Şimdi Ara

Cooler Master MasterLiquid 360L Core ARGB - 2689 Lira

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.454
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sepette 2689 Lira. Piyasaya göre oldukca iyi fiyat.

amazon
    Cooler Master MasterLiquid 360 L Core ARGB su soğutucu, iki odacıklı Gen S pompalı CPU sıvı soğutucu, 120 mm ARGB fanlı, LGA 1700 ve AM5 tutuculu üstün bilgisayar soğutması, siyah
    https://www.amazon.com.tr/gp/product/B0C1C7XY5X/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o01_s00?ie=UTF8&psc=1

• Uzun süredir kullanıyorum performans olarak iyi fakat tıkırtı problemi var sesi rahatsız edebiliyor bilginize.

• nitroslive kullanıcısına yanıt

Tam olarak ne tıkırtısı acaba?

• Bu arada fiyat 2.688,82 TL ödeme ekranında

*(başlıktaki rakamı 2890 okumuşum.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocuonline -- 20 Kasım 2023; 11:37:28 >
  • arkadaşa aldık teşekkürler paylaşım için

• ocuonline kullanıcısına yanıt

https://www.youtube.com/shorts/eE399vF5EeU

Ek olarak fan sesi fazla gürültülü rahatsız oluyordum ilk başlarda şimdi alıştım diyebilirim.

• O ses fandan gelmiyor maalesef, pompanın motorundan gelen ses sanırım.

Ayni urun mu hocam? Yeni cikti diye biliyorum. Yanlisim varsa duzeltin. Bir kac ay oldu sanirim. Pompadan bir miktar ses gelir veya fanlardan da ana belirgin bir sesse rahatsiz edecektir.

Ürün geldi sonunda ve poşetinden çıkarmadan power kablolarını taktım gerçekten ses geliyor videodaki gibi ama fan sesi değil. Pompadan gelen ses imiş.

Sonuç kötü: Eski su soğutucumun pompasını tamir ettim buna rağmen yenisi kadar ses çıkarmıyor.

Daha Sessiz bir ürün bakmam gerekiyor anlaşılan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocuonline -- 29 Kasım 2023; 23:27:51 >
    Dikey durduğundan o ses geliyor olabilir mi? Sanki içeride bir miktar hava var da onun fokurdaması gibi. Ben ML240L v2'yi üstte kullanıyorum ve öyle bir ses gelmiyor.
  • Konuya dahil olmayan adam kullanıcısına yanıt

Yok kardeş maalesef değil.

Evet fokurdama sesi geliyor ama onun dışında tık tık diye seste geliyor. Kasaya monta etmeden kulağımın dibine yapıştırdım ses bu şekilde.

• Ben de beyaz olanı alacaktım ama CM sıvı soğutma da sıkıntılı galiba. Bu yüzden vazgeçtim sese çok takılmam da performans düşük olursa verdiğimiz paraya yazık olur.
  • Hocam mesaj yazarken son mesaj tarihine bakarsanız fırsat olmayan konu hortlanmamış olur.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.