Şimdi Ara

championship manager oynayanlar

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • slm arkadaslar. championship manager oynuyorsanız birkaç sorum olacak..
    1- taktiklerinizi nasıl ayarlıyorsunuz.. yani bir taktigi ne kadar zaman kullanıyorsunuz.. ne kadar zaman etkili oluyor vs
    2- antreman programınızı nasıl ayarlıyorsunuz.. internette indirilen bazı seyler var ama bi sure sonra oyunculara zarar vermeye baslıyor
    3- elinizde fazladan kaliteli oyuncular var .. ne yaparsınız??
    4- sezon bittiği zaman ne yapiyorsunuz.. yani oyunculara atreman yaptırmaya devam ediomusunuz vs..
    5- oyuna baslamadan once editore bi goz atarmısınız
    6- en begendiginiz oyuncu

bunlara ek olarak eklemek istediginiz yani benim aklıma gelmeyen seyleride paylasırsanız sewinirim

• cm derken fm de kabul di mi

manyağı oldum bu aralar..başından kalkamıyorum..

1-taktikleri elimdeki adama göre ayarlarım (ilk başlarken) sonra da taktiği göre adam almaya başladım..yedek taktikler de yaparım maçın gidişine göre kontra atak,full defans,full atak vs

2- antremanı kendim ayarlıyorum..bi kere iyi koçlar alcaksın..aerobic ve strength her antremanda olmalı ki ben kaleci defans defans-atak atak kanat forvet diye 6ya ayırıyorum adamları..o bölgelere göre antreman programlarını ayarlıyorum sakatlıklar olmasın diye very heavy yapmamaya çalışıyorum

3- kiralarım..olmazsa satarım..genelde reservelerde dururlar..

4-sezon bitince futbolcular tatile gidince ben de tatile giderim..canım sıkılıyo yoksa

5-editör delikanlıyı bozar

6-her oyunda yıldızlar farklı olur ama c.ronaldo süper..izlemesi falan dehşet..ben hiç alamıyorum kendisini ama

ek olarak ingiltere 4.ligden aldığım stockportu 1.lige çıkardım..bi sene küme düşüyodum ama bu sene 3.bitirdim...19 gün oynamışım toplam..kafayı sıyırcam

• eskiden oynardım hocam harbiden süper bi oyun du yaw...

hatırlarımda şampiyonlar liginde ajax ilk yarıya 3-0 önde girmiştim ama maç 4-3 almıştım Fenerbahçe ile...zaten süper ligde herzaman şampiyon yapıyodum....ben para olmadı ğı zamanlarda uruguay dan arjantinin lig sonuncu takımlarından adam lar alırdım..benim oynadğım zaman elindeki futbolcuyu çok çok zor çıkarılıyodu..o yüzden direk sözleşmeyi fes etmek durumunda kalıyodum..adamıda direk yabancı klüpler kapıyodu...,

walla zevkli oyundu be
  • quote:

Orijinalden alıntı: marquin

cm derken fm de kabul di mi

manyağı oldum bu aralar..başından kalkamıyorum..

1-taktikleri elimdeki adama göre ayarlarım (ilk başlarken) sonra da taktiği göre adam almaya başladım..yedek taktikler de yaparım maçın gidişine göre kontra atak,full defans,full atak vs

2- antremanı kendim ayarlıyorum..bi kere iyi koçlar alcaksın..aerobic ve strength her antremanda olmalı ki ben kaleci defans defans-atak atak kanat forvet diye 6ya ayırıyorum adamları..o bölgelere göre antreman programlarını ayarlıyorum sakatlıklar olmasın diye very heavy yapmamaya çalışıyorum

3- kiralarım..olmazsa satarım..genelde reservelerde dururlar..

