Şimdi Ara

Camtasia Studio 8 Ses Kayma Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bilgisayarda video çektikten sonra videoyu renderlemek için camtasia studio 8 kullanıyorum mikrofon sesini audacity ile kaydediyorum videoyu ise shadow play ile fakat videoyu camtasia ile renderlediğim zaman sistem sesi ( mikrofon değil ) görüntüden 1-2 saniye kayıyo ( senkronize etsemde ) yani videonun başındaa hiçbişey yok 3. 4. dakkadan sonra sapıtıyo mesela 30 dk lık video 4. dakkada kayan sesi kesip senkronize ediyorum 15. dakkada gene kayıyo tek tek 30 dakkalık videoda 6-7 kere sesi bölüp tam görüntüye denk getirmem gerekiyo sebebini anlayamadım shadow play de sorun yok düzgün kaydediyo camtasia bozuyo sony vegas pro 13 kullandım onda bi sıkıntı yok ama camtasianın renderi 15 dakka sürüyo sony 2 saatte yapıyo bende bu yüzden camtasiayı tercih ediyorum bu durumu yaşayıpta çözüm bulan var mı şimdiden çok teşekkürler iyi forumlar ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furko83 -- 12 Ağustos 2015; 20:27:00 >

• Dostum aynı sorunu bende yaşıyorum ve cozum bulamadm senkronize nasıl ediyosun camtasia da belki benm sorunum çözülür senkronize edersem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • up
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.