Şimdi Ara

CORELLI'NIN 6280 RESIMLERI !!! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
168
Cevap
0
Favori
2.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: BOMBER

quote:

Orjinalden alıntı: [ReNoVaTiO]

quote:

Birlikte gülme konusu kimseye değil 6280'nin K750 ile karşılaştırlmaya çalışılmasına, gel beraber şu şahısa gülelim diyecek değilim heralde

tamam yeter karsılastırma kapıstırma falan yeter.... burda kalsın.. uzatma lutfen... rica ediyoruz...

Uzatan benmiyim ha, gerektiği için ceza aldı adam, biz kuşkırttı olduk, protesto yapıp karaktersiz yerine koydum, söyle bne mi uzatıyorum ha önce düşün bir kere

Ve de o akdar ahlkasızca , terbiyezisce küfür eden birini savunup, onalrın sütüne ağzımızı bile açmayan bizleri karaktersiz yerine koyduğuna göre diyecek laf da yok sana

arkadasim kusura bakma ,biraz damdan duser gibi oldu ama senin ve diger arkadasin yaptigi bence ayip.ben admin olsam corelli gibileri bu forumda tutar senin gibi bu ayiba sebebiyet verenleri uzaklastiririm,hemde temelli. hem simdi icin hemde forumun bilgi ve dayansima forumu olarak kalabilmesi icin.corelli muhtemelen bi daha kufur etmez belki ,ama siz bu igrenc tavrinizla daha cok insanlari zivanadan cikartirsiniz.

• Bencede damdan düşer gibi oldu
    quote:

Orjinalden alıntı: KLARIS

quote:

quote:

quote:

Birlikte gülme konusu kimseye değil 6280'nin K750 ile karşılaştırlmaya çalışılmasına, gel beraber şu şahısa gülelim diyecek değilim heralde

tamam yeter karsılastırma kapıstırma falan yeter.... burda kalsın.. uzatma lutfen... rica ediyoruz...

Uzatan benmiyim ha, gerektiği için ceza aldı adam, biz kuşkırttı olduk, protesto yapıp karaktersiz yerine koydum, söyle bne mi uzatıyorum ha önce düşün bir kere

Ve de o akdar ahlkasızca , terbiyezisce küfür eden birini savunup, onalrın sütüne ağzımızı bile açmayan bizleri karaktersiz yerine koyduğuna göre diyecek laf da yok sana

arkadasim kusura bakma ,biraz damdan duser gibi oldu ama senin ve diger arkadasin yaptigi bence ayip.ben admin olsam corelli gibileri bu forumda tutar senin gibi bu ayiba sebebiyet verenleri uzaklastiririm,hemde temelli. hem simdi icin hemde forumun bilgi ve dayansima forumu olarak kalabilmesi icin.corelli muhtemelen bi daha kufur etmez belki ,ama siz bu igrenc tavrinizla daha cok insanlari zivanadan cikartirsiniz.

• quote:

Bomber

bak anlamıyosun... gene aynı seyi yapıyosun... lutfen diyoruz... rica ediyoruz... anla...
    amacın kufur ettirtmekse ediyim bende ceza alıyım sende rahatla... buysa amacın direkt olarak soyle...
    yada 100 kez dedim insan gibi luften yeter artık... gidip kendi k750 topigin ile ilgilen...
    son kez LUTFEN

Peki ya madem böyleydi, biz gittik herşey bitti diye neden arkamızdan konuştunuz ha o kadar, bunun lütfeni yok

@klaris
    kimsenin iğrenç tavrı yok (CORELLI dışında kimsenin yani) , küfretmekle adam mı olunuyor???

• @KLARIS...forumda yenisin abicim biras köşede otur we yorum yapma kim kimdir tanımıyo olablirsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: Contranarya

Bencede damdan düşer gibi oldu
    quote:

Orjinalden alıntı: KLARIS

quote:

quote:

quote:

:) valla oyle oldu bende gerginligin icinde buldum kendimi birden..abi harbi ya batakliktaki sineklere onlemden cok batakligi kurutmak lazim. bu tavirlar forumlari amacindan saptirir.burasi eglence yeri degil gercekten .cok acik bi sekilde dalga gecmisler adamla.bunu gormezlikten gelen admin e de sasiyorum.corelliyi de kiniyorum o ayri.o cezasini bulmus ama bulmayanlarda sorun zaten sanirim.topigin ana fikri buna donusmus.aslinda harbiden enteresan uzerinde dusunulmesi gereken bir olay.admin in takkeyi onune alip dusunmesi lazim.biraz haksiz kadi durumu var:)gercek hayati dusunun biri sizle bu derece dalga gecse ne tepki verirsiniz,yuzune bakip tesekkurmu edersiniz ? :)

