Şimdi Ara

CASPER garantide 20 iş gununden fazla duran pc'im

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Konu yanliş yere açılmıssa silinebilir...

Arkadaslar bilgisayarimi 1 ekimde garantiye verdim
    Ve hala haber alamiyorum yetkili servis merkeze gonderdik diyor
    Merkez bizde ole bir pc yok diyor
    Para iadesi yada yeni pc icin ne yapmam gerekiyor bilen varmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 30 iş gününü geçtikten sonra geri vermezlerse faturasını al aldığın yere git ya yenisini vermesi lazım yada para iadesi
  • Yeni yasa ile o 30 gun 20 is gunune dusurulmus

Ben bilgisayari hepsiburadan.comdan aldim ama .s

• Daha once yasamis yada bilgisi olan kimse yokmu

• axiacar kullanıcısına yanıt
    dostum teknik servis 20 gün ama merkeze gönderilirse 30 gün oluyo bildigim kadarıyla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İsmailCanKurt

dostum teknik servis 20 gün ama merkeze gönderilirse 30 gün oluyo bildigim kadarıyla.

Dedigin gibiyse sikinti .s

dostum eger ki bu süre zarfı içinde ürün elinize gelmezse yasal yollala ya size sıfırını ya da paranız iade ederler.
  • Mahkeme aç tazminat al daha kaliteli pc al

• Bayram tatili resmi olarak kac gundu acaba

• 1 ekimde servise vermiş olduğun bilgisayar için resmi servis süresi 20 iş günüdür. 20 iş günü normalde 28 güne tekabül eder fakat 9 günlük bir bayram tatili araya girdiği için 34 gün eder. Yani henüz 20 işgünü durmamış. Ayrıca merkeze gidip gitmemesi sizi ilgilendirmez her hâlükârda servise teslim ettiğiniz anda başlar süre. Sureniz dolduktan sonra bilgisayarınızın faturası ve servisin vermiş olduğu kabul gormu ile bağlı olduğunuz ilçedeki kaymakamlığa giderek şikayette bulunabilirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • servis fişi olmak zorunda almadıysan yandın benim fotragraf makinemi göndermiştim servis fişi ve faturayı göstererk tüketici destek masasına başvurdum en yeni makinelerinden vermek zorunda kaldılar ama servis fişi voksa vay halıne
  • quote:

Orijinalden alıntı: DEKARE

1 ekimde servise vermiş olduğun bilgisayar için resmi servis süresi 20 iş günüdür. 20 iş günü normalde 28 güne tekabül eder fakat 9 günlük bir bayram tatili araya girdiği için 34 gün eder. Yani henüz 20 işgünü durmamış. Ayrıca merkeze gidip gitmemesi sizi ilgilendirmez her hâlükârda servise teslim ettiğiniz anda başlar süre. Sureniz dolduktan sonra bilgisayarınızın faturası ve servisin vermiş olduğu kabul gormu ile bağlı olduğunuz ilçedeki kaymakamlığa giderek şikayette bulunabilirsiniz

Ben bayrami 4 gun olarak hesapladim ve pazar gunlerini bu hesaptan cikarttim bugun itibari ile 21 gun oluyor .s

9 gunluk tatil olayinin resmi oldugunu bilmiyordum
    Cmrtesi pzar vs katilarak o kadar oldgunu dusunmustum
    Cnku tkvimlerde vs 4 gun resmi tatil yaziyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: Playexata

servis fişi olmak zorunda almadıysan yandın benim fotragraf makinemi göndermiştim servis fişi ve faturayı göstererk tüketici destek masasına başvurdum en yeni makinelerinden vermek zorunda kaldılar ama servis fişi voksa vay halıne

Pcyi teslim ettigimde urun kabul formu diye birsey aldim faturam vs belgelerimde var

Cik sikintili bir ayda vermisim pcyi full tatilmis ekim

Bugun pcsiz 28.gunum
    Ama resmi olarak kac iş gunudur pcsizim hala bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: axiacar

quote:

1 ekimde servise vermiş olduğun bilgisayar için resmi servis süresi 20 iş günüdür. 20 iş günü normalde 28 güne tekabül eder fakat 9 günlük bir bayram tatili araya girdiği için 34 gün eder. Yani henüz 20 işgünü durmamış. Ayrıca merkeze gidip gitmemesi sizi ilgilendirmez her hâlükârda servise teslim ettiğiniz anda başlar süre. Sureniz dolduktan sonra bilgisayarınızın faturası ve servisin vermiş olduğu kabul gormu ile bağlı olduğunuz ilçedeki kaymakamlığa giderek şikayette bulunabilirsiniz

Ben bayrami 4 gun olarak hesapladim ve pazar gunlerini bu hesaptan cikarttim bugun itibari ile 21 gun oluyor .s

9 gunluk tatil olayinin resmi oldugunu bilmiyordum
    Cmrtesi pzar vs katilarak o kadar oldgunu dusunmustum
    Cnku tkvimlerde vs 4 gun resmi tatil yaziyordu

Kardeşim,
    Ben uzun sure vatan ve goldda mhy olarak çalıştım. Resmi iş günleri hafta içi günlerdir. Cumartesi pazar değildir. Adı üzerinde resmi iş günü. Cumartesi çalışan resmi daire yok :) Doğru gün hesabını verdim. Süre içerisinde yapılmazsa ne yapacağın konusunda detay bilgi veririm.

• Avukatlık okuyan bir kac arkadasa sordum yeni yasayla beraber 30 gun bekleme suresini 20 is gunu olarak degistirmisler

Ayriyetten cumartesi gunleride is gunu olarak sayiliyormus

kabul formun varsa sorunyok bekle
    yine gelmezse tüketici masasına başvur
  • Mahkeme vs ugrastirmazlarsa cok iyi olur

Obur turlu biton ugras dur...

Ahhh casper ahh

• Sen avukatlık OKUYAN arkadaşa sordum diyorsun ben vatanda ve goldda müşteri hizmetleri olarak çalıştım diyorum. Sence bu konuda hangimiz daha çok biliyoruz ? Neyse ben yardımcı olmaya çalıştım.
    Kolay Gelsin

• quote:

Sen avukatlık OKUYAN arkadaşa sordum diyorsun ben vatanda ve goldda müşteri hizmetleri olarak çalıştım diyorum. Sence bu konuda hangimiz daha çok biliyoruz ? Neyse ben yardımcı olmaya çalıştım.
    Kolay Gelsin

vatandan cumartesiler dahil 20 iş günü doldugu anda iade aldım saygılar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.