Şimdi Ara

cok büyük bir hata yaptım ltf yardım edin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar benim iki hesabım vardı silkroada. birini yeni server acılınca hic kullanmıyordum.
    ama dün silk alırken salak gibi gitmişim digerine almışım simdi digerinde 150 silk var ve ben onu yeni hesabıma nasıl aktarabilirim bilen varmı bi yardım edin.
    bu arada op ların email adresi varmı varsa cok iyi olur onlarada bi mail atarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cinmax -- 25 Temmuz 2006; 17:06:03 >

• bence yanlış servera almış olma ihtimalin muhtemeldir
    bir kontrol et ve bence asla site üzerinden değilde
    karışıklık olmaması için chardaki item mallden buy silk yapınbu tarz karışıklıklarolmaması dileği ile
  • quote:

Orjinalden alıntı: nickyoksunu

bence yanlış servera almış olma ihtimalin muhtemeldir
    bir kontrol et ve bence asla site üzerinden değilde
    karışıklık olmaması için chardaki item mallden buy silk yapınbu tarz karışıklıklarolmaması dileği ile

sorunumu değiştirdim cok büyük bir hata yapmısım buna bi yardım edecek yokmu arkadaslar
  • Şu an için imkansız.Silk gift hala aktif değil.İnşallah ileride bir gün aktif olursa aktarabilirsin
  • silk gift özelliğinden benim de ağzım yanmıştı.. joymax a mail atmıştım onlarda bu özelliğin açılmayacağını söylemişlerdi. İstersen aşağıdaki adresten joymax a mail at belki onlar düzeltebilirler.http://www.joymax.co.kr/joymax_eng/contact/email/email.asp
  • quote:

Orjinalden alıntı: okarca

silk gift özelliğinden benim de ağzım yanmıştı.. joymax a mail atmıştım onlarda bu özelliğin açılmayacağını söylemişlerdi. İstersen aşağıdaki adresten joymax a mail at belki onlar düzeltebilirler.http://www.joymax.co.kr/joymax_eng/contact/email/email.asp

tesekkür ederim bide oraya mesaj attım inşallah beni sallayıp bi cvp atarlar
  • rica ederim..bi kaç gün geçsede bana cevap atmışlardı umarım sorunun çözülür
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.