Şimdi Ara

Çok kararsızım beyler yardım. Hukuk mu mühendislik mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Mf-4 sıralamam 19132
    tm-2 sıralamam 10270

Normalde sayısal öğrencisiyim ama sözelim de iyidir. O yüzden eşit ağırlık sıralamam da fena değil.
    Mühendisliklerden ytü bilgisayar 20400 ve ytü inşaat 21700 tutuyor. Bin kişi üstümde de ytü endüstri 18100 ve ytü elektronik ve haberleşme 18100 var.

Hukuk da ist üni hukuk ikinci öğretim 10600 tutuyor.

Bilgisayar mühendisliğini pek düşünmüyorum.
    Herkesin fikirlerini ve mümkünse herkesin benim için tercih sıralama önerilerini bekliyorum. En geç yarın yapıcam tercihi, son güne bırakmam.
    Tercih Listem
    1- İst. Medeniyet Üni Tıp
    2- İst. Kemerburgaz Üni Tıp (tam burslu)
    3-
    4-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SecoHarry -- 16 Temmuz 2013; 14:12:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• valla hangisine girsen işin zor, kontenjanlar çok artti, ama inşaat daha mantikli geilyor bana,

çünkü avukatlik sinavi gelecek, mezun olduktan sonra bir daha sinava hazirlanican, dershaneye gidicen falan, inşaat da direk başlarsin işe yurtişina gider bir süre güzel para biriktirir döner, evini barkini kurarsin :)
  • Kardesim ben yine tıp mi mühendislik mi diye düşünüyorum ama senin isin daha da zor valla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birinde matematik var diğerinde hiç yok. Tmamen farklı bölümler genel anlamda da. Sende biter nereye gideceğin.
  • Meslekleri iyice araştır,mutlu olabileceğin iş mi arıyorsun para kazanabileceğin mi?
    İnşaat mühendisliği okursan doğru yatırımlarla milyoner olabilirsin.Ama sevmeyeceğin işi yaptıktan sonra para senin için önemli mi ona karar ver.
  • 19 bınlerde saglık yok mu ftr felan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.