Şimdi Ara

ÇOK ACİL YARDIM LÜTFEN ALLAH RIZASI İÇİN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2 saat önce turkcell 'den iphone aldım PİN kodumu unuttuğum ıcın baya yanlıs gırdım su anda İphone Kapalı İTunes'a bağlan diyo ituneis indirdim anlamıyorum bi anlatırsanız nasıl yapıcam tek itunesi indirdim o kadar yani napabilirim yardım edin gözünüzü sevim

• muhtemelen sana micro sim kart vermişlerdir yani yeni sim kart onunda yeni bir sim kodu vardır sen o pin kodu yerine kendi kodunu girersen tabi ki olmaz
  • Yeni aldiysaniz zaten iphone'u itunes'a baglamadan calistiramazsiniz.
    iTunes'u bilgisayariniza kurduktan sonra calistirin ve iPhone'u bilgisayara baglayin. Ekranda size iPhone'unuza ne isim vermek istediginizi soracaktir. Isim yazin tamam diyin, telefonunuz calisir duruma gelecektir.
  • Arkadaşlar Benim Kartımı ;Aldılar Kestiler Falan İphone Taktılar Sonra bana dediler ki pin kodunu gir bende unuttum bayadır reset atmadığım ııcn Telefona Yanlış girdim baya denedim şimdide diyo ki İphone KAPALI İTUNESA BAĞLAN...
  • Arkadaşlar Benim Kartımı ;Aldılar Kestiler Falan İphone Taktılar Sonra bana dediler ki pin kodunu gir bende unuttum bayadır reset atmadığım ııcn Telefona Yanlış girdim baya denedim şimdide diyo ki İphone KAPALI İTUNESA BAĞLAN...
  • quote:

Orijinalden alıntı: xiaxle

Yeni aldiysaniz zaten iphone'u itunes'a baglamadan calistiramazsiniz.
    iTunes'u bilgisayariniza kurduktan sonra calistirin ve iPhone'u bilgisayara baglayin. Ekranda size iPhone'unuza ne isim vermek istediginizi soracaktir. Isim yazin tamam diyin, telefonunuz calisir duruma gelecektir.

telefonun sim şifresini girmeden aktif hale getiremez.getirebilse konu açmazdı arkadaş
  • Sabah gidip yeni bir sim kartı alman gerekecek veya belki de açabiliyorlardır.
  • arkadas, musteri hizmetlerini ara, puk kodu ile sim sifreni sifirlarsin bu 1, 2.si telefonun kutusundan cikan kullanma klavuzunu oku, bu forumu biraz arastir iPhone nasil kullanilir, ilk aldigimda ne yapicam v.s.

bunlari yaptiktan sonra hala takildigin yer olursa, onu sor. iPhone ozel bir telefondur diger telefonlara benzemez, simkartini tak, sifreni yaz calissin yok ole, arastirmani bitirince ne demek istedigimi daha iyi anlayacaksin.

sana kolay gelsin.

Tavsiyem: Yarin ilk is git tim'e Micro Sim al ve telefonu oyle kullan.
  • tamam arkadaşlar teşekkürler hallettim sa-olun tekrardan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extreme Victory

1) arkadas, musteri hizmetlerini ara, puk kodu ile sim sifreni sifirlarsin bu 1,

2.si telefonun kutusundan cikan kullanma klavuzunu oku, bu forumu biraz arastir iPhone nasil kullanilir, ilk aldigimda ne yapicam v.s.

bunlari yaptiktan sonra hala takildigin yer olursa, onu sor. iPhone ozel bir telefondur diger telefonlara benzemez, simkartini tak, sifreni yaz calissin yok ole, arastirmani bitirince ne demek istedigimi daha iyi anlayacaksin.

sana kolay gelsin.

2) Tavsiyem: Yarin ilk is git tim'e Micro Sim al ve telefonu oyle kullan.

1) Evet PUK kodu ile hallolur çok kolayca, bir telefon açmaya bakar müşteri hizmetlerine. Ayrıca Turkcell 1 dakika içince operatöre bağlanıyor, bu süper birşey.

2) TİM "adileri" kendileri satıyorlar kesilmiş hat. Daha bu pazar Cadde'deki en büyük Turkcell TİM'den sıfır hat aldım, önceden kesilip hazırlanmış hat sattılar. O kategorideki/yetkideki Turkcell TİM'den Türkiyede 3 tane varmış, ufak bir Turkcell verdi bu bilgiyi, şunlarmış: Cadde, Kanyon ve galiba Akmerkez. Acelem vardı, aldım mecburen...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xagdas -- 12 Mayıs 2011; 16:32:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Cagdas dv6196
    quote:

1) arkadas, musteri hizmetlerini ara, puk kodu ile sim sifreni sifirlarsin bu 1,

2.si telefonun kutusundan cikan kullanma klavuzunu oku, bu forumu biraz arastir iPhone nasil kullanilir, ilk aldigimda ne yapicam v.s.

sana kolay gelsin.

1) Evet PUK kodu ile hallolur çok kolayca, bir telefon açmaya bakar müşteri hizmetlerine. Ayrıca Turkcell 1 dakika içince operatöre bağlanıyor, bu süper birşey.

2) TİM "adileri" kendileri satıyorlar kesilmiş hat. Daha bu pazar Cadde'deki en büyük Turkcell TİM'den sıfır hat aldım, önceden kesilip hazırlanmış hat sattılar. O kategorideki/yetkideki Turkcell TİM'den Türkiyede 3 tane varmış, ufak bir Turkcell verdi bu bilgiyi, şunlarmış: Cadde, Kanyon ve galiba Akmerkez. Acelem vardı, aldım mecburen...

2 Numarali sey kesinlikle yalan arkadasim gebzeden aldi orda nasil verdiler yeni mikro sim??

• quote:

Orijinalden alıntı: afterlife97

quote:

Orijinalden alıntı: Cagdas dv6196
    quote:

sana kolay gelsin.

2 Numarali sey kesinlikle yalan arkadasim gebzeden aldi orda nasil verdiler yeni mikro sim??

Aynen yemişler seni.
    AVM lerdeki tüm TİM lerde var neredeyse. 2 dükkana sordum ikincisinde vardı aldım.Kesip vermeleride tam bir pislik.
    Tamam öylede kullanılır kullanılmasınada ı iş TİM i ilgilendirmez veririm paramı verirler micro sim i mecburlar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.