Şimdi Ara

Call Of Duty 2 Oynayanlar !!! [Birkaç Problem]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Uzun bir aradan sonra oyunu dün tekrar kurdum.Fakat oyunla ilgili bazı problemler mevcut.Öncelikle Multiplayer için xFire programını kullanıyorum.Oyunun Options---Graphics ayarlarını değiştirmek istiyorumi, fakat ne zaman oyuna xfire üstünden girmeye kalksam eski ayarlar yükleniyor hatta nickname bile değişiyor.

Başka bir problem:Oyun grafikleri sanki daha bir bulanık gibi öncekine kıyasla.Bunun için config_mp (Oyunun kendi konfigürasyonu) ile oynadım biraz.Aşağıda değiştirdiğim ayarları falan yazdım, bir farkı olur mu kalite-performans açısından düşüncelerinizi öğrenmek isterim:
    cl_maxpackets "60"
    cl_maxPing "200"
    com_hunkMegs "512"
    com_maxfps "250"
    r_lodBias "-100"
    rate "25000"

Config ayarları bu şekilde.

Oyunun grafik ayarları ise:

resolution: 800x600
    antialiasing: 2x
    texture filter: bliniare
    şeklinde.

ÖNEMLİ NOT:CCC kuramıyorum ve güncelleyemiyorum çünkü "Görev Zamanlayıcı Altyapısı Çalışmayı Durdurdu" hatası alıyorum(windows açılışında ve çözümü de yok şu an için).O yüzden en eski driver yüklü (1.5 sene önceki).O yüzden CCC kurma ve güncellemeyle ilgili birşey yapamam.

ÖNEMLİ NOT - 2: Laptop kullanıyorum: Samsung R520, Vista-32Bit, Mobility Radeon HD4650, Intel core 2 duo P8700, 4GB Ram

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheChosenOne_ -- 1 Mayıs 2011; 16:36:37 >

• bir kez yukarı !
  • Oyuna girerken herhangi bir uyarı veriyor mu cod2
  • quote:

Orijinalden alıntı: GENERAL006

Oyuna girerken herhangi bir uyarı veriyor mu cod2

Hayır bir problem vermiyor.Yazdıklarım dışında herhangi bir sorunla karşılaşmadım.
  • Bazen cod'a girerken başta ayarlar sıfırlansın mı benzeri bi uyarı çıkıyordu o çıkmıyorsa durduk yere değişmesi biraz garip xfirede oyuna girdiğin zaman nasıl çıkıyorsun oyundan direk /quit mi yapıyorsun konsoldan.
  • evet direk quit diyorum.bazen windowsa dönünce program yanıt vermiyor hatası alıoıyorum ama çok arada sırada oluyor.Yine de dogru bir şekilde değiştirip oyundan cıkınca sonra tekrar girince aynı oluyor, settings eski haline dönuyor.

İlk mesajda yazdığım diğer problem de önemli benim için bilginiz var mı?
  • yukarı yukarı yukarı !
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheChosenOne_

evet direk quit diyorum.bazen windowsa dönünce program yanıt vermiyor hatası alıoıyorum ama çok arada sırada oluyor.Yine de dogru bir şekilde değiştirip oyundan cıkınca sonra tekrar girince aynı oluyor, settings eski haline dönuyor.

İlk mesajda yazdığım diğer problem de önemli benim için bilginiz var mı?

Konsol komutlarıyla pek uğraşmadım ama , oyuna normal bir şekilde girip esc ile leave game deyip optionstan ayarları düzeltip normal şekilde çıkıp tekrar bir oyuna girip dene yine aynısnı yapıcak mı bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GENERAL006 -- 1 Mayıs 2011; 20:13:49 >
  • oyun kaydetmeme ayarları için oyun basında gelen ayarlar degiştirilsinmi sorusuna hayır de ne cıkarsa cıksın hayır de vede herhangi bir servera gir sonra konsola disconnect yaz ve görüntü ayarlarını o şekilde yap daha sonra quit de ayarlar kaydedilir o zaman

Configine gelirsek verdiğin kodlar içinde görüntü ile ilgili olan komut yok performans yükseltmek için r_multGpu 1 vsvs bir sürü kod var yardım istersen xfirem:ismailduger15 nickim:juba ekle konuşalım

Saygılar
  • @GENERAL006

Yok, o söylediğinizi çok denedim ama herhangibir çözüme ulaşamadım.

@ismailduger

Ekledim sizi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.