Şimdi Ara

Çalınan RockRider 8.3 Ön ve Arka Jant - Tekerlek Seti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Maalesef RR 8,3 bisikletimin (26inch) ön ve arka tekerlekleri çaldırdım. Bu set Decathlon'da olmadığı için yardımınıza ihtiyacım var. İnternette bu jant setini duydum ki anladığım kadarıyla (pek anlamıyorum açıkcası) üzerinde çaldırdığımın aynısı.http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-bisiklet-kutusunda-mavic-cross-ride-6-jant-seti-217363912/detay/

Arka tekerlekteki dişliler, fren sistemine giren düzenek vb ek olarak ne almam gerek, yönlendirebilir misiniz? Bir de jant'ları alıp decathlon'a gitsem, tekerlek ve kalan parçaları bulabilirim diye tahmin ediyorum ama emin değilim. (hutchinson tekerlek vardı orada, görmüştüm)

Vites takımım, ön arka fren vb düzenekler, zincirim yerinde,

yönlendirmeleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

• Ön arka fren rotorları, uyumlu ruble, 1 çift iç lastik ve dış lastik almaniz gerekecektir. Tabi hirsiz insafa gelip bu parclari jantlardan cikarip bisikletin yaninda bırakmadiysa, oldukça maliyetli olacaktır. Geçmiş olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fakir Kemancı -- 3 Temmuz 2015; 1:55:51 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Epey maliyetli duruyor gerçekten :( bu janta uyumlu saydığınız parçaları nasıl temin edebilirim? Yardımcı olabilir misiniz, sanırım decathlonda yoktur bu parçalar, jantta olmadığına göre.
  • Hocam öncelikle geçmiş olsun, anladığım kadarı ile jantlar fren rotorları ve bunlarla beraber arka rublede gitmiş. MT15 jant seti var uygun fiyatlı tavsiye edebilirim. Fakat oldukça masraflı olacaktır ruble vs eklenince...

http://www.erdoganlarbisiklet.com/yedek-parca/teker-sistemleri/jant-setleri/jant-setleri-mtb/shimano-2015-mt15-26-center-lock-jant-seti-siyah.html?___SID=U
  • Teşekkür ederim hocam, Cross Ride jant'larda sorun oldu. Arkadaş 10 gün istanbul'da değilmiş. Benim de bekleyecek dermanım yok :) bu jant'lardan CrossRide'lara yakın performans alabilir miyim? Fiyat olarakta iyi gözüküyorlar.
  • Hafiflik ve göbeklerin durumuna bağlı olarak araştırın hocam. F/P olarak iyidir, işinizi görür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hapocod -- 3 Temmuz 2015; 13:36:44 >
  • Çok teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Magnetic

Arkadaşlar Merhaba,

Maalesef RR 8,3 bisikletimin (26inch) ön ve arka tekerlekleri çaldırdım. Bu set Decathlon'da olmadığı için yardımınıza ihtiyacım var. İnternette bu jant setini duydum ki anladığım kadarıyla (pek anlamıyorum açıkcası) üzerinde çaldırdığımın aynısı.http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-bisiklet-kutusunda-mavic-cross-ride-6-jant-seti-217363912/detay/

Arka tekerlekteki dişliler, fren sistemine giren düzenek vb ek olarak ne almam gerek, yönlendirebilir misiniz? Bir de jant'ları alıp decathlon'a gitsem, tekerlek ve kalan parçaları bulabilirim diye tahmin ediyorum ama emin değilim. (hutchinson tekerlek vardı orada, görmüştüm)

Vites takımım, ön arka fren vb düzenekler, zincirim yerinde,

yönlendirmeleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

EPEY ŞANŞSIZMIŞSINIZ GEÇMİŞ OLSUN

• geçmiş olsun hocam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.