Şimdi Ara

center yeri yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • birsey sormak istiyorum bir center aldim ama yerim olmadigi icin amfiyi koymak icin yaptirdigim dolaba koydum duvara bakan kismi acik,
    center yeri yardımduvarla arasında 10 cm var arkada 5 cm bosluk var hava almasi icin bu durum centere zarar verirmi başka cozumlermi dusunmem gerekiyor... teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agape666 -- 7 Mayıs 2020; 22:10:5 >

• agape666 kullanıcısına yanıt
    Hoparlörü yan koymuşsun, böyle düzgün bir ses alamazsın. Sürücülerin olduğu perdeli kısmın dışarıya yani sana bakması lazım ki sesi düzgün şekilde alabilesin
  • hoparlarun onu duvara bakıyor,altında da subwoofer var annemle yaşıyorum ve bukadarına ıkna edebıldım bu ses olaylarına çok karsı durum bu malesef. 2. sık olarak ta koltugun altına koyacam kı onuda hoparlorun saglıklı kalması acınsından tercıh etmıyorum bizde sık temızlık yapılır basına bısey gelebılır . buradada hoparlor zarar gorur dıyorsanız mecbur oraya koyacam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agape666 -- 8 Mayıs 2020; 16:47:34 >
  • agape666 kullanıcısına yanıt
    Dostum hoparlöre o rafta bir şey olmaz ama o hoparlörden doğru dürüst ses de alamazsın. Yani center’ı yok gibi düşün yada hiç takma. Bu hali ile bir halta yaramaz.

Eğer yer ile ve düzgün bir yerleşim ile alakalı bir sorunun varsa da düzgün bir sehpa alıp ya da yaptırıp her şeyi güzelce yerleştirip annenin de rızasını alacaksın. Bunun başka yolu yok
  • suan centerdan tek beklentım filmlerdekı dıyalogların sesını yukseltmesi maalesef o sebebten center zarar goruyorsa enazından bı suer ıdare edecem
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.