Şimdi Ara

CALL OF DUTY MW3 ONLINE REHBERI (OKUMAYA ÜŞENMEYENLER İÇİN :) ) (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
235
Cevap
7
Favori
26.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ikideli13

quote:

Orijinalden alıntı: Deepness07

Eğer oyunda biraz farklılık olsun da yeni bi alanda kendimi geliştiriyim diyen varsa sadece bıçakla oynayarak biraz pratikle karşınızdakileri throwing knife veya ikincil silaha eklenmiş bir tactical knife ile deviriyorsunuz bu şekilde oynadıktan sonra zaten adamların nerden geleceğini tahmin etme oranınız ne yapacağını tahmin etme oranınız çok çok artıyor ben yabancı bir channeldan öğrendim mw3 knifing adı altında baya bir zamandır bu şekil oynuyorum bazen elime silah alıyorm farklılık olsun diye yüzleşemiyorlar bile eğer class setup isteyen varsa dediğim gibi bana mesaj atsın oynanım + class setup anlatırım gerçekten zevkli oluyor çünkü neyse kolay gelsin iyi oyunlar.

Oyunun tüm modlarını sömürdükten sonra bende farklı şeyler denemeye başlamıştım dediğin gibi,bi ara sırf Sniper'la sonra sırf Riot Shield+Ana silah(Overkill perk) ve yine bi ara throwing knife la oynuyordum.Infected modunda çok zevkli throwing knife :D

Aklıma güzel fikirler var steamden eklersen oynayabiliriz aslında :D

• Ben ps3te oynuyorum yalnız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok güzel konu

• Arkadaşlar acr'nin yanına p90'mı yoksa mp7 mi kullanmak daha iyi. İkisi ile de aram fena değil ama mp7 uzak mesafede sanki daha iyi. P90 da fire rate ve kick kullanıyorum mp7 de ise fire rate ve susturucu.
  • mp7 den şaşma uzakta yakında harcar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ethan Winters -- 13 Ocak 2014; 22:17:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByRemake

mp7 den şaşma uzakta yakında harcar :)

Şimdi p90ı baya kullandım ama sanırım haklısın mp7'ye devam edeceğim peki siz mp7'nin yanına ne önerirsiniz acr yerine? Ben type 95 düşünüyorum ama bilemedim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: YNQs

quote:

Şimdi p90ı baya kullandım ama sanırım haklısın mp7'ye devam edeceğim peki siz mp7'nin yanına ne önerirsiniz acr yerine? Ben type 95 düşünüyorum ama bilemedim...

Kesinlikle M4A1 ext. mag ile gayet başarılı mp7 açılana kadar devamlı kullandığım silahtır , type95 uzaktan süper ama yakında çok çok el becerisi ve refleks istiyor ,buda zor olunca adamı deli ediyor bu arada oyunu nerde oynuyorsun ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: YNQs

quote:

Kesinlikle M4A1 ext. mag ile gayet başarılı mp7 açılana kadar devamlı kullandığım silahtır , type95 uzaktan süper ama yakında çok çok el becerisi ve refleks istiyor ,buda zor olunca adamı deli ediyor bu arada oyunu nerde oynuyorsun ?

Aslında mk14'de fena değil fad'ı da beğeniyorum ama yakın mesafeden smg2lere karşı yavaş uzun mesafede de etkisiz çok arada kalmış bir silah bence Ben ps3 üzerinden oynuyorum. Birde mp7'ye hangi eklentileri önerirseniz ben rapidfire ve susturucu kullanıyorum

• Oyun alınır mı?Online olarak sadece MW1 VE BLACK OPS 1 oyunadım aynı zevki alırmıyım?
  • Mutlaka kişinin oyun tarzına göre silah beğinileri değişir ben haritaya göre büyük haritelerda exmag ve susturucu küçük haritalarda ex.mag ve rapidfire :)
    Xbox olaydı bu akşam test ederdik silahları ;)
  • PS 3'ümü sattığımdan oyunlarını da satıyorum COD MW 2 ve 3 ilk elden PAL. ilgilenenler pm.
  • Hort :)

Şu oyun kalitesinde bir cod gelecekmi acaba yeniden uçmalar zıplamalar saçma sapan silahlar

Ww2 yapsalar bari yeniden

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu oyunun multiplayer'da ne anılarım var be Haritalar ezberimde hala

• quote:

Orijinalden alıntı: ozi_41

Hort :)

Şu oyun kalitesinde bir cod gelecekmi acaba yeniden uçmalar zıplamalar saçma sapan silahlar

Gelmez oziii
  • quote:

Orijinalden alıntı: BéTo

quote:

Orijinalden alıntı: ozi_41

Hort :)

Gelmez oziii

Gelmesi lazim cogu yerde konusuluyor ozellikle ww2 zamaninda gecen oyun isteniyor modern savastan biktik heleki artik bu modern ide gecti starwars ta olmayan teknoloji var suan

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.