Şimdi Ara

CD RW OKUYOR MAKINA DONUYO

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar 2 ay once lg cd rw aldım duzgun olarak calısıyordu makınada bır sorunu yoktu
    makınam celeron 633 mhz 128 sd ram 32 tnt2 ekran kartı vıa chıp setlı anakart cd takıyorum okuyor cdyı gordugunde makınayı kıtlıyor sorun neden kaynaklanabılır acaba

• 1 cd den kaynaklanır
    2 başka bir cd denedinizmi
    3 cd rw sorun yapmaya başlamış olabilir kablosunu değiştirin
    4 yada yeni bir cd rw alın saygılar
  • ömer arkadas cd rw baska makınada gul gıbı calısıyor kablosunu degısytırdım sorun devam edıyor baska onerın varmı acaba
  • sistemden kaynaklanma ihtimali kalıyor arkadaşım başka bir şey yok yani normalde cd rw çıkartığınız zaman sorunsuz çalışıyormu bilgisayar peki
  • anakart driverlarınızda sorun var
    anakartın sitesinden yeni driverları indirip deneyin yada guru3d.com sitesinden de indirebilirsiniz
  • makına normal calısıyor sadece cd taktıgımda yapıyor bu olayı drıverlerın guncellemelerını ındırdım ve yukledım ama yıne aynı drumda
  • sana güzel bir xp cd si lazım o zaman arkadaşım ist mecidiyeköydeysen yardımcı olmaya çalışırım
  • arkadasım ben 98 kullanıyorum uzerınde ms dos tabanında kulanılmak uzere bır yazılımım var bundan para kazanıyorum ben xp ıle bu makınayı perfonmanslı bır hale getırmem ama su varkı cd rw yı actım ve okuma hızını dusurdum su anda rahat bır sekılde donmadan calısıyor ınsallahta bole devam eder hersey ıcın tesekkur ederım ıyıkı varsınız
  • yardımcı olabildiysek ne mutlu bize saygılar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.