Şimdi Ara

CANON sx100 IS için şarj aleti ve pil önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet arkadaşlar uzun araştırmalarım sonucu (yaklaşık 1 ay bazı arkadaşlar çok iyi biliyo) canon sx100 de karar kıldım.. Benim kurtarıcım oldu desem yeridir.(kodakla panasonic arasında çook gelip gittim)

Daha makineyi almadım.. İnşallah yarın alıcam... Yanında bana şarj aleti ve pil önerirmisiniz?

Hızlı şarj eden modeller olmasada olur... +++++ şarj aletinin araç şarj kiti olursa sevinirim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi safaklarda -- 29 Mayıs 2008; 16:25:19 >

• çok mu zor bişey istedim
  • Oldukça zor tabi. İlk önce fotograf makinasına özel şarj cihazı ve pil olmaz. Biraz araştırsanız Bununla ilgili halende çok canlı bir topiğimiz var ve burada aradıklarınızın tümü var....
    quote:

Orjinalden alıntı: safaklarda

çok mu zor bişey istedim
  • hocam git GP'nin bir ürününü al işte ne fark eder
  • quote:

Orjinalden alıntı: bipekkan

Oldukça zor tabi. İlk önce fotograf makinasına özel şarj cihazı ve pil olmaz. Biraz araştırsanız Bununla ilgili halende çok canlı bir topiğimiz var ve burada aradıklarınızın tümü var....
    quote:

çok mu zor bişey istedim

yani her foto makinesinin çektiği akım aynı diyosun_?????? bence değil özellikle model belirttim....

• @safaklarda,
    Ben öyle bir şey mi dedim? "fotograf makinasına özel şarj cihazı ve pil olmaz.", dediğim açık ve net.........http://forum.donanimhaber.com/m_11309414/mpage_24/tm.htm
    adresi bulmuşsunuz zaten....oradan biraz geriye giderek 5-6 sayfa kadar aradıklarınızı bulacaksınız....
    quote:

quote:

Oldukça zor tabi. İlk önce fotograf makinasına özel şarj cihazı ve pil olmaz. Biraz araştırsanız Bununla ilgili halende çok canlı bir topiğimiz var ve burada aradıklarınızın tümü var....
    quote:

çok mu zor bişey istedim

yani her foto makinesinin çektiği akım aynı diyosun_?????? bence değil özellikle model belirttim....

• quote:

fotograf makinasına özel şarj cihazı ve pil olmaz

bunu demekle sanki her foto makinesi standart pil değeri ve şarj aleti kullanıyo gibi bişey anlaşılıyo... Neyse boşver evet o sayfayı buldum bakalım uygun bişi bulacakmıyım... Yardımın için sağol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi safaklarda -- 30 Mayıs 2008; 11:40:05 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.