Şimdi Ara

BULGARİSTANDA BMW 3.20 Cİ 8BİN TL ŞAKA GİBİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
3
Favori
6.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BENİM BİR ARKADAŞIM BULGARİSTANDA TIP OKUYOR. EŞİT AĞIRLIK BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLDU ORAYA TIP OKUMAYA GİTTİ. HERŞEY DAHİL 10BİN TL'YE TAMAMLIYO YILINI. BURDA OKUMAYA KALKSAN YILLIK RAHAT 70 80 BİNE GELİR. HAYAT BEDAVA RESMEN. AMA ASIL KONU BU DEĞİL ADAM BURDA 60 BİN TL OLAN 2004 MODEL BMW 3.20 Cİ Yİ 9 BİN'E MAL ETMIŞ. KULAKLARIMA İNANAMADIM. RESMEN KISKANDIM ARABA BEBEK GİBİ TERTEMİZ. NASIL OLUYORDA BURDA OKADAR OLAN ARABA ORDA TOFAŞ FİYATINA ALINIYOR !!

• bmw oranın tofaşıdır belki
  • Kendi halinde bir ülke işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: napolyon94

Kendi halinde bir ülke işte
    60binlik arabayı 9bine alamazsın. 60binlik araba orada en az 35bintldir. daha düşüğü olamaz. birde türkiyede hangi öğrenci yılda 70-80bin tl harcıyor merak ettım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Montesquieu

60binlik arabayı 9bine alamazsın. 60binlik araba orada en az 35bintldir. daha düşüğü olamaz. birde türkiyede hangi öğrenci yılda 70-80bin tl harcıyor merak ettım

Alıntıları Göster
    60bin değil 30 bin civarında o arabalar
  • quote:

Ben
  • quote:

ne kadar ılgınç turkıyede 120 bın dolarlık ford mustang ler amerıka ebayda 15 bın dolar, fabrıka çıkış 2013 ler 20-30 bın dolar, halbukı turkıyede 120 bın dolarsa bunun çıkışı en az 70 bın dolar olması lazım degılmı sızın dedıgınıze göre ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Castiel

quote:

ne kadar ılgınç turkıyede 120 bın dolarlık ford mustang ler amerıka ebayda 15 bın dolar, fabrıka çıkış 2013 ler 20-30 bın dolar, halbukı turkıyede 120 bın dolarsa bunun çıkışı en az 70 bın dolar olması lazım degılmı sızın dedıgınıze göre ?

Alıntıları Göster
    Bulgaristan'da maaşların ne olduğundan haberiniz var mı?

• O arkadaş orada tıp okuyor da burada denkliği olmayacak ki onun. Orada yaşayacaksa amenna.
  • Bulgaristan'da kriz var , o fiyata Dogan alamazsın orada.
  • Ucuz olduğu doğru fakat araçta pert v.s olabilir bunlara da bakmanız lazım öyle her sitede görüp qnqa 3.20 Cİ 9 milyar dememek lazım
  • Bulgariatanda discilin okuyan kiz arkadasim vardi ama maaleaef meslegi turkiyede gecmiyor ayrica ekonomi o kadar iyi gozuksede ucuz olmasjnjn sebebi almanyanin coplugu gibidir bulgariatan makedonya romanya arnavutluk gibi ulkelere vergisiz verdigi icin almanya ikinci el araclarini bu ulkelere heba ediyor diyebilirsin. Almanyada abim var mesela gecende 98 model 3.18 i bmw aldi 1000 euro bu gibi ulkelerde maalesef ikinci el arac ve yakit fiyatlari cok dusuk
  • quote:

Orijinalden alıntı: kangaetemo

O arkadaş orada tıp okuyor da burada denkliği olmayacak ki onun. Orada yaşayacaksa amenna.
    Oradaki gelire göre onlara hiç de ucuz değil.

300-350 Lira asgari ücret siz düşünün. He çoğu kişide araba var genelde Volkswagen

2-3 bin levaya Volkswagen GOLF falan 95-96 modellerini almak mümkün.

2003 E46 M3 ler var 30-35 bin levalara.
  • Ne satın alırsak bitane de devlete alıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnr.kh

Bulgariatanda discilin okuyan kiz arkadasim vardi ama maaleaef meslegi turkiyede gecmiyor ayrica ekonomi o kadar iyi gozuksede ucuz olmasjnjn sebebi almanyanin coplugu gibidir bulgariatan makedonya romanya arnavutluk gibi ulkelere vergisiz verdigi icin almanya ikinci el araclarini bu ulkelere heba ediyor diyebilirsin. Almanyada abim var mesela gecende 98 model 3.18 i bmw aldi 1000 euro bu gibi ulkelerde maalesef ikinci el arac ve yakit fiyatlari cok dusuk
    9 bin tlye almış suan burda dun bindim arabaya herangi bi pert kaydıda yok. çalıntı filandır diye dusundum ama değil. kafayı yicem araba aşırı güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metabolism

Ne satın alırsak bitane de devlete alıyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: Metabolism

Ne satın alırsak bitane de devlete alıyoruz
    Buradaki arkadaşlar ülkemizde aşırı yüksek araç fiyatlarına o kadar alışmış ki, oradaki fiyatlar çok ucuz geliyor inanmıyorlar.

Almanyadaki 2. el araç fiyatlarına bakın, BG dekilerde onlarla aşağı yukarı aynı gibi işte. BG araba çöplüğü olmuş arkadaşlar.

Almanya dan Hollanda dan Belçikadan misal 4 bin euro ya araba getiriyor adam, 6 ay kullanıyor satmaya kalkınca 2 Bin e alıcısı olmuyor zor satılıyor ya da.
    Fiyatlar çabuk kırılıyor değer kaybı yüksek oluyor.
  • quote:

burssuz tıp fakültleri 40 ile 50 bin arasında değişiyo yıllık. bulgaristanda 9bin leva yani 3.5bin euro.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smd

O arkadaş orada tıp okuyor da burada denkliği olmayacak ki onun. Orada yaşayacaksa amenna.

Aynen oyle turkiye artik kibris disinda hicbir ulkeye denklik vermiyor diye biliyorum. Ayrica araba fiyati bulgaristana gore normal 2008model a3 sline 25 000 tlye aldim ama turkiyede yasadigim icin malum kural 6ay burda 6 ay araba orda kalmali bende 6ay kullandim marttan beridir orada satilmayi bekliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haroeris

quote:

Orijinalden alıntı: smd

Aynen oyle turkiye artik kibris disinda hicbir ulkeye denklik vermiyor diye biliyorum. Ayrica araba fiyati bulgaristana gore normal 2008model a3 sline 25 000 tlye aldim ama turkiyede yasadigim icin malum kural 6ay burda 6 ay araba orda kalmali bende 6ay kullandim marttan beridir orada satilmayi bekliyor

beni denkliği değil araba ilgilendiriyor bende oraya hukuk fakültesine geçmeyi düşünüyorum. gecen baktım sadece tıpa yok diyolar denklik diğerlerine varmış sanırsam.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.