Şimdi Ara

Çalımbay: Rıza'nın suçu ne ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eskişehirspor Kulübü ile sözleşmesini karşılıklı fesheden teknik direktör Rıza Çalımbay, "Golleri ben kaçırdım, golleri ben yedim. İyi orta yapamadım, defansta iyi duramadım. Rıza'nın suçu ne? Ben anlamadım" dedi.

Eskişehirspor'un başında iki yıl boyunca çok iyi şeyler yaptıklarını ifade eden Çalımbay, şöyle konuştu:
    "Efsane Es Es'i yeniden ayağa kaldırdık. Eskişehirspor'un neler yapabileceğini herkese gösterdik. İlk yıl Süper Lig'de kaldık, ikinci yıl ligi üst sıralarda bitirdik.

Yaşanan olaylar nedeniyle kendisinin ve oyuncularının ikinci haftadan itibaren stres ve gerginlik yaşadığını anlatan Çalımbay, şöyle devam etti:
    "Maçlarda genelde iyi oynadık. Hiçbir takıma karşı ezik oynamadık. Hep kazanmayı düşündük. İstatistiklere bakılsın. En çok şut atan, orta yapan, hücum yapan biziz. Sezon başından beri şanssızlık yaşadık. Oyunu skora yansıtamadık. Böyle olunca iki başarılı yıl hemen unutuldu. Golleri ben kaçırdım, golleri ben yedim. İyi orta yapamadım, defansta iyi duramadım. Hücuma iyi çıkamadım, iyi paslar veremedim. Rıza'nın suçu ne? Ben anlamadım."

Çalımbay, üçüncü sezonunu geçirdiği Eskişehirspor'da bazı futbolcuların kendilerini kulüpten üstün gördüğünü belirterek, şunları kaydetti:
    "O malum arkadaşlara 'kimse kulüpten üstün değil' dedim. Bazıları takım için canla başla çalışan, disiplinli oyuncular yerine takım içinde huzursuzluk yaratan oyuncuları alkışladı. Sezon başında kadro dışı bıraktığımız Ümit Karan'ın bazı futbolcuları arayarak 'iyi oynamayın, Rıza hoca gitsin, ben tekrar geleceğim' dediğini duydum. Ümit'e 'Böyle şeyler yapma. Yanlış işlerle uğraşma' dedim."

• Rıza' nın suçu Es-Es' i Bjk' ın pilot takımı yapmaya çalışmasıdır. Diğer "yok ben ne yapayım ben mi gol atayım" vs laflar boş konuşmalardan ve tatavadan öteye gitmez. Rıza hakkında ki "temiz insan" düşüncesini geçen sene Eskişehir-Bjk maçında yitirmiştir bana göre. Umarım bir daha da bu ligden takım çalıştırmaz.
  • Ulan Rıza bıraktığın gibi Ümit karana yönetime herkese sallamışsın.
    Ağırlığını koyup bunları atılmadan önce konuşsaydın ya.

Son maçta basın açıklamasında ne dedin. "Tüm sorumluğu üzerime alıyorum, hatalı olan benim"
    Şimdi ise "Golleri ortaları ben mi kaçırdım benim suçum ne?" demeye getiriyorsun. İki dakikada eski talebelerini satmışsın helal sana
  • başarılı oldunmu el üstünde tutulursun,ilk başarısızlıkta kapının önüne koyarlar rıza hoca.maalesef dünya böyle bir yer işte,yapacak birşey yok önündeki maçlara bakacaksın...
  • Dun everton taraftariyla roportajlari izledim bu sene kotu gidiyoruz AMA hocamizla gecen sene cok basarili olduk onun gitmesini dusunmeyiz bile diyolar. Burdada Eskisehir gibi daha dun 2. Ligden gelmis takim heralde sampiyonluk falan bekliyor. Neymis bjk 2. Takimi yapmis alabilecekleri en iyi oyunculari cok ucuza verdiyse riza kaptan oldugu icin verdik telllo batuhan her takimin istedigi oyunculardi. Ha bide neymis gecen sene 3-2 Mac satmis. 8-0 olunca cok Bariz Boyle şike yapacak kadar salakmiyiz diyen 3-2 ye şike diyor. Bu mantikla yillar once Metin ali feyyazli rizayli kadroyla gs yide ayni sekilde yenmistik omacda sikeymis sanirim gs teknik direktoru m denizliydi nede olsa besiktasli satmistir maci santraforlari tutmayin kosmayin 3 atsinlar demistir. Boyle ustun zekalar var forumda bjk eskisehir maclari ortada Kim ne kadar mucadele ediyor. Neyse Eskisehir gitsin eski fbli veya gsli bir yetenejsiz bulsun seneye 2. Ligde izleyelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brandnew

