Şimdi Ara

Çok mu verdim? 2004 Fabia Elagance?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

1.5 ay her gün araba aradım. İlk arabam. O yüzden de o 1.5 ay, şunu mu alsam bunu mu alsam diye uykusuz geçti.

Fiyat dilimi olarak önce 8-12 bin. Sonra 10-15 bin. En son olarak 15-20 bini buldum.

19.500'e Fabia 2004 1.4 16v 101 BG Gri Elegance aldım. 125 binde. 5 bin km önce LPG takılmış daha garantisi var. 4 parça boyalı. Değişen yok, ağır kazası vs yok.

Araç sahibi tüm ama tüm bakımlarını 1 ay önce yaptırmış. Sonra ev almaya karar verince sattı.

Çok mu verdik? Tamam piyasa yüksek, piyasaya göre soruyorum. 2 sene önce 16-17 ye alabileceğimi düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lincoln12 -- 8 Ağustos 2014; 1:41:40 >

• Fiyat sadece biraz yüksek gibi geldi bana oda km az oluşundandır.

Almışsınız artık hem bunları düşünmeden aracınızın keyfini çıkarın hayırlı olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son mesajda cevabı vermişsiniz. 2 sene önce 17000e alabiliyorum diye. 2 sene öncesine göre fiyat normal. Sıkmayın canınızı. Km uygun, araç içine sindiyse olmuş bitmiş artık. Hayırlısıyla kullanmanı temenni ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sanki Bana Pele -- 8 Ağustos 2014; 1:55:34 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araç temiz ve içine sindikten sonra 2-3 bin lira fazla vermişsin önemi yok.Hayırlı olsun kazasız sürüşler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İçine siniyorsa az bile vermişim dersin...
  • fiyat biraz yüksek gibi gelebilir.. 2004 fabia..

ama baktığınızda 2000 model doğan şahinler bile en az 10.000 istediklerine göre bu arabalara o fiyatlar normal..
  • 3-4 ay once bir abim kirmizi renk temiz ekstrali aracini oturdugu yerden ilana bile koymadan 19200 e satti.hani ölüyorum deseniz 17 ye satarsaniz o yuzden sikmayin caninizi gule gule binin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.