4-sezon bitince futbolcular tatile gidince ben de tatile giderim..canım sıkılıyo yoksa

5-editör delikanlıyı bozar

6-her oyunda yıldızlar farklı olur ama c.ronaldo süper..izlemesi falan dehşet..ben hiç alamıyorum kendisini ama

ek olarak ingiltere 4.ligden aldığım stockportu 1.lige çıkardım..bi sene küme düşüyodum ama bu sene 3.bitirdim...19 gün oynamışım toplam..kafayı sıyırcam
    ben o işi bi turlu beceremedim.. yani mac içinde taktik degiştir.. ben taktik yapim felan.. ne zaman taktik yapsam.. tamma bu oldu desem bi iki mac kazanıom sonra fark yiyom.. geri zekalı da degilim bildigim kadari ile.. ne bilim olmuo taktik işi.. bende hep netten bulmaya calisiom.. ama kendi uretimim bi taktik yapmayı cok isterim.. keza antreman programıda ole

• quote:

Orijinalden alıntı: schumi_FB_vinsanity

ben o işi bi turlu beceremedim.. yani mac içinde taktik degiştir.. ben taktik yapim felan.. ne zaman taktik yapsam.. tamma bu oldu desem bi iki mac kazanıom sonra fark yiyom.. geri zekalı da degilim bildigim kadari ile.. ne bilim olmuo taktik işi.. bende hep netten bulmaya calisiom.. ama kendi uretimim bi taktik yapmayı cok isterim.. keza antreman programıda ole

Alıntıları Göster
    youn forumu burası değil
  • quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: schumi_FB_vinsanity

ilk başlarda taktik tutmaz tabi zamanla..bu sebeple lig başlarında hep göçerim ben de ama sonra toparlıyorum..fark yesen de pes etme yani..ama elindeki adamları maksimum kullanabileceğin taktiği yap..mesela yıldızlar yedekte kalıyor demişin..onu da kadroya sokacak bi taktik dene..gerekirse 4 forvet oyna ne bileyim kafana göre takıl işte..

• quote:

Orijinalden alıntı: Barron

youn forumu burası değil

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Barron

youn forumu burası değil

ya o bolumdeki populasyon la burdaki kıyaslanamaz. .sadce birkeç soru sordum.. neyi zararki bunun?? illa birileri cıkacak bize ogretmeye calisan..
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Barron

youn forumu burası değil

ya o bolumdeki populasyon la burdaki kıyaslanamaz. .sadce birkeç soru sordum.. neyi zararki bunun?? illa birileri cıkacak bize ogretmeye calisan..

Alıntıları Göster
    keske bu topıc buyusede altlara gıtmse bende cm fm serılerı hastasymdr...

dostum topıgın adını fm ve cm serılerı dıe degstr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dozdoz -- 8 Temmuz 2006; 1:18:06 >

• quote:

Orijinalden alıntı: dozdoz

keske bu topıc buyusede altlara gıtmse bende cm fm serılerı hastasymdr...

dostum topıgın adını fm ve cm serılerı dıe degstr

Alıntıları Göster
    biri FM mi dedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreee85

biri FM mi dedi

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: emreee85

biri FM mi dedi

hangı takımla oynuosn dırek muhabete dalıorm

• quote:

quote:

biri FM mi dedi

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: dozdoz

quote:

biri FM mi dedi

newcastle, rize yani liginde orta sıralardaki takımları alırım. çok güçlü takımlarla çok kolay oluyor. saatlerce oynarım ama öyle mükemmel bi taktik yapamadım ama taktikler zamanla oturuyo. sabır gerek. bazıları bu işi çok iyi beceriyo. çok güçsüz bir takımla şampiyomlar ligini alabiliyor. demek çok oynamak iyi oynamak demek olmuyor.

• quote:

quote:

biri FM mi dedi

Alıntıları Göster
    fm oynuyom şampiyon oldum ama ultimatom verince şutladılar beni.ama benimki 2005 seneye 2007 alırız artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: yavkar@fb

fm oynuyom şampiyon oldum ama ultimatom verince şutladılar beni.ama benimki 2005 seneye 2007 alırız artık.

