Şimdi Ara

ÇELİK JANT

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Hyundai Accent 2003 model arabam var ve çelik yada alaşımlı jant almak istiyorum

web üzerinden alabileceğim güvenilir bir site bilen varsa lütfen yardım plss

• Jant görerek, kontrol edilerek alınır. Netten neden alıyorsunuz ki? Kargo zahmeti ve bedel olayı da var. Jant satan bir dükkandan kontrolle alın daha iyi bence.
  • Arkadaş birde ileride sıkıntı çekmemek için bilinen marka al . Yabancı alacaksan markaya ve buradaki distribütörüne dikkat et . Yarın öbürgün bir şekilde tek bir jant a ihtiyaç duyarsan öööyleee kalma .
  • benim aracta kormetal var 6 kollu sakın kormetal alma alacagına pişman olursun 140 ı gectigin zaman araba sallama yapıor rot balansa soka soka arabayı ben bıktım vallahi cms al gusel
  • 140 ı geçmiyorum ben

canımı sokakta bulmadım valla o yüzden maksimum yaptığım hız 120 dir

genelde 80 - 90 - 100 civarı

hemen hemen çok kişi kor metal KM kullanıyor hiç böyle bir şey duymamıştım
  • KM ( KORMETAL ) yada CMS düşünüyorum ama cms nin fiyatları çok pahalı yaaw

KM almayı düşündüm yada MAM mı nedir öyle bir marka daha var oda olabilir ama webde bulamadım bi türlü satan yer
  • bende internetten jant bakıyorumda genelde 7X15, 7.5X17 gibi ifadeler var bunlar ne anlama geliyor?
  • quote:

Orjinalden alıntı: macapapazi

benim aracta kormetal var 6 kollu sakın kormetal alma alacagına pişman olursun 140 ı gectigin zaman araba sallama yapıor rot balansa soka soka arabayı ben bıktım vallahi cms al gusel

senin balansçı senin devamlı gelmen için bunu yapabilir sonuçta her gelmende bahane hazır ver parayı
    lastiği sakına söktürüp balans yaptırmayın motor ile balans yaptırın+makine üzerinde hassasiyet voltamperi vardır ona dikkat edin bir de lasatiğin tabanında bir sorun olabilir 100 aşağı hızlarda ön lastik yukarı hızlarda titreme oluyorsa arka lastiklere dikkat et km kolay kolay sorun yapmıyor sadece kurşunu fazla yiyor o kadar
    bende cms var üzerinde 80 grm kurşun çakılı
    aracım hilux
  • Ben 2001 accent aracıma şu linkteki jantlardan taktırdım, 185/60/14 olarak.. Görüntü çok değişti, çok memnunum.. http://www.kormetal.com/dizayn/jantdetay.asp?wheel_ID=69
    quote:

Orjinalden alıntı: omega03

Arkadaşlar Hyundai Accent 2003 model arabam var ve çelik yada alaşımlı jant almak istiyorum

web üzerinden alabileceğim güvenilir bir site bilen varsa lütfen yardım plss

• İstanbuldaysan Bostancı gösteri merkezinin karşısındaki akın lastik hakan bey sana her konuda yardımcı olur hem çeşiti boldur her marka hemde teknik bilgi verir.... www.akinlastik.com
  • quote:

Orjinalden alıntı: maktastur

quote:

Orjinalden alıntı: macapapazi

benim aracta kormetal var 6 kollu sakın kormetal alma alacagına pişman olursun 140 ı gectigin zaman araba sallama yapıor rot balansa soka soka arabayı ben bıktım vallahi cms al gusel

senin balansçı senin devamlı gelmen için bunu yapabilir sonuçta her gelmende bahane hazır ver parayı
    lastiği sakına söktürüp balans yaptırmayın motor ile balans yaptırın+makine üzerinde hassasiyet voltamperi vardır ona dikkat edin bir de lasatiğin tabanında bir sorun olabilir 100 aşağı hızlarda ön lastik yukarı hızlarda titreme oluyorsa arka lastiklere dikkat et km kolay kolay sorun yapmıyor sadece kurşunu fazla yiyor o kadar
    bende cms var üzerinde 80 grm kurşun çakılı
    aracım hilux

birde şunu ekleyeyim eğer jant ile disk kafası arasına bilezik takılı ise bilezik yerine oturmazdır ve bu tip sorunlar başa gelebilir km jantlar sadece fazla gram yer başka bir sorunu yok

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.