Şimdi Ara

CORELLI'NIN 6280 RESIMLERI !!! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
168
Cevap
0
Favori
2.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: gøød chãrlotté

BOMBER we CELLAT abi yanlış yapmışsınz bence ozelikle cellat senin kafanı koparcam abicim ya sende k750 tutkusu basladı harbiden yaa..

adam ii güsel sewinçli bi şekilde topic acmış fotolarını koymuş(ki bnce gayet basarılı resimler) biri kalkıo k750den ii cekemes dio,abi harbi sacma oluo ya insanın kusası gelio artık,neymiş bu k750 ya bıktık artık warya!!!

bence CORELLI affedilmelidir ne olursa olsun..

+10000.

BOMBER VE CELLAT K750i nizle bir yastıkta kocayın emi.... çok kıskançsınız çokkkk
  • Artik tadini kacirmaya basladiniz, hic kimse bilgi paylasamaz oldu, K750 ile alakali olmayan topiclere dahi girip, sacma sapan bir tartisma ortami yaratiyorsunuz...

Defolun gidin, S.E topicinde ezikliginizi, fantatikliginizi yapin, telefon alacak olanlara orada "K750i Forever" deyin, herseyin özellik olmadigini bilen, kaliteyi isteyen insanlara da saygi gösterin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahyaz -- 17 Temmuz 2006; 10:10:20 >
  • evet karaktersizce olmuş yaptığınız...doğru kelimeyi bulmuşsun .
    quote:

Orjinalden alıntı: BOMBER

Adam gitmiş orda K750 6280 kapışması yapmış, ben demişim K750 böyle çekmez o da yok at gözlüğü takıyosun v.s. v.s., fotoğrfalarını beğenmeyenlere N70 fanı, foto bilmemenesi yoksunu demiş.Sonra biz demişiz öyle düşünüyosan kağıştıralım diye o da karşılaştırma yaptığı mesajı editlemiş burası kapışma yeri değil demiş.Bu da yetmez gibi SE kullananalra öküz demiş, bize de onca hakaret edip durmuş.Sonra da biz kışkırttık öyle mi, modlar da haksızlık yapıyor ha

Ayrıca sen o kadra küfür karşısında ağzını tutan insanları karaktersiz yap, ahlaksızca terbiyesizce küfür eden insanı göğe yükselt.Bu mu sizin anlayışınız??

• +10000
    quote:

Orjinalden alıntı: KLARIS

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: [ReNoVaTiO]

quote:

Birlikte gülme konusu kimseye değil 6280'nin K750 ile karşılaştırlmaya çalışılmasına, gel beraber şu şahısa gülelim diyecek değilim heralde

tamam yeter karsılastırma kapıstırma falan yeter.... burda kalsın.. uzatma lutfen... rica ediyoruz...

Uzatan benmiyim ha, gerektiği için ceza aldı adam, biz kuşkırttı olduk, protesto yapıp karaktersiz yerine koydum, söyle bne mi uzatıyorum ha önce düşün bir kere

Ve de o akdar ahlkasızca , terbiyezisce küfür eden birini savunup, onalrın sütüne ağzımızı bile açmayan bizleri karaktersiz yerine koyduğuna göre diyecek laf da yok sana

arkadasim kusura bakma ,biraz damdan duser gibi oldu ama senin ve diger arkadasin yaptigi bence ayip.ben admin olsam corelli gibileri bu forumda tutar senin gibi bu ayiba sebebiyet verenleri uzaklastiririm,hemde temelli. hem simdi icin hemde forumun bilgi ve dayansima forumu olarak kalabilmesi icin.corelli muhtemelen bi daha kufur etmez belki ,ama siz bu igrenc tavrinizla daha cok insanlari zivanadan cikartirsiniz.

