Şimdi Ara

CORELLI'NIN 6280 RESIMLERI !!! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
168
Cevap
0
Favori
2.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya uzatmaya gerek yok. Bence topikde kilitlensin
  • quote:

Orjinalden alıntı: WhiTeRaVeN

bu saçma tartışmanın sonunda sadece corellinin uzaklaştırılması da haksızlık olmuş bence. adamlar birbirini çağırıp resmen provokasyon yapmışlar. umarım modlar bunu da görür

Evet, umarım görürler, bakalım gerekli şikayeti yaptım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: bluENight

Ya uzatmaya gerek yok. Bence topikde kilitlensin

Hayır canım neden kilitleniyor ya, kilitlenirse bir tane daha açılacaktır bence, çünkü hasklıslığın giderilmesi gerekli!! Ya corellinin banı kaldırılsın, ya da o kişiler de banlansın!!
  • ortada bi haksızlık war we sonuna kadarda uzatmak lazım sen gel gül gibi adamın sinirlerini boz adamı kışkırt küfürü ye sonra da adama ceza ver yok öyle üç köfte beş kuruş bak adamlar bakmıo bile neden sorarım size neden
  • quote:

Orjinalden alıntı: blackbox46

ortada bi haksızlık war we sonuna kadarda uzatmak lazım sen gel gül gibi adamın sinirlerini boz adamı kışkırt küfürü ye sonra da adama ceza ver yok öyle üç köfte beş kuruş bak adamlar bakmıo bile neden sorarım size neden

Kardeş şimdi saat çok geç oldu tabi olmayız diye falan bahane edilebilir. Şunu da söyleyelim seninkinin yanına, bu olaydan sonra yalnızca şöyle bir yazı vardı başkasını hatırlamıyorum, "aaa banlanmış çok üzüldüm" gibi bir yazı. yani saat geç olmadığında da(corelli'nin banlandığı sıralarda da) forumdalardı. ama sonra yoklar!!

• kasıtlı çalışıolar kendi yetmedi arkadaşını çağırdı duble terbiyesizlik bea
  • quote:

Orjinalden alıntı: BOMBER

quote:

Orjinalden alıntı: CORELLI

quote:

Orjinalden alıntı: atoprak

kusura bakmayın durup durup mesajımı değiştiriyorum ...

6280 in fotolarını ben aşırı gürültülü olarak görüyorum .. eğer fotoları re-size eden prg den kaynaklanan bir sorun yada kalite düşürmesi söz konusu diil ise bence vasat seviyede..

konuyu baştan sona okumadım ama eger fotograf söz konusu ise 6280 ile K750 "aynı kareye" bie giremez gibi gözüküyo

n70 fanatigi arkadasim. fotograflar vasat demen yeterli. k750 ile kiyas tpigi degil bu...uzaklassin istiyorum topik su tartismadan lutfen...

Boş ver, yakında sen uzaklaşıcan o zaman biz arkadaş arkadaşa tartışırız bu konuyu

niyet belli zaten

• @WhiTeRaVeN

katılıorum sana.

ama CORELLI de sınırı fazlaca aşmış yane. revolver yazılanı koyana kadar çok hakszlık olmuş diyordum ama hak etmiş arkadaş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: slayerxp

@WhiTeRaVeN

katılıorum sana.

ama CORELLI de sınırı fazlaca aşmış yane. revolver yazılanı koyana kadar çok hakszlık olmuş diyordum ama hak etmiş arkadaş.

