Şimdi Ara

BULGARİSTANDA BMW 3.20 Cİ 8BİN TL ŞAKA GİBİ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
3
Favori
6.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: buyruk24

quote:

Orijinalden alıntı: jo_be

tıp bedava burda

tıp kazanman icin güneş yüzü görmeden ders calısman lazım. hadi calıstın kazandın. gittin okuyosun. evde kalıcaksın,para gödercekler, o masrafı bu masrafı v.b yine 8 9 bini buluyo en düşük misalle. ayrıca kazanamadığı icin gitti ki eşit ağırlık mezunu olarak gitti. yani boşver sen boş lafı.

gayet de güneş yüzü görerek kazanılıyor senin arkadaşın beceremiyosa biz napalım. ayrıca tıp kazanırken çalıştığın okurken çalıştığının yanında devede kulak. denklik de yokmuş zaten, takılır orada artık

• quote:

Orijinalden alıntı: The@Thing

Ucuz olduğu doğru fakat araçta pert v.s olabilir bunlara da bakmanız lazım öyle her sitede görüp qnqa 3.20 Cİ 9 milyar dememek lazım

bmw nin perti bile 30 bin e satıyorlar burda sen ne diyorsun. 1972 500 bin km tamponu düşmüş bmw ye 10 bin istiyor neymiş bmw imiş o motoru yetermiş
  • Almanyada da bmw ler çok daha ucuz ana vatanı olduğu için. Amcamın e30 vardı türkiyede hurdaya verse 3bin lira alırdı. Almanyada hurdaya vermek için üstüne para ödedi. Değişik bi ülkeyiz biz ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smd

O arkadaş orada tıp okuyor da burada denkliği olmayacak ki onun. Orada yaşayacaksa amenna.

nasıl yok, ne kadar ezbere konuşuyosun. uluslararası bir okulsa, mesela maltepe üniversitesinin diploması her yerde geçerli. bahsettiğim örnekteki bir okul ise her yerde denkliği olur.
  • Benim arkadaşım bulgardan fiat bravo 2001 kasayı 1.500TL ye aldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silent Wars

Almanyada da bmw ler çok daha ucuz ana vatanı olduğu için. Amcamın e30 vardı türkiyede hurdaya verse 3bin lira alırdı. Almanyada hurdaya vermek için üstüne para ödedi. Değişik bi ülkeyiz biz ya.

Başka bir yorumda daha bahsedilmiş hurda meselesinden. Tam olarak nedir bu acaba, açıklayabilir misiniz? Mis gibi E30 kasayı parçalamaya utanmıyorlar mı..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Motosikletlere Baktım Dondum Kaldım
  • adamlar orda 1 2 domates alıp yaşıolar arabaya binseler ne olucak.
  • Amaaan o da araba şahin de araba A noktasından B noktasına götürdükten sonra daha ne olsun? Bir arabaya 5 binden fazla vermek aptallık bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jo_be

tıp bedava burda

+1 Bedava okuyorum
  • dabi dabi mısır çerezi
  • Fakirliğin alemi yok.

3.20 teknoloji paket 130.000 tl gidin alın binin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.cars.bg/c195528 şaka gibi
    bunun da rengi çok hoşhttp://www.cars.bg/c219920 nedense bmw falan değil de Chrysler seviyorum daha çok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __BadblooD__ -- 7 Mayıs 2013; 16:22:49 >
  • 9 bin liralık arabayı bir soksun Türkiye ye de kaç para oluyor görelim.
  • ben o vergileri çıkaranların
    ve tıpış tıpı verenlerin
  • Biz vergi vermiyor ki. Bildiğin deli dumrul haracı.
  • Bulgaristanda tıp okusan ne okumasan ne

Millet bulgaristana bile gıptayla bakıyor. O balkan ülkelerini türkiye'den üstün mü görüyorsunuz cidden ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hey Jude.

quote:

Orijinalden alıntı: smd

O arkadaş orada tıp okuyor da burada denkliği olmayacak ki onun. Orada yaşayacaksa amenna.

nasıl yok, ne kadar ezbere konuşuyosun. uluslararası bir okulsa, mesela maltepe üniversitesinin diploması her yerde geçerli. bahsettiğim örnekteki bir okul ise her yerde denkliği olur.

Tıp diplomaları burada geçerli değil. Bulgaristan'da tıp okuyan arkadaşım söyledi. Kendi Bulgaristan'da yaşayacağı için orada okuyor. Diğer bölümleri bilmiyorum.
  • Beyler benim bildiğim her 3 ayda bir aldığın ülkeye gitmen gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elementalko

Beyler benim bildiğim her 3 ayda bir aldığın ülkeye gitmen gerekiyor.

6 aymış baya sorguladım. 6 ay burdaysan 6 ay ordasın. öğrenciyede bir araba sokma hakkı veriyolar. yani türk plaka yapma hakkı ama gümrükte vergilerini odedinmi 30 bin oluyo. bi açıdan bakıldıgında yine karlı oluyosun ama 20 bin fark seve ödüyosun.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.