Şimdi Ara

Clio 1.8 rsi hakkında tecrübeli arkadaşlar bilgi lütfen...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar Clio 1.8 rsi almak istiyorum. 1-2 tane 7000-8000TL arasına 2. sahibinden buldum

benim ilk arabam clio 1.4rt 1997model di. birgün biri geldi yandan gömdü araba perte çıkmıştı.

Şimdi rsi ı tatmak istiyorum. fakat 1.4 clio bile tüpteyken yaklaşık 2 sene önce (tüpün litresi 1,30-1,40TL arasındayken) 150-160kuruş yakıyordu.

1.8rsi ların bir çoğuna tüp takmışlar. acaba bu araçlar tüpte nekadar yakıyorlar?

20kuruş enaz yakıyordur diye tahmin ediyorum ama km 'de 25 kuruş u geçerse ben bu aracı alsam bile bir öğrenci kullanamam gibi geliyor.

Fabrika verilerine göre km 'de 0.13litre yakıyor. oda yaklaşık km 'de 40kuruşa tekabül ediyor. :D

KISACASI

1. SORUN YAKIT TÜKETİMİ YAKKINDA LPG VE BENZİNDE BİLGİ VEREBİLECEK OLAN VARMI ? özell,klede bizzat kullanmış olan kişilerden.

2. BU ARACIN KRONİK PROBLEMLERİ VARMIDIR? (205gti larda debimetre gibi kronik bir problem var. ford ka 'larda direksiyon problemi vs...)

sanıyorumki bir cok parcası 1,4rt ile uyumludur. ki parça sıkıntısı cekmiyordum. 1,8rsi DA PARÇA SIKINTISI YAŞARMIYIZ?

• 3yıl önce aktarılan veriler ile bugunkülerin arasında farklar olabileceği için bu konuyu açtım tekrar. sizin linkte verdiğiniz konuyu yeteri kadar inceledim zaten
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.