Şimdi Ara

Cevap: MF3 5.5 K NE TERCİH EDİLEBİLİR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADASLAR KENDIM SAMSUNLUYUM HERKES OMU TIP DIE DIRETIO AMA 5.5 K YA HANGI UNIV IYIDIR SINAV SISTEMLERI GOZ ONUNE ALINDIGINDA NE YAZILABILINIR

• Kardeş samsun tıp 9k dan alıyor diye hepsi 9kdan girmiş değil ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu puanıma yazık olur mantığından bi kurtulun ya

• quote:

Orijinalden alıntı: destroy!!

ARKADASLAR KENDIM SAMSUNLUYUM HERKES OMU TIP DIE DIRETIO AMA 5.5 K YA HANGI UNIV IYIDIR SINAV SISTEMLERI GOZ ONUNE ALINDIGINDA NE YAZILABILINIR

Kesinlikle DEÜ TIP;)

• Samsun yazıp kendine yazık etme omü'de baraj felan var baya zorluyorlar tus başarısı da düşük o yüzden deü yaz rahat et

• ChadSmith kullanıcısına yanıt
    puanıma yazık olur mantıgı deıl ztn omu de kalcam ama anlamadım su her fakulte komıte uyguluomus ve mufredatlar genel hatlarıyla ortak ama omude bambaska bı sıstem ıslıo kı buda onerılcek bı sıstem deıl bu ıkılemdeyım ztn akdenız tıp yaz fln dıyen var aslen samsunluyum bızımkıler samsundan yana ztn
  • Dokuz Eylül Tıp'a gel başka seçenek arama ! İzmir Dokuz Eylül Tıp
  • Don Quilote kullanıcısına yanıt
    hacı dokuz eylul ıcın fln da klasık egıtım var dıolar sıstem daha sıkıntı dıolar ya
  • quote:

puanıma yazık olur mantıgı deıl ztn omu de kalcam ama anlamadım su her fakulte komıte uyguluomus ve mufredatlar genel hatlarıyla ortak ama omude bambaska bı sıstem ıslıo kı buda onerılcek bı sıstem deıl bu ıkılemdeyım ztn akdenız tıp yaz fln dıyen var aslen samsunluyum bızımkıler samsundan yana ztn

Aslanım ben dokuz Eylül 1.sınıf öğrencisiyim tıp fakülteleri hakkında da genel olarak bilgim var omü yazarsan pişman olacaksın sana bu kadar net söylüyorum omü'nün tek artısı aile yanında kalacak olman yoksa çok zor bi fakülte orası

ya ztn bunu dıyen tek sen degılsın bayagı kısı bole soluoda dokuz eylul hıc aklımdan gecmıodu ya akdenız ya omu yazmayı planlıom ztn
  • quote:

ya ztn bunu dıyen tek sen degılsın bayagı kısı bole soluoda dokuz eylul hıc aklımdan gecmıodu ya akdenız ya omu yazmayı planlıom ztn

iyi sen bilirsin Akdeniz'de iyi ki bi plastik cerrah çıktı tüm gençler onu görüp akdeniz yazıyor. Umarım pişman olmazsın

bırde sole bısı war dokuz eylulun de sıstemı zor dıolarkı yanı klasık sıstem var ve bu her dersten sınav olma mantıgıyla ıslıomus en azından komıteden daha kolay oldugu soylenemez
  • quote:

Orijinalden alıntı: Don Quilote

quote:

Aslanım ben dokuz Eylül 1.sınıf öğrencisiyim tıp fakülteleri hakkında da genel olarak bilgim var omü yazarsan pişman olacaksın sana bu kadar net söylüyorum omü'nün tek artısı aile yanında kalacak olman yoksa çok zor bi fakülte orası

hocam 9 eylulde hazirlik var mi

hacı mevzu o deıl ya cok buyuk ıhtımalle omuyu yazcam mecburum cunku yanı daha rahat etcem gurbete cıktıgında daha rahat etcegımden bıle emın deılım .s
  • quote:

bırde sole bısı war dokuz eylulun de sıstemı zor dıolarkı yanı klasık sıstem var ve bu her dersten sınav olma mantıgıyla ıslıomus en azından komıteden daha kolay oldugu soylenemez

Kim söylüyor onu omüden daha kolay bizim fakülte bizim komite sistemi var omü bize göre daha zor bi okul haberin olsun araştırmanı iyi yap

@ardaalisahin var ama kolay atlatıyorlar tıp öğrencilerini

• quote:

quote:

Kim söylüyor onu omüden daha kolay bizim fakülte bizim komite sistemi var omü bize göre daha zor bi okul haberin olsun araştırmanı iyi yap

ben ankara ya da izmirde turkce tip dusunuyorum.Acaba he yerde tip ogrencilerini kolay gecirirler mi?
    okul olarak ankara,gazi,ege ya da deü düsunuyorum.Siz tavsiye eder misiniz deü?Ortam olsun,sinif gecme olsun,sinavlari olsun bunlarhakkinda ufak bilgi alabilir miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: ardaalisahin

quote:

quote:

ben ankara ya da izmirde turkce tip dusunuyorum.Acaba he yerde tip ogrencilerini kolay gecirirler mi?
    okul olarak ankara,gazi,ege ya da deü düsunuyorum.Siz tavsiye eder misiniz deü?Ortam olsun,sinif gecme olsun,sinavlari olsun bunlarhakkinda ufak bilgi alabilir miyim?

Her yerin zorluğu farklıdır her yerde kolay geçirmezler gazi hakkında çok bilgim yok ama Ege dururken Deüye gelme fakültemi tavsiye ederim tabi ki çok zor değildir okulumuz tus başarımız yüksektir sene içinde 4 vize olur 80+ olursa ortalaman finale girmezsin eğer ortalaman daha düşükse girmek zorundasın komite sistemi var bizde 160 soru test olur sınavlar bi de uygulama sınavlarımız var 20 puan etkiliyor onlar da çok zor değildir ortam çok yok ortam için ünv dışına çıkman lazım zaten tıp fakültelerinde pek ortam arama hastane sonuç da çevremiz ortam dışarda iyidir öneririm yani

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.