Şimdi Ara

ÇOK ENTERESAN USB VE USB BELLEK SORUNU,BURDA DA KİMSE YARDIM ETMEZSE YAKARIM BU FLASH DİSKİ :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar benim bir sorunum var.usb gırıslerinde bir problem yok ama yeni aldığım 1 gb usb belleği taktığımda yazılım otomatik yükleniyor,usb belleğin içinde bir sey varsa bilgisayara kopyalayabılıyorum ama usb bellekten bilgisayara kopyalamak istediğimde disk yazmaya karsı korumalı,korumayı kaldırın ya da baska bir disk takıp yeniden deneyin diyor.usb belleğin üzerindeki kilitleme tusu kapalı yani ondan kaynaklanmıyor,usb belleği baska bir pc'ye taktım hiç bir sorun yok her türlü dosya tasınabılıyor.usb bellekten bilgisayara tasıma oluyor ancak tam tersını yapmal isyetince disk yazmaya karsı korumalı diyor.herseyi denedim usb bellekte hiç bir sorun yok.hiç bir özelliğini kapamadım.usb girişine takınca yazılım yükleniyor ama tasıma yapamıyorum.anti virüs programını kaldırdım,güvenlik duvarını kapadım ama hala aynı problem var.diğer usb girişlerinde de aynı sorunu yapıyor.sp2 windows var acaba format atsam düzelir mi?bana lütfen yardım edin arkadaslar

• bence onla bir alakası yoktur ama usb sürücülerini 2.0 yapsan hane yapmamışsan tabi sürücüsü belki sorunu çözer tabi tam emin değilim bir umut olmuş olur çünkü aynısı bana olmştu öyle yapmıştım düzelmişti usb 2.0 driver diye arat bulursun
  • AYNI SORUNU BENDE YAŞIYORUM SORUYU SORAN ARKADAŞA TEŞEKÜRLER AMA CEVAP VEREN YOK SANIRIM.

BU SORUN PC DEKİ AYARLARDAN KAYNAKLANIYOR AMA BİR TÜRLÜ CEVABINI BULAMADIM.BAŞKA BİLGİSAYARDA DENEDİM SORUNSUZ KOPYA SİLME VE FORMAT OLUYOR.

LÜTFEN SORUNA BİR CEVAP BULAN ARKADAŞ YOKMU CEVAP YAZSIN.
  • flashdiski kullanan bi program vardır

çalışan programları kapatıp bi daha deneyin bence

diğer bilg olmayan extradan yüklü olan bi prog varsa kesin o yapıyodur

yada trojan vs bişeyde olabilir
  • Sorunu hala cözemedım ama kafayo yemek uzereyım arkadaslar,yok mu?bana yardım edebılecek bır arkadas
  • 3 üncü bi cihazda flash diski denedinmi ne bileyim uyumsuzluk yada tanımada problem olmasın flash diskin ?
  • başka cihazlarda denedim çalısıyor ama lanet cihaz benim bilgisayara gelince disk yazmaya karsı korumalı diyor.atacağım formatı ondan sonra onca seyı yenıden yüklemek zorunda kalacagım.millet pire için yoragn yakar,ben bir flash disk için windows yakacağım yok mu?bunun caresi arkadaslar

HELP ME? YAW
  • aynı sorun bende de var. format atmaktan bahsediyorsun. formatı bile kabul etmiyor. yazma korumalı diyor başka bir şey demiyor.
  • usb belleğe değil,acaba bilgisayara format atsam düzelir mi?bu durum bilen bir arkadas var mı?arkadaslar
  • blleğin aynı disketlerdeki gibi okuma-yazma(protec) kapalıdır.o yüzdendir.
  • cihazın üzerinde herhangi bir kilitleme tuşu yok dostum.cihazı benim bilgisayara takınca yazmaya karsı korumalı diyor,baska bir bilgisayara takınca problem yok.ilginç olanı ise usb'den bilgisayara veri transfer yapabiliyorum ancak bilgisayardan usb'ye yapamıyorum usb port'ta bir problem yok yani.yok mu*yaw bana yardım edecek biri arkadaslar
  • JackDaniels e tesekkur etmek isterim. saolasin
  • biraz geç cevap olacak ama o usb nin içinde gizli partisyon var. format da atamazsınız. ancak mac yada linux gibi bir işletim sistemi olması lazım.
    ama en iyisi o marka urunun sitesinden yazılımı kaldırıcı removal tool u yada o usb nin yönetim programı indirin çalıştırın sorun kalmaz. :))) aha hahha
    tabi çoktan yakmadıysan...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.