Şimdi Ara

COD 4 Bastonspor v.s Dinamogenç Meydan Muharebesine davet (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
276
Cevap
0
Favori
4.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tamam kaya madem öyle kur klanını al oziyi hakanı celal ı bi de kimi istersen madem bu kadar iddialısınız haftaya yavuz da bir takım kursun savaşalım
    hakan ı ben hallederim zaten ozinin başınada 3 kişi veririz tamamdır
    quote:

Orjinalden alıntı: turkopol

benm anlmadığım hakan abiyi beğenmiyorsanız clan işine niye karşı çıktınız??onu anlmadım.. hakan abi ve oziyi riv clanındas gördunuz yok dediniz..en azndan sniper yapıor..makineli alıp yatmıyor

• quote:

Orjinalden alıntı: SİNANKAAN

yavuz abin kimseyi ekleyecek durumda değil bir kaç hafta uğramaz buralara

kaya bırak yahu sende hakanı alacağına takıma bir yere sabit makinalı koy daha iyi verim alırsın

Nedemek istiyorsun sabit makinalı bile Hakan abi den dahamı hızlı yaşlı diyrosun ya o bakımamı dedin yoksa

• iddaa meselesi değil sadece teklif..sadece hakan abi ve ozi bana yeter..uyum meselesi..gerçi ben işin dalgasındayım..bu saatten sonra olsada bu işte olmam...

bu arada bugun deniyelim isterseniz..ozi ben aynı takımda gerisini sz seçin..perişan ederiz sizi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkopol -- 30 Mart 2008; 14:22:32 >
  • ülen canım sıkıldı pazar pazar ne yapsak cod4 e girecek varmı yoksa taksime hakanın yanınamı gitsek
  • niye lem bu saatten sonra bu işte olam diyosun ala ala sanki ne dedik sana uyum meselesi diyosun da öyle olunca siz çok güçlü oluyorsunuz kabul et
    ayrıca korayh denilen yaratıkla dün oynadık yabancılarla sabotage bir maçta adam 85 kişi vurmuş yavuzla ben 33 ya da 34 kişi kadar adam vurmuşuz bi de onu alın tam olsun ohaaa
    quote:

Orjinalden alıntı: turkopol

iddaa meselesi değil sadece teklif..sadece hakan abi ve ozi bana yeter..uyum meselesi..gerçi ben işin dalgasındayım..bu saatten sonra olsada bu işte olmam...

bu arada bugun deniyelim isterseniz..ozi ben aynı takımda gerisini sz seçin..perişan ederiz sizi

• hakan abinin orda buluşalım?? hadi
  • sinan

seni zevk olsun diye vurur yerde cebelleşmeni seyrederim seni top diye oynarım hele ben şu internetime bir kavuşayım, aklım fikrim seni halletmek olacak
  • hakan ne diyorsun varmı işin lem gelelim mi kaya ben seni alırım yavlum 10 dakka sürer burdan senn orası
  • quote:

ülen canım sıkıldı pazar pazar ne yapsak cod4 e girecek varmı yoksa taksime hakanın yanınamı gitsek

Biz zaten Celal'le cod4'teyiz
  • quote:

hakan ne diyorsun varmı işin lem gelelim mi kaya ben seni alırım yavlum 10 dakka sürer burdan senn orası

isterseniz gelin ama işim var bugün sayım var gecede geç geleceğim zaten, evde internet yok ben böyle hayata

• yav turkopol, şu RİV klanı ne demektir? kimler bulunuyor klanlarda?
  • Arkadaşlar bakın size yeni bir maçta takım belirleme yöntemi söyliyeyim.Ben ve pc deki cod 2 klanım hala böyle yapıoruz aramızda ve karma maç denir buna nasıl olacağını açıklıyayım.

Oyuna herkes girer sadece 2 kişi takım seçer ve diğerleri spec te kalır bu 2 kişi bir birleriyle "Biz cod2 de dip derdik" bıçak sadece bıçakla öldürmeeye çalışır öldüren ilk adam seçme hakkına sahip olur.Nasıl sizce ?
  • yanlız şunuda belirtiyim korayla ben hepinizi alırız dimi koray,,, bağlantılar ii olursa tabi ,, ya hakkaten dün private yapıoruz bağlantı tek çizgi,host oluoruz bağlantı tek çizgi ,, 9 DBI'lık anten aldım ps3 %60 çekiiyor tek çizgi, bi şey var bu işte yaw

Edit:İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cllyldrm -- 30 Mart 2008; 14:38:42 >

• sayım varsa işimiz olmaz olm yüzüne meraklı değiliz zaten
    riv şu demek REZİL İĞRENÇ VURAMAYANLAR
    ya da RECEP İVEDİK olabilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: ibolution2

yav turkopol, şu RİV klanı ne demektir? kimler bulunuyor klanlarda?

RİV=RECEP İVEDİK KLANI

Takımda işte kim ler olacak konusunda anlaşamıolar vermiyolar kayanın istediği elemanları galiba olmıcak bilmiom bende tam anlamadım
  • tamam abi işte..RİV clanını oziyle kurduk.. 3 tane daha caln kurulsun..herkes 2şer kiş alsın en son bzi alalım
  • quote:

Orjinalden alıntı: celalpsp2

yanlız şunuda belirtiyim korayla ben hepinizi alırız dimi koray,,, bağlantılar ii olursa tabi ,, ya hakkaten dün private yapıoruz bağlantı tek çizgi,host oluoruz bağlantı tek çizgi ,, 9 DBI'lık anten aldım ps3 %60 çekiiyor tek çizgi, bi şey var bu işte yaw

Bi de esayar'ı aldık mı.
    Direk avrupada maçlara çıkalım zati

• quote:

sayım varsa işimiz olmaz olm yüzüne meraklı değiliz zaten
    riv şu demek REZİL İĞRENÇ VURAMAYANLAR
    ya da RECEP İVEDİK olabilir

sinan

anladın sen onu
  • celal nasıl taktın anteni çıkıyormuymuş modemin orjinal anteni
    biz de hakan ablanla ortak 2 mbit e geçmeyi düşünüyoruz ama kablosuz bağlantı düşündürüyor bizi
    quote:

yanlız şunuda belirtiyim korayla ben hepinizi alırız dimi koray,,, bağlantılar ii olursa tabi ,, ya hakkaten dün private yapıoruz bağlantı tek çizgi,host oluoruz bağlantı tek çizgi ,, 9 DBI'lık anten aldım ps3 %60 çekiiyor tek çizgi, bi şey var bu işte yaw

• quote:

celal nasıl taktın anteni çıkıyormuymuş modemin orjinal anteni
    biz de hakan ablanla ortak 2 mbit e geçmeyi düşünüyoruz ama kablosuz bağlantı düşündürüyor bizi
    quote:

Wireless repeater alın.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.