yeşil alanıdır mafya olup kaçacak yer arıyorsan en iyi yer bulgaristandır.
    -bulgaristan kara para aklama vs. bin türlü iş için organ mafyası/uluslararası dolandırıcılık/hasta ruhlu ne kadar pislik hacker varsa bulgaristandadır en çok kredi kartı bilgisini bulgaristanda ikamet eden uluslar arası hackerlardan satın alırsın
    - bulgaristanda kanun felan yoktur kim kime dum duma o sebepten bir ekonomide yoktur o sebepten size ucuz gelen şeyler size can güvenliği bir gecede hiç edilme olarak dönebilmektedir
    -ve doğru hatırlıyorsam bulgarlar türk kökenlidir tarihteki bir kaç hırıstiyan türk topluluğundan biridir
    -bulgaristanda alacağın tıp eğitiminden bir cacık olmaz türkiyede de kimse seni kolay kolay işe almaz.

Mafya konusunda daha geçen yakın arkaşım hapisten çıktı organize suçtan kendisi kırklarelinde öğrenciydi

• quote:

Orijinalden alıntı: karamurat_670

http://www.cars.bg/c268411

98-99 bin tl
  • ne ulan bu ötv denen illet yerli otomobil yaptınızda biz mi binmedik
  • bulgaristandaki çoğu mesleğin türkiye de denkliği yok arkadaşlar bende zamanında tıp okumak için araştırdım yokmuş bu yüzden hayatımda aşık olduğum tek kızdan ayrıldım ben...
  • Sık sık Bulgaristan'a giden birisiyim bu sene araba almayı düşünüyorum süre ise 6ay burada 6ay orada kalıyor emekliler için bu süre bir yıla çıkıyor içki fiyatları çok ucuz mesela ellilik bira 1lv 2ltlik 2leva gibi bir fiyat
     BULGARİSTANDA BMW 3.20 Cİ 8BİN TL ŞAKA GİBİ

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnr.kh

bulgaristandaki çoğu mesleğin türkiye de denkliği yok arkadaşlar bende zamanında tıp okumak için araştırdım yokmuş bu yüzden hayatımda aşık olduğum tek kızdan ayrıldım ben...

ŞUAN DENKLİK DEVAM EDİYO YÖK VE ÖSYM KALDIĞI YERDEN DEVAM EDİYO. DÜN BAYA ARAŞTIRMA YAPTIM. SADECE SINAVA TABİ TUTUYOLAR. DİPLAMAYI GERÇEKTENMİ ALDIN YOKSA OKULDA OKUYOMUS GİBİ GÖSTERDİN DİYE. BİLGİLERİNİ KONTROL EDİYOLAR. İÇİNİZ RAHAT OLSUN BEN GİDİCEM SENEYE BURAYADA YAŞADIKLARIMI YAZARIM
  • Ben şimdi 1000 $ araba alsam Türkiye'ye soksam bidaha çıkarmasam yakalanıncada arabayı terketsem. Nasıl fikir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: AlwaysFreedom

quote:

Orijinalden alıntı: karamurat_670

http://www.cars.bg/c268411

98-99 bin tl

O EURO İŞARETİ DOSTUM ALICAGIN ARAC 200BİNİ BULUYO RAHAT LEVAYLA DEĞİL EUROYLA KOYMUŞLAR.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smd

O arkadaş orada tıp okuyor da burada denkliği olmayacak ki onun. Orada yaşayacaksa amenna.

oluyo
  • Vakıf üniversitesinde burssuz tıp fakültesi okuyabilecek bir öğrenci bulursan araç fiyatlarını zaten takmaz, babası altına zaten muhtemelen 2013 modelini almıştır çünkü.
    Bu arada araba benzin pahalı diye ağlanıyoruz ama her ailede 1-2 araç var ne hikmetse sokaklarda kaldırımlar araba dolu çekecek yer yok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shinku

quote:

Orijinalden alıntı: smd

O arkadaş orada tıp okuyor da burada denkliği olmayacak ki onun. Orada yaşayacaksa amenna.

oluyo

İki tane ters mesaj gelince baktım, seviye tespit sınavı gerekiyormuş. Ben hiç uğraşamam, uğraşırım diyen varsa kolay gelsin.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.