• REVOLVER40 HOCAM ŞU TOPİĞİ KİTLESEDE UZAMASA!!!!
  • anlaşılan bu tartışma bitmez. provoke edenler asla ceza almaz. bu forum amacından uzaklaşır. bu böyle uzayıp gider.......
  • bu tartışma bitmez ,artık topic kilitlensin gibi mesajlar atarak konuyu zaten siz uzatıyorsunuz arkadaşlar
    sorarım topici amacından uzaklaştıranlar kimler?corelli cezayı haketmiş bunuda söyleyeyim.
    ve tamamen objektif bir yorum isterseniz buyrun:
    6280 in fotolarını gayet başarılı buldum hepsi birbirinden güzel.foto kalitesi olarakta gayet başarılı
    eğer bende k750i olmasa idi 6280i koşarak alırdım.
  • fotolar çok hoşuma gitti.. tabi o kareleri yakalamak k750 deki gibi kolay değil. nefesi tutup hiç hareket etmeden çekmek lazım. ama ortada bi gerçek var. gerçekten güzel fotolar.
  • abicim vaktim yok cok kalamicam ama ben daha cok seyler yazmak istiyorum.simdilik kisa kesiyim. bu topik asla kitlenmemlidir. foruma yeni uye oldum ama bu topik gercekten bazi seylerin miladi olabilir.saygi diyosak herkese saygi.hakaretin sinirini kim belirlicek.YINE SOYLUYORUM " NORMAL GERCEK HAYATTA BIRI BIRIYLE BU KADAR DALGA GECSE MUHTEMELEN TEKME TOKAT GIRERDI,KUFURU BI YANA BIRAKIN " ayiptir. ve yine soyluyorum bundan once olmadigi artik olmicak anlamina gelmez.bu tur davranislarin disiplin cezasi vb bi cati altinda toplanmasi gerekir. taammuden dalga gecmek var ortada ,amacli . adamin tek terdi resimlerini paylasmak halbuki.gorunen bu.defalarca yalvarmis bide adam, gidin tlutfen topigimden demis. kalkipta yazdigi sacma mesaja kitlenmesin kimse.bana cok dokundu yaw, harbiden acidim adama.
  • quote:

Orjinalden alıntı: KNİGHT586

Tartışmanın bu kadar ilerlemesi beni şaşırttı. 6280 fotoğraflarının yanında K750i fotoğrafı da eklenmeseydi şu ana kadar hiç tartışma olmayacaktı.

Lütfen birbirimize daha saygılı olalım. İyi forumlar...

BU BI SEYI DEGISTIRMEZ ADAM BU YAPTIGINA PISMAN OLMUS SILMIS MESAJI .USTELIK YORUMSUZ YAZDIM DEMIS. OKUMADIM EDIT EDILEN MESAJI TABII AMA YORUMSUZ YAZDIYSA K750 I YE SOZLE SATASMA YOKSA BU INSANLARA DIGERINI KUMPASA GETIRIP DALGA GECME HAKKINI VERMEZ.SOZLE SATASMIS OLSA DAHI VERMEZ. YINE SOYLUYORUM . CORELLI GELIR BU FORUMA TANISIRIZ. ADAMA TEBRIK MESAJLARI YAGAR BELKIDE.BI DAHA KUFUR ETMEZ, KI NAZIK VE KALITELI BI ADAMA BENZIYOR NORMALDE.EDERSE DE KENDI ACIZLIGI. AMA O ARKADASLAR GIBI COCUKCA VE AYIP TAVIRLARI OLAN INSANLAR DAHA COK KISILERE KUFUR ETTIRIRLER. KONUNUN OZUNU ELE ALALIM. BU OLAY FELSEFIK VE SOSYOLOJIK BIR BOYUT KAZANMIS ARTIK. TELEFON TARTISMASINDAN CIKMIS. BU FORUMA YENI GELDIM AMA KALMAK ISTIYOSAM DA GUVENEBILECEGIM VE INANABILECEGIM BIR FORUMDA KALMAK ISTERIM. SU YAPILAN TEPKILER BI SEYLERIN BASLANGICI OLSUN LUTFEN. O KADAR KUFREDEN ADAMIN BU KADAR SAVUNANI VARSA, VARDIR ELBETTE BI SEBEBI, BUNU DUSUNSUN ADMIN..SAYGILARIMLA