Dun everton taraftariyla roportajlari izledim bu sene kotu gidiyoruz AMA hocamizla gecen sene cok basarili olduk onun gitmesini dusunmeyiz bile diyolar. Burdada Eskisehir gibi daha dun 2. Ligden gelmis takim heralde sampiyonluk falan bekliyor. Neymis bjk 2. Takimi yapmis alabilecekleri en iyi oyunculari cok ucuza verdiyse riza kaptan oldugu icin verdik telllo batuhan her takimin istedigi oyunculardi. Ha bide neymis gecen sene 3-2 Mac satmis. 8-0 olunca cok Bariz Boyle şike yapacak kadar salakmiyiz diyen 3-2 ye şike diyor. Bu mantikla yillar once Metin ali feyyazli rizayli kadroyla gs yide ayni sekilde yenmistik omacda sikeymis sanirim gs teknik direktoru m denizliydi nede olsa besiktasli satmistir maci santraforlari tutmayin kosmayin 3 atsinlar demistir. Boyle ustun zekalar var forumda bjk eskisehir maclari ortada Kim ne kadar mucadele ediyor. Neyse Eskisehir gitsin eski fbli veya gsli bir yetenejsiz bulsun seneye 2. Ligde izleyelim.

Durumları bilmeden konusmak bu olsa gerek
    Dısardan boylemi gozukuyor durum
    Ben burda Rızanın hatalarını yazsamm ooooo
    Cok seviyorsanız Rıza kaptanınızı kovun Shuster i alın Rızayı ne kadar dayanıcaksınız

• Rıza hoca Fatmagülünde suçu yoktu ama
  • Neymiş rızanın hatası disiplinsiz karanı kadro dısı birakmakmi veya yanlış oyuncu degistirmekmi yanlış kadro kurmakmi sanki hafta boyu antremanı es es bandosu yaptırıyor takıma. Bizim ülkede zaten taraftar bilir bitek kim oynamalı oynamamali. Eline kağıt kalem alan teknik direktör oluyor. Ayrıca rıza bjk da çalıştı ama büyük takım çalıştırmak kolay değil başarısız oldu tıpkı Ertuğrul gibi. Bu Eskişehir'de başarılı olduğu gercegini değiştirmiyor. Neyse yeni teknik adamınız konsey toplayıp kadroyu es es taraftariyla birlikte yapacak. Gözünüz Aydın.
  • abdullah avcı ve yılmaz vural'da kovulursa adalet yerini bulmuş olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brandnew

Neymiş rızanın hatası disiplinsiz karanı kadro dısı birakmakmi veya yanlış oyuncu degistirmekmi yanlış kadro kurmakmi sanki hafta boyu antremanı es es bandosu yaptırıyor takıma. Bizim ülkede zaten taraftar bilir bitek kim oynamalı oynamamali. Eline kağıt kalem alan teknik direktör oluyor. Ayrıca rıza bjk da çalıştı ama büyük takım çalıştırmak kolay değil başarısız oldu tıpkı Ertuğrul gibi. Bu Eskişehir'de başarılı olduğu gercegini değiştirmiyor. Neyse yeni teknik adamınız konsey toplayıp kadroyu es es taraftariyla birlikte yapacak. Gözünüz Aydın.

Sacma sapan bilip bilmeden konusmayın lütfen
    Sen Eskisehirspor un adını haftada 1 kez duyuyorsan biz gunde 100 kere agzımızdan dusurmuyoruz
    klubun ıcınde neler dondugunu yonetımınde sucu oldugunu Rıza Calımbayın bu gidisatta daha suclu oldugunu bırakta taraftar gorebilsin
    Hadi onları gectim konuyu acan arkadasın msjını okusaydın
    Adam nedemis benmi kotu orta actım benmi gol kacırdım benmi gol yedim Rıza nın sucu ne demis
    Bunu bir teknik direktor dermi hic

İstersen soyle mail adresini sana Rızanın hatalarını bir bir yazarım ama buraya yazsam kimse okumayacak hatta kısa kes diye dalga gecen bile olucak

• kazanınca rızanın başarısı değilmi ? komik
  • Eskişehir adına alınmış iyi bir karar.Çıkışa geçeceklerini düşünüyorum.Bjk yalakası bir adamı takımda tutmanın mantığı yoktu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.