Şimdi Ara

Çimen LPG - Yaprak Mikser

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
9.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aramızda bu ürünü aracına uygulayan veya uygulama yapan ustamız varmı bu ürünü nereden temin edeceğiz ??

• İzmir merkezli.Arayıp telefonla sipariş etmek gerekli
  • buldum firmayı v.s. ama uygulama önemli istanbulda bunu ben yaparım diyen usta varmı ???
  • Ben Çimen otogazdan istedim. Sağolsunlar gönderdiler. Kendi imkanlarınızla takabilirsiniz aslında. Yada eli biraz anahtar tutan birisi takma işlemini yapabilir. Ben verim aldım. Gaz yememe tekleme, boğulma sorunlarım bitti. motorum daha düzgün çalışıyor. Gaz kısık olmasına rağmen (cihaz ile ayarlattım ama ben bir tur daha kıstım) performansı iyi. kesinlikle tavsiye ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgakmg

Ben Çimen otogazdan istedim. Sağolsunlar gönderdiler. Kendi imkanlarınızla takabilirsiniz aslında. Yada eli biraz anahtar tutan birisi takma işlemini yapabilir. Ben verim aldım. Gaz yememe tekleme, boğulma sorunlarım bitti. motorum daha düzgün çalışıyor. Gaz kısık olmasına rağmen (cihaz ile ayarlattım ama ben bir tur daha kıstım) performansı iyi. kesinlikle tavsiye ediyorum.

beki düz motormu tempra motormu senin araç ??
  • Düz motor benim araç. Bugün yakıtını da ölçtüm. 100km'de 11 litre
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgakmg

Düz motor benim araç. Bugün yakıtını da ölçtüm. 100km'de 11 litre

güzel ortalama hocam benim 1.4 2000 model şahin 0,30 kuruşu görüyor
  • Ben bugün taktırdım. Yakıt değerlerini yakında ölçüp yazarım. Aracım 92 şahin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cochari

Ben bugün taktırdım. Yakıt değerlerini yakında ölçüp yazarım. Aracım 92 şahin.

Hayırlı olsun, siz İzmir de misiniz ?

Ben Bursa dayım adam bana Bursa da bayim var diyor göndermiyor .Bursa daki bayi de kazıkçının önde gideni.Kaça aldığınızı da öğrenebilir myim
  • http://www.propanturk.com/lpg-performans-mikseri/

Buradaki mikser ile tek nokta ve mekanik enjeksiyonlu araçlara sorunsuz lpg montajlanabilir.

Karbüratörlü araçlarda yakıt tasarrufu sağlanabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.