ben zaten hak etmemiş demiyorum ama o lafları söylettirenler de cezasız kalırsa kesinlikle çifte standart var derim
  • Şimdi arkadaşlar,
    tamam sizi anlıyorum ben.. İyi, hoş, güzel...
    Ancak madalyonun bir de ters yüzü var her zamanki gibi.
    Bölümümüzde -maalesef ki- bir Nokia & SE gerginliği var. Sebebini de anlamıyorum senelerdir.
    Tamam rekabet hoştur, bundan halk yararlanır. Teknolojiye hızlı ve daha ucuz kavuşur. Halk bundan
    tartışma yapmaz ya...
    Lafı uzatmadan gelelim CORELLI'ye. Onu 6270/80 topiğinden tanırım. Sağlam bir adam buraya kadar tamam.
    Lakin fazla ve çabuk gaza geliyor. Öyle bir gaza geliyor ki, hızını alamıyor, önüne ne gelirse çiğniyor ve gidiyor duvara çarpıyor. Şimdi arkadaşlar, kim bizi ne kadar kışkırtırsa kışkırtsın, ona küfretmek, hakaret
    etmek, hatta tüm SE kullanıcılarına direkt "öküz" demek ne derece doğrudur? Başta da söylediğim gibi
    bölümümüzde hemen her gün bir SE Nokia tartışması yaşanıyor; ancak buraya dikkat edin, neden herkes
    her gün ceza almıyor? Biz gerekeni yapıp mesajları siliyoruz o kadar. Yoksa ona buna ceza yazmaya kalksak
    kimse dolaşmasın madem. Eğer CORELLI gaza gelmeyip "tamam beyler sizinle tartışmaya girmeyeceğim,
    buna başlığı okuyanlar karar versin" deseydi, biz gerginlik yaratan mesajları silip konuyu kapatırdık.
    Şimdi CORELLI'yi affetsek
    1. Forumun önüne geçemeyiz, millet ana-avrat sövmeye başlar
    2. Geçmişte "maskara" deyip bir hafta ceza alan adam ayaklanır.
    3. Kışkırtana ceza vermeye kalksak, tek tek topicleri gezip tüm SE & Nokia tartışmasında kışkırtma
    rolünü üstleyenlere de ceza yazmamız gerekir.

Sözün özü olay bundan ibaret. İyi okuyun ve objektif olun.

İyi forumlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Passenger -- 17 Temmuz 2006; 2:46:02 >

• quote:

Orjinalden alıntı: korayhayirli

quote:

Orjinalden alıntı: blackbox46

ortada bi haksızlık war we sonuna kadarda uzatmak lazım sen gel gül gibi adamın sinirlerini boz adamı kışkırt küfürü ye sonra da adama ceza ver yok öyle üç köfte beş kuruş bak adamlar bakmıo bile neden sorarım size neden

Kardeş şimdi saat çok geç oldu tabi olmayız diye falan bahane edilebilir. Şunu da söyleyelim seninkinin yanına, bu olaydan sonra yalnızca şöyle bir yazı vardı başkasını hatırlamıyorum, "aaa banlanmış çok üzüldüm" gibi bir yazı. yani saat geç olmadığında da(corelli'nin banlandığı sıralarda da) forumdalardı. ama sonra yoklar!!

Şimdi provoke ye ceza verildiğine ben hiç rastlamadım (burada provake olup olmadığı hakkında yorum yapmayacağım)

Özellikle konu dışında provakasyon çok oluyor. Ama kimsenin ceza aldığına rastlamadım

• internet ortamı saygısızlık ortamı değildir
    herkes haddini bilicek
  • quote:

Orjinalden alıntı: burakk76

internet ortamı saygısızlık ortamı değildir
    herkes haddini bilicek

saygızlık sadece kufurden ibaret degil.... bunu bilmeli insanlar...
  • BOMBER we CELLAT abi yanlış yapmışsınz bence ozelikle cellat senin kafanı koparcam abicim ya sende k750 tutkusu basladı harbiden yaa..

adam ii güsel sewinçli bi şekilde topic acmış fotolarını koymuş(ki bnce gayet basarılı resimler) biri kalkıo k750den ii cekemes dio,abi harbi sacma oluo ya insanın kusası gelio artık,neymiş bu k750 ya bıktık artık warya!!!

bence CORELLI affedilmelidir ne olursa olsun..
  • Gökhan affedilmesi için 1 tane gerekçe gösterirsen, sana destek vercem bende... Benimde dahil olduğum bir çoğunluga hakaret söz konusu ise, yöneticiler haklı olarak ceza vermiş, provake edilmiş yada kızdırılmış olabilir, fakat yinede bu hakaret etmesini gerektirmez, ettiysede mazur görülmesi için bir gerekçe olarak sayılamaz.

quote:

Orjinalden alıntı: gøød chãrlotté

BOMBER we CELLAT abi yanlış yapmışsınz bence ozelikle cellat senin kafanı koparcam abicim ya sende k750 tutkusu basladı harbiden yaa..

adam ii güsel sewinçli bi şekilde topic acmış fotolarını koymuş(ki bnce gayet basarılı resimler) biri kalkıo k750den ii cekemes dio,abi harbi sacma oluo ya insanın kusası gelio artık,neymiş bu k750 ya bıktık artık warya!!!

