Şimdi Ara

Çevirmeli ağ bağlantı sorunu..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir arkadaşım çevirmeli agdan int. baglanmak istiyor..

fakat ağ baglantılarım yeni baglantı oluştur,bağlantımı ben ayarlayayım dediğimizde çevirmeli ag ile baglan sekmesi aktif değil..

daha önce baglanmıyordu int. ve sanırım bu yüzden yükledigi yerde int. baglanaması için denetim masası/yönetimsel araçlar/hizmetlerden kapatılmış..

sorum buradan hangilerini aktif etmem gerek..tüm ag baglantıları ve uzaktan erişimi aktive etsem sorun yaşanır mı?yada düşündüğünüz başka cevap varmı?

Not:lütfen format atın diye mesaj yazmayın..

• ağ bağlantılarımdan bak modemin açık mı?
  • FORMAT AT DEMİCEM AMA DAHA İYİ Bİ FİKİR SUNCAM ELİNDE XP CD Sİ VARSA ONU TAK VE DENETİM MASASINDAN WİNDOWS BİLEŞENLERİNİ EKLE KALDIR SEKMESİNİ TIKLA BİDE ÖÖÖLE DENE OLMAZSA AARTIK TEK TEK YAZARIZ AYARLARA BAKARSIN OKEY

• modem açık.
    windows bileşenleri yüklemem sorunu giderirmi?keza ben bu durumun hizmetlerden kapatıldıgına eminim(çok önce başıma gelişti hizmetlerden bazı bileşenleri kapatıp hızlandırmaya çalışıyordum aynı sorun oldu)fakat şimdi pek hatırlayamıyorum..

başka cevap gelmezse bileşenleri ekle kaldır yapalım format tan daha az zahmetli..
  • Aynı sorunu ben de yaşadım. Nedeni spy lar.
    spybot yükle, belki çözer. olmazsa tek çaresi FORMAT
  • windows bileşenlerinde neyi ekleyip kaldıracaksınız merak ettim doğrusu. eğer hizmetlerde bazı özellikleri karıştırdıysan ağ ile alakalı seçenekleri aktif hale getir.

benim pc deki hizmetler ekranı buradan kendi windowsunu düzeltebiirsin. kolay gelsin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.