Şimdi Ara

citroen c4

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • O fiyata çıkmışken makyajlı kasayı al derim. Bu arada 4 lt mazot/ 100 km yalan (şehir dışı belki). Ben 2006 modelini geçen sene 23 500'e aldım. 105 000 km'de
  • quote:

Orijinalden alıntı: D-Assault

O fiyata çıkmışken makyajlı kasayı al derim. Bu arada 4 lt mazot/ 100 km yalan (şehir dışı belki). Ben 2006 modelini geçen sene 23 500'e aldım. 105 000 km'de

Hocam c4 ler karadenizde gider mi?yani benim için gittiğim bazı yollar toprak veya çukurlu olabiliyo yok yol yapımı yok köye gitcez ...sıkıntı yaratır mı? Belki bilginiz vardır..
  • Makyajlı alın daha hoş duruyor
  • bu aracı alıp 28000 e geri satabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mamy57

quote:

Orijinalden alıntı: D-Assault

O fiyata çıkmışken makyajlı kasayı al derim. Bu arada 4 lt mazot/ 100 km yalan (şehir dışı belki). Ben 2006 modelini geçen sene 23 500'e aldım. 105 000 km'de

Hocam c4 ler karadenizde gider mi?yani benim için gittiğim bazı yollar toprak veya çukurlu olabiliyo yok yol yapımı yok köye gitcez ...sıkıntı yaratır mı? Belki bilginiz vardır..

Bozuk yola hiç gelmez , şehir içi yollar bile sıkıntı...Altı ve tamponu çok alçaktır. Sürte sürte aracı pert edersiniz...Ayrıca süspansiyonu çok serttir. Bahsettiğiniz şekilde kullanılacaksa tavsiye etmiyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.