Şimdi Ara

Çok acil!! Lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kolay gelsin arkadaşlar . Çok değişik bir problemle karşı karşıyayım. İnternette bu sorunla ilgili konu bulamadığım için size geldim.
    Şİmdi şöyle benim Rx570 bozuldu onun yerine dolapta sakladığım gtx 550 ti ekran kartımı kullanmaya başladım. Herhangi birşey yapınca ekran kartının fanının çok hızlı döndüğünü gördüm Msi Afterburnerdan bakınca boşta iken bile full çalışıyor ve 95 dereceye kadar ısınıyor. Sebebini ararken resimdeki gibi birşeyle karşılaştım. Halbuki tek monitör kullanıyorum sadece DVİ dönüştürücü takarak VGA kablo ile çalışan monitöre bağlıyorum. Ekran kartının VGA girişi arızalanmıştı servis VGA soketini çıkarmıştı çünkü başka bir VGA soket takınca bile siyah ekran veriyordu. DVİ dönüştürücü kullan demişti taktım o zamanlar böyle bir sıkıntı yapmamıştı. 2.resimdeki 1/2 monitörü devre dışı bırakınca ısınma sorunu düzeliyor fakat ekran kartı performansında azalma hissediyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim hem ilk defa böyle bir sorunu halletmiş oluruz.(NOT: Tek monitör kullanıyorum). Teşekkürler şimdiden

Çok acil!! LütfenÇok acil!! Lütfen

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.