Alıntıları Göster

ilk senede yani 2006da 4.ligden 3e çıktım

bi sene sonra 3.den 2.ye çıktım

orda ilk sene playofflarda elendim diğer sene lider olarak premier lige çıktım

ilk sene 12.bitirdim ama nerdeyse küme düşüyodum

geçen sene de 3.bitirdim..avrupaya gidecem ilk defa

5 senedir aynı taktik 4-1-3-2..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marquin -- 8 Temmuz 2006; 1:42:34 >

• quote:

ilk senede yani 2006da 4.ligden 3e çıktım

bi sene sonra 3.den 2.ye çıktım

orda ilk sene playofflarda elendim diğer sene lider olarak premier lige çıktım

ilk sene 12.bitirdim ama nerdeyse küme düşüyodum

geçen sene de 3.bitirdim..avrupaya gidecem ilk defa

5 senedir aynı taktik 4-1-3-2..

Alıntıları Göster
    MuSTy!!! benim taktiği kullanıyorsun sen de, kesinlikle vazgeçilmez bir taktiktir.

4-1-3-2 nin kanatları kullanan taktiği gerçekten etkilidir. Ama hacım sağ kanatta okan koç hiç iyi olmamış ben hemen satardım okan ı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ekreizze -- 8 Temmuz 2006; 1:47:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ekreizze

MuSTy!!! benim taktiği kullanıyorsun sen de, kesinlikle vazgeçilmez bir taktiktir.

4-1-3-2 nin kanatları kullanan taktiği gerçekten etkilidir. Ama hacım sağ kanatta okan koç hiç iyi olmamış ben hemen satardım okan ı.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: SaintEagle

ya şu an hazırlık maçları dönemindeyim (resimde de gözüküyo 28 temmuz) o eleman kalmış..aslında o oynamıyo,baya yaşlandı yedek o

taktiğe gelince de dmc ve kanatlar çok önemli..defanstaki kanat adamları da iyi hücumcu olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marquin -- 8 Temmuz 2006; 1:54:51 >

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: SaintEagle

ya şu an hazırlık maçları dönemindeyim (resimde de gözüküyo 28 temmuz) o eleman kalmış..aslında o oynamıyo,baya yaşlandı yedek o

taktiğe gelince de dmc ve kanatlar çok önemli..defanstaki kanat adamları da iyi hücumcu olacak

Alıntıları Göster
    bundan 3sene önce hazırlıkta 3kişi hergün internet kafeye gidip oynardık, acayip zevkli oluyodu yalnız sonra evde tek başına hiç zevk vermemeye başladı
    sonra zaten büyüdük ve internet kafeye günde 3-4 milyon vermek koymaya başladı
    kurtuldum bu illetten, 2senedir hiç almadım, uyuşturucudan beter, zaten öss'yi de ilk sene bu oyun yüzünden kazanamamıştım, lise çağındakiler; sakın ha!! aman diyim başlamayın

• quote:

Orijinalden alıntı: r7brtpires

bundan 3sene önce hazırlıkta 3kişi hergün internet kafeye gidip oynardık, acayip zevkli oluyodu yalnız sonra evde tek başına hiç zevk vermemeye başladı
    kurtuldum bu illetten, 2senedir hiç almadım, uyuşturucudan beter, zaten öss'yi de ilk sene bu oyun yüzünden kazanamamıştım, lise çağındakiler; sakın ha!! aman diyim başlamayın

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: r7brtpires

kpssyi sırf cm yüzünden kazanamayan arkadaşım var

yaşla alakası yok oyunun hatta yaş biraz büyük olsa hiç de fena olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: r7brtpires

Alıntıları Göster
    valla 4-1-3-2 dmc ve defansın göbeğindeki adamların iiyse her zmn işe yarıyor

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    Oyun kesinlikle harika, ben fm2006 yı uzun süre oynadım, bırakılmıyor meret. Şimdi sıkıldım fm2007 i bekliyorum.

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: MuSTy!!!

quote:

hoca zaten büyüdük derken ki amacım; parayı harcıyacak yeni kanallar bulduk yani ondan, haftada 2-3 kere giderdik ve bazen 6 milyon hesapla çıktığımızı hatırlarım hesaplamıştık 1yılda adam başı 150 milyondan fazla para akıtmışız, 1.ci sınıfta da daha fazlasını ps2'ye yatıdık gerçi ama şimdi keyifler iyi, kankalarımdan biri aldı sonunda ps, onda takılıyoruz artık ve tüm para daha güzel aktivitelere gidiyo anladınız

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.