Şimdi Ara

Çoğu tarayıcıyı denedim ama int.sayfaları çok geç açılıyor,download da olmuoyor?nedeni ne olabilir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Windowsta çoğu web tarayıcısını denememe ve 2-3 kez format atmama rağmen ,internet sayfalarını çok geç açabiliyorum.Ayrıyeten download da yapamıyorum.Hep indirme sırasında takılıyor.%2 sini indirebiiyorum ancak.

Linuxte kullanıyorum fakat onda böyle bir sorun yok.Download ta yapabiliyorum sayfalarımıda hemen açabiliyorum.

Acaba sorun nerden kaynaklanıyor olabilir?2-3 formattan sonra aynısını yapması nerde sorun olduğu anlamına gelir?Bunun sebebi bir virüs olabilir mi?Formata rağmen silinmeyen virüs olabilir mi?
    İlginizi bekliyorum.Gerçekten çıldırmak üzreyim,çok can sıkıcı bir durum.Eğer sorunuz olursa konuya ekleyerek yada bana pm atarak sorunuz.

Şimdiden teşekkürler..

• Hocam seninde dediğin gibi virüs olabilir. Büyük bir ihtimalle

Yedeklerinde tuttuğun dosyalarda dosyalarda olabilir. avast gibi yada nood32 gibi, spybot & adawere se gibi programlarla arama yaptır bence...
  • boot ve partition virüsleri format atarken pek gitmeyebiliyo. diskin tüm partitionlarını yokedip yeniden oluşturduğunda temizlenir. ancak sistemi kurarken cd lerinden birinde yada hdd nin diğer partitionunda kalan vi virüslü programı kurmaya kalktığında yeniden makineye virüs atarsın. önce cd lerini bi kontrol et. sonra temiz bi sp2 li xp cd sinden yeniden kurulum yap. bu arada sistemini ve modemini yazarsan daha iyi olur.
  • Öncelikle ilginiz için çok teşekkürler
    windows cdsinden bulaşma ihtimali olabilir ama dün format attım yeniden ve arkadaşımdan cd aldım onun cd side virüslü olabilir belki.Ama benim kendi cd ile amcamın bilgisayarına yüklemiştim windowsu onda sorun yok.Bu ihtimali eleyelim ozaman.
    Virüsler hakkında çok şey bilmiyorum ama bencede boot ve partition virüsleri buna sebep oluyor olabilir en güçlü ihtimal bu şimdilik.
    Ben üst katta amcamla beraber kullanıyorum interneti modam onun bilgisayarda ve markası AZTECH.Bundan kaynaklandığını sanmıyorum öyle olsa amcamın pc de aynı şekilde olurdu.bu ihtimalide eleyelim
    Bence bu boot ve partition virüslerinden kaynaklanıyor olmalı büyük ihtimalle.Peki ben boot ve partition virüslerinden nasıl kurtulabilirim onları nasıl silebilirim(partitionnun ne olduğunu tam olarak bilmiyorum)?Yardımcı olursanız çok sevinirim.
    Ne kadar kötü bir duygu olduğunu tahmin bile edemezsiniz inanın ki.Sanki biri ellerinize kelepçe takmış gibi.Hem sayfaları geç açıyor ki bazen açmıyor hemde hiç download yapamıyorsunuz bi düşünsenize.Sırf bunun için pardus yükledim valla.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.