Şimdi Ara

CARBON KURULUM LÜTFEN !!!!!!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar carbon'u daha yeni aldım kurulumunun nasıl yapılacagını blmiyorum lütfen yardım edin!!!!!!!!!! cözemedim!!!!

• abiii yaa bukadarmı olur bi allahın kulu bilemi yardım etmez
  • Eğer cd formatında aldıysan böyle yapacan c'ye bir klasör aç carbon diye birinci cdyi aç orada rar dosyalarından birini sağ tıkle ve carbon klasörünü seç altı cd yide yükle zaten o senden tek tek istiyecek sonra yükleme bitince carbon klasörüne gir ve setupla orada crack'de var cdkeyde vardır.

Eğer dvd formatındaysa tak direk setupla.

Anlamadığın bir şey varsa sor.
  • abicim ben cd den açılmış dosyaları tek dvd ye kopyaladım. oradan setup ı çalıştırdım. paşalar gibi yükledi. crack de yaptım. ancak hala exe hatası veriyo. forumun altını üstüne getirdim ama hala hiçbir denemem çözüm olmadı. sistem altta yazıyor. çalıştırması lazım.
    çözüm olarak ilk ekran kartı driverlarını güncelledim. sonra da ati nin meşur programı catalyst mi ne zıkkımsa onu güncelledim.
    sonra bi arkadaş yazmış. net framework 2.0 ı yükledim.
    sonra bi arkadaş daha yazmış virüs koruma programını devredışı bırakıp denedim. tabi güvenlik için ağ kablosunu bile çektim. gene yok. hala siyah ekranda kalıyo. sora masaüstüne geri atıyo. exe hatası veriyo. sanırım crack te bi sorun var. internetten arattım bi yığın crack indirdim
    hepsini tek tek denedim
    ama gene çözüm yok. kaldı böle. delirecem yaaaaaaa
    çözüm istiyorum. millet çatır çatır düşük konfigrasyonda bile oynuyo neredeyse bitirdi ben hala başlayamadım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.