Şimdi Ara

COD 4 Bastonspor v.s Dinamogenç Meydan Muharebesine davet (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
276
Cevap
0
Favori
4.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bu arada RİV clanı 3kişiyiz..iboyuda almıştık ama diğer arkdslar teklif yapsın ..yoksa sonra diceksiniz güçülüsnüz.. o bakımdan.. hadi faaliyet..

celal isim bulun abi clana..
  • quote:

Orjinalden alıntı: OffLineR

quote:

Orjinalden alıntı: SİNANKAAN

celal nasıl taktın anteni çıkıyormuymuş modemin orjinal anteni
    biz de hakan ablanla ortak 2 mbit e geçmeyi düşünüyoruz ama kablosuz bağlantı düşündürüyor bizi
    quote:

Orjinalden alıntı: celalpsp2

yanlız şunuda belirtiyim korayla ben hepinizi alırız dimi koray,,, bağlantılar ii olursa tabi ,, ya hakkaten dün private yapıoruz bağlantı tek çizgi,host oluoruz bağlantı tek çizgi ,, 9 DBI'lık anten aldım ps3 %60 çekiiyor tek çizgi, bi şey var bu işte yaw

Edit:İmla

Wireless repeater alın.

nasıl olacak o iş koray sinan üst katta çaprazda oturuyor, şu an hiç görmüyor onun bağlantısını ps3

• quote:

quote:

yanlız şunuda belirtiyim korayla ben hepinizi alırız dimi koray,,, bağlantılar ii olursa tabi ,, ya hakkaten dün private yapıoruz bağlantı tek çizgi,host oluoruz bağlantı tek çizgi ,, 9 DBI'lık anten aldım ps3 %60 çekiiyor tek çizgi, bi şey var bu işte yaw

Bi de esayar'ı aldık mı.
    Direk avrupada maçlara çıkalım zati

Siz ilk önce gelinde bizi geçin

• quote:

Orjinalden alıntı: levihakan

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: SİNANKAAN

celal nasıl taktın anteni çıkıyormuymuş modemin orjinal anteni
    biz de hakan ablanla ortak 2 mbit e geçmeyi düşünüyoruz ama kablosuz bağlantı düşündürüyor bizi
    quote:

Wireless repeater alın.

nasıl olacak o iş koray sinan üst katta çaprazda oturuyor, şu an hiç görmüyor onun bağlantısını ps3

apartman boşluğuna bi wireless repeater taktınız mı tamamdır.
    Ya da üşenmeyin kablo çekin.

Ortak 2Mbit her zaman daha iyidir.

• RİV clanı maçlara hazır durumdadır.. hakan abi neti bağladığında maçlara hazır olucaz

turkopol
    ozi
    levihakan
    ibo
    sinankaan
    insom

5 erlikten bugun bi maç yapabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkopol -- 30 Mart 2008; 14:53:05 >
  • aslında sinanın balkona taksak süper olur balkonlar çok yakın, yada sinan adsl balkona koysun kaç paradır o alet, kız sinan okuyonmu bunları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BD2493A98 -- 30 Mart 2008; 14:49:02 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: turkopol

RİV clanı maçlara hazır durumdadır.. hakan abi neti bağladığında maçlara hazır olucaz

turkopol
    ozi
    levihakan
    ibo
    sinankaan

Ohooo takımı yapmışlar bile.
    Yavuz abi nerdesin, şu olaya bir el at

• ya evsahibi kıl biraz kablo işi görüntyü bozuyormuş güya
    başka yol bulmamız lazım şu rpeater nası bişi koray
  • quote:

Orjinalden alıntı: turkopol

RİV clanı maçlara hazır durumdadır.. hakan abi neti bağladığında maçlara hazır olucaz

turkopol
    ozi
    levihakan
    ibo
    sinankaan

birde insomu ekle sonra alayı gelse boş bu arada mustafa var arkadaşlar yaman oyuncudur, onuda clana ekleyin biriniz derim ben

• len bi gece gec gırdık neler kacırmısız yauu.. neyse artık bıdahakıne carpısırız artık.. bu gecede yapıomuyuz bısıler ??
  • insomu alıcamda kabul etmezler diye almadım..yoksa kervancı ve insomu bırakmazdım..6 kişilik bağlantılar kaldırırsa insomu aldık o zaman..zaten başka takımda oynamaz..
  • aslında hakan da iyi bir alıcının görevini görebilir ama neden olmuyor anlamadım
    neyse sen dalga geç olm benim sorunum yok sen şu an internetsizsin artık kendim oynamak istiyorum daha ne kadar makinamı esir alacaksın akşamları bi de oynarken dizlerime uzanmıyonmu iyce uyuz oluyorum sana ya
  • dünkü maçı kaçırdım. bizim yaşlılar ezilmiş gerçi yavuz u küstürdünüz mü ?? sesi çıkmıyor yavuz hoca ayarla bir takım hadi...
  • Celal okuyosun di mi bunları.
    Klanı hazırlamışlar karşılarına rakip bekliyolar

Sinan abi dur bi bakayım da size örnek bir kaç cihaz linki vereyim.
    Ama örnek bunlar oturup detaylı incelemek lazım.
    Zira wireless olayı ince iş

•  COD 4 Bastonspor v.s Dinamogenç  Meydan Muharebesine davet
    resmimiz bile hazır
  • biz pc'nin içine PCI ethernet kartı aldık onun anteni var onu değiştirip kablolu anten aldık,,modemin anteni çıkmıyormuş...
  • bakın yahu gerekirse yerini değiştiririm modemin gerçi çünkü ps3 ün olduğu odaya alırsam modemi benim içinde daha iyi olur ve oraya alırsam hakanım ps3 ün bulunduğu odaya da daha yakın olur
  • abicim hakan niye bekliyor o zaman?diekçeyle bağlantını 2 mb yap hakan abiye çek...başvurduysa iptal ettirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkopol -- 30 Mart 2008; 15:09:45 >
  • bi isim bulalım koray ya,ne yapsak acaba ama bu işleri yavuz abi ayarlasa daha iyi olmazmıydı yaw
  • hakanın telefon bu pazartesi salı bağlanır abi öncelikle
    ve eğer ben modemi benm ps3 ün olduğu odaya alırsam eminim daha iyi sonuç alırız o zaman hakanın şu an ps3 ünü koyduğu odaya daha yakın olmuş olur gerekirse şu repeater denilen şeyi de alıp balkona koyabiliriz bu konularda teknik bilgim olmadığı için yorum yapamıyorum olmadı balkonu hakan a
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.