Şimdi Ara

CANON SX210HS YADA SX230HS YADA?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ben nson 5 senedir Sony T3 fotoğraf makinası kullanıyorum ilk aldığımda iyi bir makina olmasına rağmen son çıkan makinalardan sonra artık yeni bir makina almam gerektiğini düşünmeye başladım.

Fotoğraf konusuna aslında ilgim ve merakım olmasına rağmen slr makinalara burnumu sokmak istemiyorum çünkü işin içine girdikten sonra çok dallanıp budaklanacağını biliyorum onun için kompakt bir makina alıp kolayca kullanmak istiyorum yüzeysel bir araştırmadan sonra bu iki model arasında kaldım kullanan arkadaşlar varsa yorum yaparlarsa sevinirim yada sizlerin tavsiyelerine de göz atmak isterim.

Şimdiden teşekkür ederim.

• sx220 yi incele ekran(460k) ve full hd video farkı var
    sx230 da ayrıca gps var çok önemli değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi şubat -- 22 Mayıs 2011; 20:41:08 >
  • Peki bu sınıf için canon doğru seçim midir yoksa başka markalara da bakmalı mıyım?
  • senin için öncelik ne video zoom ve fiyat aralığı
  • Ben uzun süre araştIRIP S230 HS aldım.Ama hiç menmun kalmadım fotograf çekme kalitesinden. Onu satıp s95 aldım..Muhteşem bir makine ama diğerindeki gibi video kalitesi ve optik zoom mesafesi s95 te yok..Bunuda hesap edin.
  • Benim için öncelik güzel ve pratik fotoğraf çekmek, video tabi ki önemli ama onun için ayrıca kameram var. Ben aslında sx 210u arkadaşımdan alıp kullandım ve memnun kaldım ama üstüne 2 model daha çıkınca onlarıda düşündüm.Gerçi GPSin çok önemli olduğunu düşünmüyorum dolayısıyla diğer markalardan birşeye karar vermezsem canon sx210 son tercihim olacak.
  • canon sx220 aldım bi aydır kullanıyorum çok memnunum çok fazla şey bilmiyorum fotoğraf makinesinden ama bence gayet başarılı sx230 da sadece gps farkı var çok araştırdım gps şarjdan çok götürüyormuş benm makinede bile ilk aldığımda çok kurcaladığımdanmıdır bilmiyorum çabuk bitiyodu şimdi daha iyi ama kullanırken. yalnız makinenin zoom olayı gerçekten çok iyi youtube da videolarını izle istersen ben sx220 öneririm güzel alet
  • SX 220 de olabilir eğer fiyat farkı çok yoksa bildiğim kadarıyla tek farkı lcd ekran.Ama cihaz için aldığım yorumlar hep olumlu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.