Şimdi Ara

cok kasıyor lutfen yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    islemci 3.2coreduo ekran kartı 256 geforce 5200 ram 512
    acaba kasmların sebebi hangisi bi tek sehirde değil ex kasarkende 10 snylk takılmalar oluyor acıldıgında oluyorum lutfen yardım
    simdiden herkese tesekur ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CollegeGirl -- 13 Ocak 2008; 22:16:23 >

• internet hızından kaynaklanıyo olabilir yada fanlarını kontrol et bi tozunu al
  • lag gibi bi takılma dgl ekran tamamen takılıyor internetten kaynaklancagnı sanmıyorum
  • "ram 512"

Min 1024 olmadan bu oyun oynanmaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: CollegeGirl

lag gibi bi takılma dgl ekran tamamen takılıyor internetten kaynaklancagnı sanmıyorum

ram düşükse malesef kasar ama senin sorunun ramdan değil pc de virüs oLabilir ßended oLmustu format at düzelir die umut ediyorum;)
  • Bende format atalı 3 gün oldu eskisinden kat kat hızlandı Sro arkadaşın dediği bende virüs vardı o kasıyordu vede bilgisayarlara 2-3 ayda bir format atmak gerek :)

Sadece Sro, Cabal ve gerekli programları yükledim pc bomboş başka birşeyde yüklemeyecem ki sro hiç yavaşlamasın :)
  • Ben laptop da oynuyorum

1024 RAM 512 PAYLAŞIMLI EKRAN KARTI AMD TURION CORE DUO

Ama benimkide kasıyo o neden oluyodur?
  • ya nasıl kastırmayı başarıyosunuz oyunları bu sistemle anlamıyorum celeron 1.7 fx5200 128mb 768mb ramle low ayarlarda hiç kasma olmuyor arkada kaç tane program açıyosunda kasıyo anlamadım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Alper1907

ya nasıl kastırmayı başarıyosunuz oyunları bu sistemle anlamıyorum celeron 1.7 fx5200 128mb 768mb ramle low ayarlarda hiç kasma olmuyor arkada kaç tane program açıyosunda kasıyo anlamadım

Hocam ben herşeyi kapatıyorum ama yinede kasıyor pc nerdeyse 1-2 dakikamı alıyor teleport olmak anlamıyorum bende..
  • senin yine 1-2 dakka ben bi ışınlanıom 128 ramle 128 dakkada gidiyom nasıl çalışıyor bilmiorum ama çalışıyor evde oynarken hiç şehre inmiyorum yoksa %90 dcbu yaz 2gb ram alcam inşallah ama iş ramla bitmiyor
  • LAGDANDIR EKRAN KARTI 1 GB REM 2 GB OLURSA Bİ SORUN KALMAZ BENCE
  • doğru sölüyo benim pc de virüs vardı manyag kasıyo ışınlandımmı oyundan atıyodu :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: PeterPetrelli

"ram 512"

Min 1024 olmadan bu oyun oynanmaz

Benimde 512mb ama rahat rahat oynuyorum
  • Ekran Kartının Yada Ekranın Fazla Isınmasından Kaynaklanan Bir Durum Olabilir Kasanın İçini Açıp Süpürgeyle Temizlersen Düzeliceğini Tahmin Ediyorum...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.