bence CORELLI affedilmelidir ne olursa olsun..[/b]

• quote:

Orjinalden alıntı: noxco

Gökhan affedilmesi için 1 tane gerekçe gösterirsen, sana destek vercem bende... Benimde dahil olduğum bir çoğunluga hakaret söz konusu ise, yöneticiler haklı olarak ceza vermiş, provake edilmiş yada kızdırılmış olabilir, fakat yinede bu hakaret etmesini gerektirmez, ettiysede mazur görülmesi için bir gerekçe olarak sayılamaz.

quote:

BOMBER we CELLAT abi yanlış yapmışsınz bence ozelikle cellat senin kafanı koparcam abicim ya sende k750 tutkusu basladı harbiden yaa..

abi ateş olmayan yerden duman cıkmas,kızdırılan insan patlayablir bu herkeste bulunan bi dawranış..eğer bu adama ceza weriliosa bence tahriğede ceza werilmeli sonuçta kimse kimseye durup dururken hakaret etmes..he corelli 14 gün ceza alır tahrik edenlerde 7 gün misal

ama yanlış anlasılmasın ben kesinlikle hakarete arka cıkmıorm ama son zamanlar gorulen fanatikliğin ilk sonuçları bunlar,adam 6280 ile topic acmış biri gelio,6280i yerio k750yi övuyo warmı bole bi sacmalık ya..nerden cıkıo bu k750 anlamıorm

• Kimsenin kimseyi kışkırttığı yok.O zaman ben şimdi hepinize küfürü basayım, sonra da bunalr beni kışıkırttı diye siz de ceza yiyin öyle mi?!?

+Haklı olanın bahane bulmasına gerek yok, bu arada korayhayirli, bu tutumun yüzünden klüpten atıldın "Umrumda değil, istemem zaten" gibi cevaplar da yazma boşuna...
  • @korayhayirli nickli arkadasta olayı fitillemiş gözden kaçmasın bnce...
    quote:

bence CORELLI affedilmelidir ne olursa olsun..

• gökhancım mesasjı etidlenmeden önce okusaydın, ilk karşılştırmayı topici açan kişinin yaptığını ve de daha sonra burası karşılaşıtrma topcici değil dediğini, ve bundan sonra da mesajı editlediğini görürdün.Ancak ve ancak arkadaş unutmuşki modlar mesajların editsiz hallerini görebiliyor
  • Abi tahrik diyosunda o kadar çok yapılıyoki bu olay cep tel.bölümünde biliyosundur saten sende örnek vermek gerekirse @atakansah nickli arkadas her se topicinde mutlaka gelip bi iki laf atar burda cellat ve bomberin yaptıkları inanınki onun yaptıkları yanında hiç..kaç kere sikayet ettik ama hiçbirşey yapılmıyor demek istediim şimdi gelip bu arkadaslara ceza verirsek inanki çok büyük haksızlık olur e tabi şimdi sorucaksn corelliye verilen ceza haklımı die bnce haklı..eğer bunu uygun bir uslupla modlara söyleseydi illaki gereği yapılırdı neden direk hakaret?
    quote:

quote:

Orjinalden alıntı: noxco

Gökhan affedilmesi için 1 tane gerekçe gösterirsen, sana destek vercem bende... Benimde dahil olduğum bir çoğunluga hakaret söz konusu ise, yöneticiler haklı olarak ceza vermiş, provake edilmiş yada kızdırılmış olabilir, fakat yinede bu hakaret etmesini gerektirmeluplaz, ettiysede mazur görülmesi için bir gerekçe olarak sayılamaz.

quote:

abi ateş olmayan yerden duman cıkmas,kızdırılan insan patlayablir bu herkeste bulunan bi dawranış..eğer bu adama ceza weriliosa bence tahriğede ceza werilmeli sonuçta kimse kimseye durup dururken hakaret etmes..he corelli 14 gün ceza alır tahrik edenlerde 7 gün misal

ama yanlış anlasılmasın ben kesinlikle hakarete arka cıkmıorm ama son zamanlar gorulen fanatikliğin ilk sonuçları bunlar,adam 6280 ile topic acmış biri gelio,6280i yerio k750yi övuyo warmı bole bi sacmalık ya..nerden cıkıo bu k750 anlamıorm

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.