Şimdi Ara

CATALYST 8.12 SORUNU ÇÖZÜLDÜ TEŞEKKÜRLER MASCOM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle merhaba arkadaşlar benim sorunum kullandığım ekran kartının versiyonunu yükseltememe.
    Neden kaynaklandığı konsunda en ufak bir fikrim yok yeni çıkan versiyon 8.12 sürümünü kurmaya çalıştığımda kabul etmiyor.
    Programlar çalışmaya devam ediyor ama monitör uyku moduna geçiyor
    Bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi destroyer8206 -- 20 Aralık 2008; 3:20:59 >

• Bende de daha önceki sürüm olan 8.11 sürümü vardı onun üzerine 8.12 sürümünü kurdum normal kurulum gerçekleşti ama stabilite sorunları yaşamaya başladım çözünürlük değerleri filan bozuldu bende driver cleaner.net programını temin edip ati 'ye ait tüm driverleri temizleyip ondan sonra 8.12 sürümünü kurdum şu anda sorun yok...
  • 8.12 sorunlu
    2 defa denedim ama kurulum bittikten sonra Ekran kartını tanımadı bile.
  • Vista kullanıyorsanız, şu sürücüyü dener misiniz bir de?

http://forum.donanimhaber.com/m_28521861/tm.htm

Belki sizin sorununuza da çözüm olur, 8.12 hotfix sürücüsü. 8.12 WHQL'yi silin, güvenli kipte Driver Cleaner Pro ve Driver Sweeper ile temizlik yapın, ardından bir deneyin 8.12 hotfix'i.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 19 Aralık 2008; 20:46:50 >
  • Arkadaşlar benimde aynı sorunum var benzer BENİM KART HD3850 AGP ATİNİN 8.4 DIŞINDA HİÇBİR SÜRÜCÜYÜ KABUL ETMİYOR NE OLUR YARDIM EDİN DX SORUNU VE OYUNLARDAN ATMA OLUYOR VİSTA HOME PREMİURM YÜKLÜ ÇARE NEOLUR
  • Arkadaşlar yardımlarınız için teşekkür ederim.Bugün gün içerisinde nerdeyse kafayı yemek üzereydim
    his 4850 kullanıyorum biraz araştırdım ve his'in türkiye satış temsilcisinin mascom bilgisayar olduğunu öğrendim ve netten telefon numarasına ulaştım teknik destek bölümü ile görüştüm sağolsunlar gerçekten ilgili personelelleri var çok yardımcı oldular.
    Sorun şöyleydi belki başka arkadaşlarında başına gelmiştir o yüzden tekrar yazıyorum

* Catalyst 8.12 kuramıyordum
    * Oyunlar içerisinde donma ve ses takılmasıda oluyordu
    * catalyst içerisinde ekran kartının sıcaklığı windows boşta iken 85 derece olarak görülüyordu

Teknik destek'teki arkadaşın bana söylemiş olduğu ati'nin değil hisdigital.com adresindeki catalyst 8.12 driver'ını indirip kurmamı söyledi söylediğini yaptım sorunum çözüldü

Bu durumun çözüleceği kanaatinde değildim ama driver'ı yükledikten sonra gerçekten bütün bunların sadece driver'dan kaynaklandığını görmek gerçekten şaşırtıcıydı.

Teşekkürler MASCOM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi destroyer8206 -- 20 Aralık 2008; 0:26:22 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.