• quote:

Orjinalden alıntı: gøød chãrlotté

@KLARIS...forumda yenisin abicim biras köşede otur we yorum yapma kim kimdir tanımıyo olablirsin

pardon abicim sanmistimki kimseyi tanimadigim icin daha objektif yorumlar yapabilirim sadece topigi okuyarak.ki bence hala oyle.ilginc geldi harbiden tansiyon cikik hani severiz ya biz reality showlari,tartisma programlarini:) neyse gec oldu zaten.
  • Kim kimle ne şekilde dalha geçmiş be, hala bunu söylüyorsun.Kimsenin dalga geçtiği yok, o çağarim de gülsün konusu 6280'nin K750 ile kapışamaycağı hakkındaydı ama marifet edip özellikle de korayhayirli nickli üye bu hale getirdi
  • üff tamam konu kapansın baydı artık ya

bide eğer kırdığım birileri warsa onlardanda ozur dilerim ozelikle BOMBER,noxco wede cellat(zaten onun kafasını ben yinede kescem ama nese)
  • quote:

quote:

Bomber

bak anlamıyosun... gene aynı seyi yapıyosun... lutfen diyoruz... rica ediyoruz... anla...
    amacın kufur ettirtmekse ediyim bende ceza alıyım sende rahatla... buysa amacın direkt olarak soyle...
    yada 100 kez dedim insan gibi luften yeter artık... gidip kendi k750 topigin ile ilgilen...
    son kez LUTFEN

Peki ya madem böyleydi, biz gittik herşey bitti diye neden arkamızdan konuştunuz ha o kadar, bunun lütfeni yok

@klaris
    kimsenin iğrenç tavrı yok (CORELLI dışında kimsenin yani) , küfretmekle adam mı olunuyor???

kufretmekle adam olunmaz,sacmalamis ve hakettigi cezayi bulmus. ama bence iyi bile sabretmis :)gercek hayatta biriyle o kadar dalga gecersen sanirim kufurle kalmazdi o tartsima :) dostum sende bundan sonra sirket kurup böyle seyler yapma bu sanada ders olsun.ayrica sunuda soylemeden gecemicem topikteki fotolar simdiye kadar gordugum en iyi cep teli fotolarindan biri.az gordum boylesini .keske sende hic oyle kapisalim falan demeden direkt resimlerini koysaydin .biraz kacak dovusmussun ;) ben boyle resimler cekemedim ne w810i ile ne eski k750 i mle.baska biri k750 i ile daha iyisini bile cekebilir.o ayri. adama ferrari verirsiniz sahin gibi kullanir.ben 6280 i yeni aldim cekemedim mesela bu kadar iyi.hala calisiyorum bi ara koyarim bende :)

• 2-3 saattir nette full takip ettim topici ve bncede yeter artık çok baydı..cevaplar ve varılan yerler gerçekten kısır döngü...Bence corelli nickli arkadasın cektiği resimleri birisi alsın yeni bi topic açsın ve bu topic kapansın olay bitsin...neyse ya yter artık arkadaslar sizde boşuna kırmayın birbirinizi gøød chãrlotté ,BOMBER,KLARIS,[ReNoVaTiO] Hepinize iyi geceler beyler inş hepiniz rüyanızda kendi tlefonunuzu görürsünüz ve bol bol fotolar çekersnz
  • 100 kere söyledim bir kere cevap vermedim.Kiminle nerde dalga geçilmiş, kim aşağılanmış.O kadar hakareete uğrayan benim ve cellat1905, beyinsiz diyor herif inek öküz diyor, al telini bi yerine monte et diyor, sence kim aşağılanmış ha.Bi kere daha düşün bakalım
  • quote:

