Şimdi Ara

Çok terliyorum.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
5.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar çok terliyorum doktora gitmeyi düşünüyorum. Hangi doktora gidicem bu terleme olayı için hiç bir fikrim yok. Hangi bölüm bakar

• Cildiye?
  • Bilmiyorum dostum da cildiye sivilce leke yaralara bakmıyo mu
  • Neren terliyor kardes onu da yazabilir misin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Genelde sırt ve koltuk altları roll on kullanmama rağmen.
  • Deodorant veya rollon terlemeyi engellemez kokuyu önler.

Olağan dışı terliyorsan doktora git dahiliye doktoruna kan testi falan yapsınlar
  • daha ne istiyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: grimace

Genelde sırt ve koltuk altları roll on kullanmama rağmen.

Doktora gittiginde hormon testi yapacak vs. ama once doktora git gorun. eger doktordan sonra da aynı sorun devam ederse tereson adlı urun al kullan cok faydasını goreceksin. benimde koltuk altlarım asırı terliyordu bu sorun ortadan kalktı. dedigim gibi once doktora git

• terleme önüne geçilebilcek bir problem. git onlar halleder.
  • Hangi bölüme gideyim arkadaşlar onu soruyorum işte ? Dahiliye mi Cildiye mi vs. Hangi bölüm işte ?
  • quote:

Hangi bölüme gideyim arkadaşlar onu soruyorum işte ? Dahiliye mi Cildiye mi vs. Hangi bölüm işte ?

Dahiliye (İç Hastalıkları) şu sağlık sorunlarına bakmaktadır.

Ağız kuruluğu
    Göğüs ağrısı (buna bağlı sol kol ağrısı)
    Sık idarara çıkma
    Karın ağrısı
    Mide ağrısı
    Mide eksimesi
    Gastrit,
    İshal, Kabızlık,
    Terleme,
    (Tansiyon : Baş ağrısı, Baş dönmesi, bulantı, kulak çınlaması, burun kanaması, kalp ağrıları. Olarak sıralanır.)
  • genel cerrah yada dahiliye bakar kardeş. kan alınacak senden aç git
  • Kilo & Kıl etkendir özellikle sırtta.
  • quote:

Arkadaşlar çok terliyorum doktora gitmeyi düşünüyorum. Hangi doktora gidicem bu terleme olayı için hiç bir fikrim yok. Hangi bölüm bakar

doktora mutlaka gidin troid bezleriniz hızlı çalışıyor olabilir buda tüm iç organlarınınzın normal değerlerden daha hızlı çalışmasına ve daha erken yaşlanmasına sebep oluyor. akciğer rahatsızlığı olan kişilerdede rahatsız edecek derecede yüksek terleme olur yani durum ciddi olabilir ihmal etmemek lazım
    ve bir arkadaş cildiye yazmış fakat cildiye değil iç hastalıklarına yada dahiliyeye gitmeniz gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasan_uzm -- 24 Ocak 2013; 8:27:52 >
  • quote:

Bilmiyorum dostum da cildiye sivilce leke yaralara bakmıyo mu

cildiye bakar o işe
    yara bere sivilce onun işi
  • Genel cerraha git ter bezlerinle ilgili problem varsa ameliyat gerekebilir

• Terleme her insan vücudunda olması gereken normal bir durumdur. Fakat her insan aynı seviyede terlemez bu vücudunda ki aktif çalışan ter bezi sayısına göre değişiklik gösterir. Ter vücudun soğutma mekanizmasıdır. Dikkat ederseniz ne kadar terlerseniz terleyin vücut sıcaklığı artış göstermez belli bir aralıkta seyreder.

terleme sorununun tedavisi için genel cerrahi değil, göğüs cerrahi uzmanı'na başvurulması gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kdrkrblt -- 8 Temmuz 2017; 10:56:50 >
  • Konuyu açan kardeş hangi bölüme gittin? Sonuç nasıl oldu bilgi verebiilir misin? Bende de aşırı terleme var, kabul edilebilir seviye de değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Portraitclub -- 14 Ağustos 2017; 17:18:15 >
  • Roll on falan hikaye. Aşırı terleme sorunu olan bu kardeşin/abini dinle bi:

-Koltuk altım bildiğin su akıyor o derece terliyorum, bu sorun evde otursam bile var. Reklamlarda gördüm terleme sorunu için,
    DRİCLOR adlı ilaç. Bildiğimiz rollon yani ama ilaç. Bunu duş sonrası tek sefer sürmek şartıyla(yoksa tahriş ve kararma yapar) sürüyorsun kurumasını bekle, sonra çık sıcağın anlına terlemezsin. Kullanıyorum ben.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.