Şimdi Ara

Burak Yılmaz KAP

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Galatasaray, Burak Yılmaz'ın 8 milyon Euro bonservisle Beijing Guoan'a transfer olduğunu KAP'a bildirdi.

İşte KAP'a yapılan o açıklama:
    Profesyonel futbolcularımızdan Burak Yılmaz'ın transferi konusunda Beijing Guoan FC (Beijing Guoan) kulübü ile anlaşmaya varılmıştır. Buna göre, Beijing Guoan kulübü Şirketimize net 8.000.000 Euro bonservis bedeli ödeyecektir.

• Teşekkürler Çinliler
  • Net derken kesinti sonrası miktar mı acaba? 6 milyon euro kazandıysak iyi, 8 milyon kazandıysak çok iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: vesalius

Net derken kesinti sonrası miktar mı acaba? 6 milyon euro kazandıysak iyi, 8 milyon kazandıysak çok iyi
    heralde bize gelen para Şirketimize net 8.000.000 Euro bonservis bedeli ödeyecektir. diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercn80

heralde bize gelen para Şirketimize net 8.000.000 Euro bonservis bedeli ödeyecektir. diyor

Alıntıları Göster
    levent tüzemendi sanırım 12 olduğunu iddia etmişti neyse.
  • Bize ödenen 8 trabzonun %25 i çin klübü karşılayacak.Muazzam olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: C.Rodriguez

Bize ödenen 8 trabzonun %25 i çin klübü karşılayacak.Muazzam olmuş
    Kesinti olmadan 8 meyro nakit geliyorsa süper.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fadeout

Kesinti olmadan 8 meyro nakit geliyorsa süper.

Alıntıları Göster
    Benim bildiğim Trabzon'un anlaşması bizimle olduğu için Çin kulübü 8 Milyon Euro'yu direkt bize verecek bizde Trabzon'a %25 pay vereceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patavatlı

Benim bildiğim Trabzon'un anlaşması bizimle olduğu için Çin kulübü 8 Milyon Euro'yu direkt bize verecek bizde Trabzon'a %25 pay vereceğiz.
    Keşke 7.999.999 Euro kiralama bedeli sezon sonu da 1 Euro satın alma opsiyonuyla verseydik. Tsye müstahak .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patavatlı

Kdv ve ts payı çinlilerde yoksa net rakamı kullanmazlardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: JessieJ

Keşke 7.999.999 Euro kiralama bedeli sezon sonu da 1 Euro satın alma opsiyonuyla verseydik. Tsye müstahak .

o zaman bir daha da karakterden ahlaktan etikten bahsetmediniz.

gerçi hala bahsetmemeniz gerekir ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bcan402

quote:

Muhahaha. Bundan bahsedecek en son takım taraftarısınız. Ayrıca yasal her şeyi yapmaya hakkımız var. Birde hala ahlaktan etikten bahsetmeyebiliriz diyor. Sen neyden bahsediyorsun la? Neyin hayalini kuruyorsun ?
  • etik nedir önce onu öğren.
  • quote:

quote:

hamsi koydum tavaya başladı hoplamaya

• Barca ardayi alirken Gs neden pay almadi sozlesmede madde vardi diye hatirliyorum.
  • quote:

etik nedir önce onu öğren.

Takımca Muslera'ya saldıran, futbolculara patlayıcı maddeler atan, maç oynamaya değil adam dövmeye sahaya çıkan bir takımın taraftarından "etik" kelimesini duymak sizce de çok ironik değil mi ? Zamanında ne yaptık 2010-2011 şampiyonu Trabzon Arena'ya hoş geldin pankartı açtık, şike sürecinde en çok biz arkanızda durduk, oyuncularınızla el ele verip tribünleri selamladık, Arena'da 3-0 yenildiğimiz maç da bile sizi alkışladık ve alkışlattık ama siz tutup ne yaptınız "nankörlük" . Anladık ki Trabzonlular ne mert nede dürüst insanlarmış, hepsi kendi insanını kandırmak için uydurulan şehir efsanesiymiş

Ayrıca Etik kelimesinin anlamını öğrenmeni bizzat ben senden ve taraftarından istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: baris01

Barca ardayi alirken Gs neden pay almadi sozlesmede madde vardi diye hatirliyorum.

Atletico Madrid'den Barcelona'ya transfer olduğu için Galatasaray herhangi bir yetiştirme ücreti kazanamadı. FIFA'nın yetiştirme bedeli ücreti sadece yurt dışı transferleri için geçerli.
    Yani Arda Chelsea, Manchester United veya PSG vs. takıma transfer olmuş olsaydı biz %5'lik bir yetiştirme payı alacaktık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenb0ran

quote:

Orijinalden alıntı: baris01

Barca ardayi alirken Gs neden pay almadi sozlesmede madde vardi diye hatirliyorum.

Atletico Madrid'den Barcelona'ya transfer olduğu için Galatasaray herhangi bir yetiştirme ücreti kazanamadı. FIFA'nın yetiştirme bedeli ücreti sadece yurt dışı transferleri için geçerli.
    Yani Arda Chelsea, Manchester United veya PSG vs. takıma transfer olmuş olsaydı biz %5'lik bir yetiştirme payı alacaktık.

O ayri siz extra madde koymustunuz bir sonraki satistan pay alir diye yanlis mi hatirliyorum
  • Ya bu gsliler niye kendini kandırıyor 8 milyon Euro falan ne hikayesi bu bunun 2 milyon u Ts ye vermek zorundasınız 6 milyon Euro öpün başınıza koyun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: OsmanlıHanedanı

Ya bu gsliler niye kendini kandırıyor 8 milyon Euro falan ne hikayesi bu bunun 2 milyon u Ts ye vermek zorundasınız 6 milyon Euro öpün başınıza koyun...

Shajajshaja yazık la
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.