Şimdi Ara

BULGARİSTANDA BMW 3.20 Cİ 8BİN TL ŞAKA GİBİ (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
3
Favori
6.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: smd

O arkadaş orada tıp okuyor da burada denkliği olmayacak ki onun. Orada yaşayacaksa amenna.

tam bunu soylicektim

orda ne bolumu okursan oku turkiyede hicbir zaman denklik alamazsin ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Light Yagami

quote:

Orijinalden alıntı: EliNTeR

quote:

Bizim macırlar genelde işi şöyle yürütürler: Mutlaka macırların bulgaristanda tanıdığı, akrabası falan vardır. 2 araba alırlar. 6 ayda bir tekini götürüp ötekini getirirler böylece sorun çıkmaz ve yine ucuza gelir. Eğer imkanınız varsa sizde öyle yapın. Bende macırım bunu yapan tanıdıklarım var.

Bunun bilmem ne numarası, plakası vs yok mu? Pasaport bir şeye işletiyorsun sonuçta. Aynı model olsun yeter, geçebilirsiniz mi diyorlar?

Dostum 2 tane araba alıyorlar aynı model. İkiside 6 ay bulgaristanda bulunduğu için hiçbir sıkıntı çıkmıyor.

Hacı ben çözemedim bu işi. Madem dediğin gibi, o zaman niye iki araba alıyorlar? Bir tane alıp süre neyse işte o dolmadan giriş çıkış yapıp dönerler yine?

• @Clioauthentique konuya bekleniyor yeni bir ekmek kapısı

Arkadaşlar bu işin ticaretini zamanında tançu çolak mercedeslerde yapmıştı bilirsiniz.

Oradan araba alıp türkiyede kullanmak veya tr plaka çevirip satmak için nasıl bir yol izlemek gerekir?

Önemli olan ilanlara bakıp bakıp buraya link koymak değil icraate çevirebilmek :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: heyysanadiyom

quote:

Orijinalden alıntı: smd

O arkadaş orada tıp okuyor da burada denkliği olmayacak ki onun. Orada yaşayacaksa amenna.

tam bunu soylicektim

orda ne bolumu okursan oku turkiyede hicbir zaman denklik alamazsin ki

konuyla biraz alakasız olucak ama polonyada diş hekimliği okuyan biri T.C'de denklik alabilir mi?
  • Yaklasık bir yıldır Polonya'da yasıyorum. Burada da araba, motor fiyatları olsun baya ucuz...

http://otomoto.pl/bmw-523-e-39-525i-lift-m-pakiet-C27903366.html

rastgele gelen bir ilan. biraz arastırma ile cok daha ucuza daha guzel ve yuksek model aracta bulmak mumkun. Bu fiyata T.C'de ancak şahine binebiliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi düş_man -- 9 Mayıs 2013; 9:32:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: semih118

quote:

Orijinalden alıntı: düş_man

Yaklasık bir yıldır Polonya'da yasıyorum. Burada da araba, motor fiyatları olsun baya ucuz...

http://otomoto.pl/bmw-523-e-39-525i-lift-m-pakiet-C27903366.html

rastgele gelen bir ilan. biraz arastırma ile cok daha ucuza daha guzel ve yuksek model aracta bulmak mumkun. Bu fiyata T.C'de ancak şahine binebiliyoruz.

Bu iste bi mokluk vardir Bu araba 11 bin euro olur mu? Al,sur,duvara vura vura parcala bedava.
    http://otomoto.pl/bmw-320-d-coupe-177km-C28758391.html

ilan detayını incelediğimde bulundugum sehirde galeri :) gider bakarım :) 11ooo € ise isterseniz size alırız

ilanların bazilari gercekten cok ucuz. bu dili cok iyi bilmedigim icin ilan detayını tam anlayamıyorum.. allegro ibaresi olanlar açık arttırma usulu satılıyor :D

ama iş ciddiye bindiğinde aranıp ögrenilebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi düş_man -- 9 Mayıs 2013; 11:03:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: _GuMmY_

biz anca Türkiyede bunun gibi bi araba alırız -.-http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-tofas-ilk-gelen-alir-cok-uygun-fiyata-94-slx-dogan-lpg-li-123935017/detay/ oda 94 model olur -.-

ülkemizde malesef bu tür şeyler olmakta gönül isterki gidip getirelim araba yukarıdaki bmw e36 cabriodan bi kendime bitanede bana yardım edene alırdım 15e gelirdi mis gibi ama imkansız ancak rüyamda görürüm bu güzel makinaları :(

• quote:

Orijinalden alıntı: Victor Branco

İş nedeniyle 5 ay Bulgaristan Sofya'da bulundum ben, fiyatlar Türkiye'ye göre kat be kat pahalı ve enflasyon var. Bunu diyen kişi çok sağlam sallamış ortaya...

YAV HEHE HATTA PİSTON AŞŞAĞI
  • Burda aksesuarlarıyla 2000 tl nin üzerinde olan foto makinaları orada 400 dolar (800 tl ye bile gelmiyor) buna ne diyeceksiniz.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Bizim macırlar genelde işi şöyle yürütürler: Mutlaka macırların bulgaristanda tanıdığı, akrabası falan vardır. 2 araba alırlar. 6 ayda bir tekini götürüp ötekini getirirler böylece sorun çıkmaz ve yine ucuza gelir. Eğer imkanınız varsa sizde öyle yapın. Bende macırım bunu yapan tanıdıklarım var.

Bunun bilmem ne numarası, plakası vs yok mu? Pasaport bir şeye işletiyorsun sonuçta. Aynı model olsun yeter, geçebilirsiniz mi diyorlar?

Dostum 2 tane araba alıyorlar aynı model. İkiside 6 ay bulgaristanda bulunduğu için hiçbir sıkıntı çıkmıyor.

Hacı ben çözemedim bu işi. Madem dediğin gibi, o zaman niye iki araba alıyorlar? Bir tane alıp süre neyse işte o dolmadan giriş çıkış yapıp dönerler yine?

çıkıp girmesi yeterli değil dostum 6 ay orda bulunacak.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

çıkıp girmesi yeterli değil dostum 6 ay orda bulunacak.

Tamam şimdi oldu

• Bulgaristanda tanıdık var. Cocuk 18 yaşında kendisinde audi tt var. Babasında nissan 350z annesi-ablasıda audi rs6 kullanıyor..

Türkiyeye BMW M5 ( f10 ) la geldiydi birkere baya gezdiydik
  • arkadaş almanyada tertemiz dizel 2004 grand vitarasını 1800 euroya sattı. 2006 mercedes 230 sw (avangarte)yi (ki station mercedeslere hayranım) üzerine 8000 euro ekleyerek aldı. türkiyede vitara 35000 liracık (almanyada 4000 tl ), merso 230 (türkiyede staionu yok ama normal classicler dahi 55000-65000 arası) demekki neymiş yarısı olmuyormuş, hele ikinci elde hiç olmuyormuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Montesquieu

60binlik arabayı 9bine alamazsın. 60binlik araba orada en az 35bintldir. daha düşüğü olamaz. birde türkiyede hangi öğrenci yılda 70-80bin tl harcıyor merak ettım

millet keklenmeye yer arıyor nasıl bir millet olmuşuz!!!
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.