Şimdi Ara

Cevap: Chuwi V88 ile Vippad Elegance aynı mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu testleri yaparken Android Marketten yüklemiş oldugum AnTuTu Benchmark, CPU-Z, ELİXİR ve Hardware Info adlı programlarla VİPPAD Elegance test ettim bu işlerden pek fazla anlamam lakin test sonuçları farklılık gösteriyormuş gibi geldi bana sonuçlardan hangisi dogru göstermiş bilemiyorum kafam karıştı bu işlerden anlayan arkadaşlarım 5 dakkalarını ayırıp yardımcı olurlarsa teşekkürederim..Acaba benim VİPPAD Cortex A9 işlemcilimi 1.8 GHz mi ?

AnTuTu Benchmark SONUCLARI

Cevap:  Chuwi V88 ile Vippad Elegance aynı mı?

CPU-Z SONUÇLARI

ELİXİR SONUÇLARI

Cevap:  Chuwi V88 ile Vippad Elegance aynı mı? Cevap:  Chuwi V88 ile Vippad Elegance aynı mı?

Hardware Info SONUÇLARI

Cevap:  Chuwi V88 ile Vippad Elegance aynı mı? Cevap:  Chuwi V88 ile Vippad Elegance aynı mı?

Arkadaşlar elimden geldigince sizlere test sonuçlarını gösterdim ŞİMDİ SİZLERDEN ÖGRENMEK İSTEDİGİM ŞU ???

1.Bu tabletim Cortex ARM9 mu ? 1.8 GHz mi ?

2.Eğer ki Cortex ARM9 1.8 GHz ise neden ELİXİR adlı programda MORE CPU INFO Bölümünde ARMv7 Processor rev 0 (v7I) gösteriyor aynı programın MORE INFO SYSTEM BÖLÜMÜNDE neden rk30 sdk olarak gösteriyor rk31 sdk göstermesi gerekmiyormu şayet rk3188 kullanıldıysa ???

Şimdi CPU-Z programında ve Hardware INFO programında neden 1.8 GHz degilde 1.6 GHz olaraktan gösteriyor resimler yukarda lütfen yardımcı olurmusunuz kafam iyice karıştı sizlerdede aynımı gösteriyor 1.8 degilde 1.6 ghz olarakmı gösteriyor uzun oldu ama yardımcı olacagınızı düşünüyorum egerki benim tablette bir sorun varsa geri veremeyi düşünüyorum BIMEKS ten almıştım yada ne yapmamı önerirsiniz saygılarımla şimdikten hepinize teşekkür ederim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StArLoRd -- 22 Mart 2014; 14:55:23 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.