100 kere söyledim bir kere cevap vermedim.Kiminle nerde dalga geçilmiş, kim aşağılanmış.O kadar hakareete uğrayan benim ve cellat1905, beyinsiz diyor herif inek öküz diyor, al telini bi yerine monte et diyor, sence kim aşağılanmış ha.Bi kere daha düşün bakalım

abicim yaticam .corelli nin avukatimi yapican beni :) tanimam etmem kimbilir adam herseyden bi haber uyuyodur simdi :)

bi kere bastan itibaren stilin yanlis arkadasim. kapisalim, yok duvar kagidi senin resimlerin olursa guzel ,yok diger arkadasin yagli boya senmi cizdin ifadeleri.ne biliyim simdi tekrar onceki sayfalara girmem lazim.adam en sonunda patlamis ama senin stilin bastan beri agresif ve cocukca.kapisalim la girmissin topige arkadasim.gelisin ofside olmus bi kere.adam ne akdar kibar bir ilk giris yapmis topige.sen diyorsunki ben dalga gecmek icin cagirmadim kendince bi savunma yapiyorsun ,ama cok belli oyle olmadigi.neyse ya baydi cok...umarim yarin yeni telim hakkinda bi seyler ogrenebilecegim bir ziyaret olur benim icin :)
    ... yahu senin nickin bile bombaci .. :) ruhunda var senin galiba biraz ;)
    neyse iyi aksamlar dostum . kirilmadin umarim gercekten objektif dusundugum seyleri soyledim.kirdiysam ozur dilerim.

• evet herhalde son sözlerimi söylüyorum. düşünüyorum maskara kelimesine bir hafta ceza veriliyorsa kufre verilen ceza az en az bir az olmalıydı. bu cezanın az olmasını da eleştiriyorum. hana geldik yağmur... bu garip olay beni gerçekten üzdü. diğer arkadaşların ceza alıp almaması umrunda değil zaten baştan beri de böyle bir derdim de yok, mesele başka. kimse abartma demesin. öyle bir tavrım hiç olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuRaN.z -- 17 Temmuz 2006; 9:52:44 >
  • devamı. hepinize iyi geceler iyi sabahlar.
  • beyler bu ne ya...bi bunun için kavga etmemiştiniz o da oldu sonunda sanırsam...bi fotoğraf resim derdine kafa göz dalmışsınız iki dakkada...şaka gibisiniz yeminle...bomber seni tanımasam etmesem inanmazdım yazdıkalrına ama coş gelmiş sana da gece gece....abiiiii...napıyosunuz siz ya...kim daha uzağa işeyebiliyo onu mu konuşuyoruz artık donanımhaber forumlarında bu nedir lan....biri ek bi yorum yazar kalkıp adama çöm muamelesi yapılır....bu forumun ilk zamanlarından beri burdayım herkesin ne olduunu ilk günlerden bugünlere nası geldiğini ne tarz topiclerle karşımıza çıkıldıını en iyi bilenlerden biri de benim sanırsam....onun için açılmış edilmiş insanların birbiriyle paylaştıklarıyla ilgili çocukca davranıp birbirinize girmeyin....

buna karşın şimdi forum adminimiz gelip olayı büyütmeyin diyebilir...ben bu yazıyı olayı büyütmek içni diil yaklaşık iki senedir bu forumlardan bildiğim bomber nickli arkadaşıma yakıştıramadığım için yazdım...bomber sen bu diilsin bence...olma da mümkünse.....

hayırlı akşamlar....

• quote:

Orjinalden alıntı: patesi

beyler bu ne ya...bi bunun için kavga etmemiştiniz o da oldu sonunda sanırsam...bi fotoğraf resim derdine kafa göz dalmışsınız iki dakkada...şaka gibisiniz yeminle...bomber seni tanımasam etmesem inanmazdım yazdıkalrına ama coş gelmiş sana da gece gece....abiiiii...napıyosunuz siz ya...kim daha uzağa işeyebiliyo onu mu konuşuyoruz artık donanımhaber forumlarında bu nedir lan....biri ek bi yorum yazar kalkıp adama çöm muamelesi yapılır....bu forumun ilk zamanlarından beri burdayım herkesin ne olduunu ilk günlerden bugünlere nası geldiğini ne tarz topiclerle karşımıza çıkıldıını en iyi bilenlerden biri de benim sanırsam....onun için açılmış edilmiş insanların birbiriyle paylaştıklarıyla ilgili çocukca davranıp birbirinize girmeyin....

buna karşın şimdi forum adminimiz gelip olayı büyütmeyin diyebilir...ben bu yazıyı olayı büyütmek içni diil yaklaşık iki senedir bu forumlardan bildiğim bomber nickli arkadaşıma yakıştıramadığım için yazdım...bomber sen bu diilsin bence...olma da mümkünse.....

hayırlı akşamlar....

