Şimdi Ara

CALL OF DUTY MW3 ONLINE REHBERI (OKUMAYA ÜŞENMEYENLER İÇİN :) ) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
235
Cevap
7
Favori
26.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Type 95 uzaktan cok etkili,3erli atis yapiyor full otomatik degil ama ben arada kullaniyorum memnunum,
    Smg olarak ump 45 iyidir
  • Son günlerde TDM de agır makinalı kullanmaya basladım bayada iyi oynuyorum vala :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hook1903

Ben daha 43 lvl im bana hangi silahi onerirsiniz?Assault lardan g36c ile type 95 arasinda kaldim sizce hangisi daha iyi?.Smg lerden ise pp90 la oynuyorum.Bu silahlara onercegimiz perk ler neler ve p90 i tavsiye eder misiniz.Mw 3 te biraz acemiyim,kusura bakmayin:)

50 level olana kadar SMG'de UMP45,Assaultta Type 95( uzakta süper ama küçük haritalarda önermem)
    50 level olunca zaten ACR değişmezin olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlayerX

quote:

Orijinalden alıntı: hook1903

Ben daha 43 lvl im bana hangi silahi onerirsiniz?Assault lardan g36c ile type 95 arasinda kaldim sizce hangisi daha iyi?.Smg lerden ise pp90 la oynuyorum.Bu silahlara onercegimiz perk ler neler ve p90 i tavsiye eder misiniz.Mw 3 te biraz acemiyim,kusura bakmayin:)

50 level olana kadar SMG'de UMP45,Assaultta Type 95( uzakta süper ama küçük haritalarda önermem)
    50 level olunca zaten ACR değişmezin olur.

FAD'de güzel.
  • Assultların kralı SCAR-L mw3 de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 18 Aralık 2011; 21:02:48 >
  • mp5 te fena değil p90 da güzel her biri ayrı zevkli mw3 te mw2 de eline ump45 alan ortalıgı dagıtıyordu
  • eline sağlik 5 tane sayfa açık kalıyodu hepsii ayrı ayrıydı şimdi hepsini bi yerde toplamıssın :) teşekkürler bilgiler içinde
  • ben teşekkür ederim sevdiğim ve oynadıgım bir oyun oldugundan ugraşıyorum yoksa işim olmaz

bu kötü baglantılara rahmen okadar oynuyoruzki bide baglantılar iyi olsa hiç kalkmıyacaz demekki başından
  • Multide kurşun falan bitmiyor nasılsa, şu secondary silahların inceliği nedir, anlamadım ben.. Bazıları ikili yapmış tabancaları tozunu atıyor ortalığın.
  • yav bu friendly fire ı kaldırdılar ama arkadaşını vurdunmu sen yaralanıyorsun mw2 deki gibi bu kötü oldu yav

black ops taki gibi sistem yapamadılar şuna

afedersiniz geçen 2 tane şerefsiz girdi oyuna 2 sindede riot shield hardcore da önüne geçiyorlar sıkıştırmaya çalışıyorlar vuramıyacaksın ya devamlı işini bozmaya çalışıyor bir yerden mesela ateş ediyorsunuz adam fırlıo önüne geçio ölüyorsun

ilk başta vurursa kendi ölücek sonradan vurursa takımdaki ölücek fakat 3 tane yaparsa atıcak oyundan
  • bende size pek çok kişinin tercihi olan sıralamayı vereyim...

silah 1: ump 45 + rapid fire + kick (veya mp5'de olabilir) silahı bu hafiflerden seçerseniz daha hızlı koşarsınız..!
    silah 2: fm49 çift el olarak kullanın
    perk 1: slight of hand pro
    perk 2: quickdraw pro
    perk 3: steady aim pro

bu setle karşınızda çok az kişi durabilir...
  • biri sormustu cabuk olmasada daha cok xp veren mod killconfirmed . ama ! nasil perklerin 2. si mutaka quikdrawpro olmali digerleri sizin oynayis tarziniza kalmis tactican yakip oynarsaniz cok yarari oluyo diyelimki tacticani kurdun . yaktigin yere yakin oldukten sonra (gebermek manasinda:D) kendi kirmizi kunyeni alirsan cok puan veriyo e tabi adam vurmakta onemi bir oyunda tabloda aldigim score 9750 puan . ayriyetten s&d vaz gecillmezim bknz: 9. prestij 42lvl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakkan034 -- 26 Aralık 2011; 21:39:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakkan034

biri sormustu cabuk olmasada daha cok xp veren mod killconfirmed . ama ! nasil perklerin 2. si mutaka quikdrawpro olmali digerleri sizin oynayis tarziniza kalmis tactican yakip oynarsaniz cok yarari oluyo diyelimki tacticani kurdun . yaktigin yere yakin oldukten sonra (gebermek manasinda:D) kendi kirmizi kunyeni alirsan cok puan veriyo e tabi adam vurmakta onemi bir oyunda tabloda aldigim score 9750 puan . ayriyetten s&d vaz gecillmezim bknz: 9. prestij 42lvl

Sen öldükten sonra kendi künyeni alıp hemde seni vuran adamı vurursan ozaman xp nin anasını aglatıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 26 Aralık 2011; 23:23:17 >
  • yararli bılgiler
  • Arkadaşlar bir arkadaşım çekmiş koymuş videoyu youtube ye bir izlermisiniz bu nasıl iştir ya rezilliktir baglantıya bakın 4 kişi bir adama ne kadar sıkıyor ölmüyor bu adam hilemi yapıyor ne bu nasıl iştir böyle şeylerle karşılaşıyoruz insan oyundan soguyor

hadi arkadaş çok iyi bir oyuncu değil fazlada aimi tam tutturamıyor ama bir tanemi deymez hadi o yediremedi başkasımı yaralamaz bu nasıl iş yav

• Güzel olmuş Hosuma gitti.
  • Ellerine Sağlık Benimde Çok Ölme Sorunum Vardı Sayende Düzelticez.

Bu Arada MSR ye hangi eklentiyi kullanayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: RainBloodTR

Ellerine Sağlık Benimde Çok Ölme Sorunum Vardı Sayende Düzelticez.

Bu Arada MSR ye hangi eklentiyi kullanayım

sende saol

eklenti derken kick kullan bence ama level i yüksekse silahın stability de kullanabilirsin aim alırken rahat olur
  • tmm psn de seni eklicem beraber oynarız
  • Yazdıklarınız çok bilgilendirici olmuş teşekkürler, acaba yeni başlayanlarada gelişmelerinde yardımcı olacak tavsiyeleriniz varmı ?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.