Şimdi Ara

BULGARİSTANDA BMW 3.20 Cİ 8BİN TL ŞAKA GİBİ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
3
Favori
6.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet bulgaristanda endüstri mühendisliği okuyorum aynı zamanda tr-bg çift vatandaşım ve 1 hafta önce 2000 model bmw 3.20 D aldım 5500 levaya yaklaşık 6800 liraya denk geliyor.soru varsa alayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrOwl

Bulgaristan'da maaşların ne olduğundan haberiniz var mı?

bunu demek için geldim
  • takip
  • Peki gittik Bulgaristana , vize de istemiyor sanırım.Araba aldık geri gelicez , Kapıkule Sınır Kapısından geçerken herhangi bir vergi , ücret vs. ödenmesi gerekiyor mu?Bu işin prosedürü nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _bluescream_

bmw oranın tofaşıdır belki

• 30 bin civarı tertemiz 3.20i 2004 model ? 40 dan aşşa bulunmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sorma Kalbim Sorma

Peki gittik Bulgaristana , vize de istemiyor sanırım.Araba aldık geri gelicez , Kapıkule Sınır Kapısından geçerken herhangi bir vergi , ücret vs. ödenmesi gerekiyor mu?Bu işin prosedürü nedir?

vize var, araç ile buraya kesin dönüş yapıldığında vergi ödeniyor ama oranlarını bilmiyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metabolism

Ne satın alırsak bitane de devlete alıyoruz

+77855657

• quote:

Orijinalden alıntı: tassa

evet bulgaristanda endüstri mühendisliği okuyorum aynı zamanda tr-bg çift vatandaşım ve 1 hafta önce 2000 model bmw 3.20 D aldım 5500 levaya yaklaşık 6800 liraya denk geliyor.soru varsa alayım

Arabaya vergi ödemeden türkiye de kullanabiliyormu mühendisler ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Alaskalı Suikastçi

quote:

Orijinalden alıntı: Sorma Kalbim Sorma

Peki gittik Bulgaristana , vize de istemiyor sanırım.Araba aldık geri gelicez , Kapıkule Sınır Kapısından geçerken herhangi bir vergi , ücret vs. ödenmesi gerekiyor mu?Bu işin prosedürü nedir?

vize var, araç ile buraya kesin dönüş yapıldığında vergi ödeniyor ama oranlarını bilmiyorum...

Yanlışın vardır , Bulgaristan 2.vatan sayılır bizim için.Birsürü uzak ülkelere vizesiz gidiliyor , dibimizdeki Bulgaristana niye vize olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pbi355

quote:

Orijinalden alıntı: tassa

evet bulgaristanda endüstri mühendisliği okuyorum aynı zamanda tr-bg çift vatandaşım ve 1 hafta önce 2000 model bmw 3.20 D aldım 5500 levaya yaklaşık 6800 liraya denk geliyor.soru varsa alayım

Arabaya vergi ödemeden türkiye de kullanabiliyormu mühendisler ?

ben çift vatandaş olduğum için bulgar plakalı araba almamda sıkıntı yok o arabayı türkiyeye sokarken sınırda kaç gün kalacağını sana söylüyor şu tarihe kadar kalma hakkı vardır diye pasaporta işleniyor o tarihe kadar arabayı çıkarman lazım gecikirsen ceza ödersin.yani herhangi bir vergi söz konusu değil bizim için.hiçbişey ödemiyorum.

• Orada okuduğun hukukun burada geçerli olacağından emin misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cwr

Bulgaristanda tıp okusan ne okumasan ne

Millet bulgaristana bile gıptayla bakıyor. O balkan ülkelerini türkiye'den üstün mü görüyorsunuz cidden ?

Ya Diego bi dur allasen zaten ortalık karışık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nty35 -- 7 Mayıs 2013; 18:32:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Montesquieu

60binlik arabayı 9bine alamazsın. 60binlik araba orada en az 35bintldir. daha düşüğü olamaz. birde türkiyede hangi öğrenci yılda 70-80bin tl harcıyor merak ettım

Biri yav he he gifi koyaydı iyiydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [Vampir]

quote:

60binlik arabayı 9bine alamazsın. 60binlik araba orada en az 35bintldir. daha düşüğü olamaz. birde türkiyede hangi öğrenci yılda 70-80bin tl harcıyor merak ettım

gerek yok ben soylıyım yav he he
  • quote:

Orijinalden alıntı: __Gezgin__

Orada okuduğun hukukun burada geçerli olacağından emin misin?

araştırmama göre var. şimdi soyle biseyde var bu sene gittın diyelim 5 yıl okuyacaksın orda hazırlıkla beraber. 5 yılda 50lli kere denklk gelir. ayrıca sınava giriyosun. denklik olmasada sınavla kurtarırsın çalışrsan. DEDEM HEP DERKİ İSTERSE KİŞİ MERMERE GEÇİRİR DİŞİ. bulunur bi yolu anlıyacagın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [Vampir]

quote:

neymiş derdin söyle cevaplayalım yanlış bi şey mi yazdık ?
  • eğer babamı kandırabilirsem okumaya gidicem bulgaristana. hayat çok ucuz. arkadaş anlatıyo netten bakıyorum ve gercekten gelişmemiş bir ulke oldugu icin aşrı ucuz. en basıtınden bi ornek daha vereyim. istanbulda bi gece clubünde jack daniels actırmaya kalktıgında 890 tl veriyosun ama bulgarıstanda actırdıgında 60leva yani 65 tl. türkiyede tekellerde 70cc jack daniels 80 tl.
  • bu paraya bizde anca jantları alınır.
    http://www.cars.bg/c268260

buyrun okuyun da görün bulgaristan'ı
    http://www.balkanlar.net/forum/index.php?topic=7211.0;wap2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeLLaT_1905 -- 7 Mayıs 2013; 19:53:31 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.