Artık bu tip tartışmalara da olabildiğince girmiycem.Artık umurumda değil, her şey boş.Revolver abiden de isteğim gerekiyorsa bana da ceza versin, yoksa iş onun üstüne kalıcak ve de bu istediğim en son şey.Lütfen onu daha fazla suçlamayın, çifte standart yapıyor demeyin.O sadece kırallara uyarak işini yapmaya çalıştı, ama suç onda kaldı.Gerekirse bana da versin, ama yeter ki onda kalmasın öfkeniz.Artık ben biliyorum yeter bu bana diyecem, daha doğrusu çalışıcam.Forumda çoktatrtışmaya girdima ama elde ettiğim sonuç genelde sıfır.Sadece P850 ile yapılan kıyaslamada iki arkadaş P850'den vaz geçip K750 almıştı, yani sadece buna hayrım dokundu bu tartışmalarda.Bu sefer ne oldu yine sıfır.Kimseye kırgın değilim sayılır, sadece CORELLI'nin o sözleri kırdı beni.Ama olsun, dediğiniz gibi ben her ne kadar bu amaçla yapmamış olsam da uslubum yanlıştır belki, o yüzden öyle demiştir o da.Ne yapalım artık olan oldu bir kere, ben de kırdığım arkadaşlardan özür diliyorum

Eski K750/W800 topicini düşününce inanınki ciddi anlamda ağlıyorum, o günleri o kadra özlüyorumki.keşke o zamanı geri getirebilmenin bir yolu olsa, başka mesaj yazdığım topic bile yoktu, ah o günler

Son olarak, bu topice birdaha mesaj yazmam zorunlu olmadıkça yazmıycam, korayhayirli seni de anti-symbiana yazıyorum, bir anlık sinirle çıkardım ama kusura bakma:-( Bu arada sizin tepkiniz de oldukça sertti, ben de o yüzden son sayfada böyle bir tavır takındım.Benim amacım kimseyi kışkırtmak değildi, bunu söyliyim

• ya yazmıyım yazmıyım dedim ama tutamadım kendimi. Ya ortada provake felan yok eğer bu provake ise forumdaki üyelerin yarısının ceza alması lazım.

Hadi bazı arkadaşların dediği gibi provakasyon olsun o zaman ceza alan arkadaş da cevap vermeden şikayet et butonunu kullanabilirdi ama ısrarla cevap verdi. Ve fitilide kendi ateşlemedimi zaten.
  • Tartışmanın bu kadar ilerlemesi beni şaşırttı. 6280 fotoğraflarının yanında K750i fotoğrafı da eklenmeseydi şu ana kadar hiç tartışma olmayacaktı.

Lütfen birbirimize daha saygılı olalım. İyi forumlar...
  • SE VE NOKIA KIYASLAMASI ARTIK BIR SON BULMALI DIYE DUSUNUYORUM IKI MARKANINDA BIR SURU TELEFONU VAR VE BIRBIRLERINDEN COK FARKLI BAZEN FARKSIZ VE KALITELI FOTOLAR CEKIYORLAR ZATEN BU KIYASLAMALAR COK ONCELERDEN YAPILDI VE SONUC CIKMADIGI GIBI BIR SURU ARKADAS CEZA ALMISTI BU TOPICDEDE GORDUMKI SONUC YOK YINE CEZA VE KUFUR VAR O NEDENLE BIR DAHA SE -NOKIA KIYASLAMASI YAPILMAMASINI ONERIYORUM HERKESE SAYGILAR
  • BURDA BİR SAVAŞ OLMUŞ AMA YETİŞEMEDİM.SİLİNEN MSJLAR CEZA ALANLAR YARALILARYAPMAYALIM ARKADAŞLAR HEPİMİZ KARDEŞİZ HAKSIZ MARKA FANATİKLİĞİ YAPMAYALIM.BİRDE BU TÜR KARŞILAŞTIRMALARDA HEP SÖYLEDİĞİM SADECE FOTO İYİ YADA KÖTÜ ŞU SEBEPLERDEN DİYEREK YORUM YAPARSAK KONU FAZLA DAGILMAZ.VE ONA GÖREDE BİR OYLAMA OLUR.İNŞALLAH BU BİR DERS OLUR.BU ARADA BENDE SÖYLEYEYİM K 750 İYİ ÇEKİYOR6280 ÖZELLİKLE AGAÇ DETAY FOTOLARINDA VE BİRDE AZ IŞIKLI ORTAMLARDA SULU BOYA GİBİ ÇEKİYOR.60 SERİSİ NOKIADA HEP BÖYLE GÖRDÜĞÜM KADARIYLA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukkk -- 17 Temmuz 2006; 9:28:16 >

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.