Şimdi Ara

CALL OF DUTY MW3 ONLINE REHBERI (OKUMAYA ÜŞENMEYENLER İÇİN :) ) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
235
Cevap
7
Favori
26.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mustafa105

Yazdıklarınız çok bilgilendirici olmuş teşekkürler, acaba yeni başlayanlarada gelişmelerinde yardımcı olacak tavsiyeleriniz varmı ?

saol ben teşekkür ederim yeni başlıyanlara tavsiyem hemen görevli oyun modelarına girmemeleri team deathmatch a girsinler mapleri tanısınlar ilk önce

bir an önce asassin ve blind eye perklerini açsınlar ve mapleri tanıyana kadar bunlarla oynasınlar çünkü aşırı uav açılıyor predator vs mapleri bilen kişiler canlarına okuyor uav sayesinde radarda görüp yada bir helikopter açılıyor karşı takımda bir tane stinger alan yok ördek gibi dolaşıo millet
  • Beyler ps3 de arada bağlantım kopuyordu ama bu sabah iki saat oynadım yeni levellar alıp silahımı geliştirdim bağlantı koptu geri bir açtım hepsi gitmiş levelim geri düşmüş bu nasıl oldu nasıl engellenir ?
  • Forumda Ara Bulursun
  • Bulamadım maalesef ve sürekli olmaya başladı delirmek üzereyim
  • O-G-U-Z-H-A-N son koyduğun videoda bence hack var 1.si adam claya yakalanmıyor 2.si ulan adam orda en azından bi 6 kişiyi götürdü ve tek başına bi yuh be kaç kişi sıktı adama kesin hack o
  • Eline saglik
  • Eline sağlık hocam süper olmuş mutlaka yararlanıcağım Teşekkûrler
  • saol çok güzel bir yazı olmuş eline sağlık
  • Eline sağlık . Güzel yazı olmuş
  • Çok süper bir konu,ellerinize sağlık.Bazı bilmediğim simgeler olursa,buradan bakıp öğreneceğim kesinlikle.
  • Takipteyim eline sağlık
  • Stalker ın pro sunu eksik yazmışsın. Sadece claymore değil bütün patlayıcılarda gecikiyor. Örneğin: Bouncing Betty , İ.M.S...
  • arkadaşlar spec ops 2 den fazla kişiyle oynanabiliyormu online ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: solozoma71

Stalker ın pro sunu eksik yazmışsın. Sadece claymore değil bütün patlayıcılarda gecikiyor. Örneğin: Bouncing Betty , İ.M.S...

bilgilendirdigin için saol patlayıcıları geciktiriyor manasında yazmıştım hepsini yazmadım bilerek :)

@aeka 2 kişiden fazla oynanmıyor maalesef öyle biliyorum
  • NOT:ÖNCEKİ OYNADIGINIZ CODLARI AYNI HESAPTAN OYNIYIP PRESTIGE BASTIYSANIZ HERBIRI ICIN BIR PUAN DAHA VERIYOR

daha önce black ops'ta 2-3 sefer prestige döndüm fakat ,,, prestige shop'ta çıkmadı,çıkmıyor puanlarım...aynı hesaptan oynadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: fakcakaya

NOT:ÖNCEKİ OYNADIGINIZ CODLARI AYNI HESAPTAN OYNIYIP PRESTIGE BASTIYSANIZ HERBIRI ICIN BIR PUAN DAHA VERIYOR

daha önce black ops'ta 2-3 sefer prestige döndüm fakat ,,, prestige shop'ta çıkmadı,çıkmıyor puanlarım...aynı hesaptan oynadım

her oynadıgınız cod oyunu için 1 token veriyor

mesela ben ozi_41 ile cod4 ten beri oynarım 4 token ile oyuna başlamıştım

yani black ops ta ister 10 prestige basın ister 1 gene 1 tane veriyor
  • teşekkürler
    perklerle ilgili bir sorum olacak mesela assasin pro şeçimi yaparsan alt assasin içeriğide buna dahilmi yoksa ikisi tamamen ayrı birer paket olarakmı kullanılıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: moskve

teşekkürler
    perklerle ilgili bir sorum olacak mesela assasin pro şeçimi yaparsan alt assasin içeriğide buna dahilmi yoksa ikisi tamamen ayrı birer paket olarakmı kullanılıyor

Assassin perki pro olunca sade halindeki özellikler kalıyor. Sadece üzerine ekleniyor. Her perk için geçerli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Nelson -- 27 Şubat 2012; 16:31:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aeka

arkadaşlar spec ops 2 den fazla kişiyle oynanabiliyormu online ?

Maalesef hayır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pars0071

quote:

Orijinalden alıntı: aeka

arkadaşlar spec ops 2 den fazla kişiyle oynanabiliyormu online ?

Maalesef hayır.

peki survival modu oynanabiliyor mu 2 ve daha fazla kişi ile?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.