• 6280 konusu diye girdim ama karşımda benim telefonum senin telefonunu döver konusu buldum. Konu biraz daha ilgimi çekti ve aklıma şu fıkra geldi umarım hoşunuza gider:
    Cehennemde insanlar ülke ülke ayrılmışlar ve her ülkenin kazanının başında da zebaniler dururmuş, bir gün cehenneme yeni giden birisi merak etmiş ve sormuş: Ya her ülkenin kazanının başında zebaniler var Türklerinki'nde neden yok, neden demiş. Zebani de ona demiş ki; biz oraya bekçi koymaya gerek duymadık çünkü ne zaman kazandan birisi çıkmaya başlasa bi başkası onun bacağına asılır ve onu kazana geri çeker
    Corelli telefonuyla çektiği mesajları paylaşmak istemiş ama konu zamanla diğer arkadaşların benim telefonumun resimleri daha iyi diyerek olayı abartıp adamı kışkırtmasıyla bu hale kadar gelmiş. Ee tabi haliyle o da kendini tutamamış.
    Arkadaşlar yabancı sitelerdeki konulara da girip bakıyorum, bazen ben de katılıp cevap yazıyorum (sadece telefon değil tabi) insanlar birbirlerini bu kadar çocuk gibi eleştirmiyorlar. Kanımca bu bizim ülkemize has bi durum. Belirli bir seviye içinde açılan konu ne ise o konuda tartışıyorlar. Yani her zaman amaçla araç orantılı olmalı. Corelli 6280 resimleri diye konu açmış, senin sony ericsson'un resimleri daha iyiyse gidersin sony ericsson kısmında resimleri koyarsın değerlendirmeyi forumdaki katılımcılara bırakırsın. Adam Nokia bölümüne acmış zaten konusunu. Silinen mesajlar ne idiyse bilmiyorum ama Corelli'nin de bu kadar tahriğe gelmemesi gerekiyordu. Okuduklarımdan çok da cahil birisi olduğunu düşünmüyorum.
    Lütfen birbirimize biraz daha hoşgörüyle yaklaşalım, sabırlı olalım. Karşıdakini incitmeden onun da fikirlerine saygı göstererek, olayı konuyu tartışmayı kısır döngü içine sokmadan halletmeye çalışalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Salur -- 17 Temmuz 2006; 11:41:31 >

• quote:

Orjinalden alıntı: pashafendy

6280 konusu diye girdim ama karşımda benim telefonum senin telefonunu döver konusu buldum. Konu biraz daha ilgimi çekti ve aklıma şu fıkra geldi umarım hoşunuza gider:
    Cehennemde insanlar ülke ülke ayrılmışlar ve her ülkenin kazanının başında da zebaniler dururmuş, bir gün cehenneme yeni giden birisi merak etmiş ve sormuş: Ya her ülkenin kazanının başında zebaniler var Türklerinki'nde neden yok, neden demiş. Zebani de ona demiş ki; biz oraya bekçi koymaya gerek duymadık çünkü ne zaman kazandan birisi çıkmaya başlasa bi başkası onun bacağına asılır ve onu kazana geri çeker
    Corelli telefonuyla çektiği mesajları paylaşmak istemiş ama konu zamanla diğer arkadaşların benim telefonumun resimleri daha iyi diyerek olayı abartıp adamı kışkırtmasıyla bu hale kadar gelmiş. Ee tabi haliyle o da kendini tutamamış.
    Arkadaşlar yabancı sitelerdeki konulara da girip bakıyorum, bazen ben de katılıp cevap yazıyorum (sadece telefon değil tabi) insanlar birbirlerini bu kadar aşağılamıyorlar. Belirli bir seviye içinde açılan konu ne ise o konuda tartışıyorlar. Yani her zaman amaçla araç orantılı olmalı.
    Lütfen birbirimize biraz daha hoşgörüyle yaklaşalım, sabırlı olalım. Karşıdakini incitmeden onun da fikirlerine saygı göstererek, olayı konuyu tartışmayı kısır döngü içine sokmadan halletmeye çalışalım.

bencede ole+sana pm atmıştım ben ama

• quote:

Orjinalden alıntı: KLARIS

quote:

Orjinalden alıntı: KNİGHT586

Tartışmanın bu kadar ilerlemesi beni şaşırttı. 6280 fotoğraflarının yanında K750i fotoğrafı da eklenmeseydi şu ana kadar hiç tartışma olmayacaktı.

Lütfen birbirimize daha saygılı olalım. İyi forumlar...

BU BI SEYI DEGISTIRMEZ ADAM BU YAPTIGINA PISMAN OLMUS SILMIS MESAJI .USTELIK YORUMSUZ YAZDIM DEMIS. OKUMADIM EDIT EDILEN MESAJI TABII AMA YORUMSUZ YAZDIYSA K750 I YE SOZLE SATASMA YOKSA BU INSANLARA DIGERINI KUMPASA GETIRIP DALGA GECME HAKKINI VERMEZ.SOZLE SATASMIS OLSA DAHI VERMEZ. YINE SOYLUYORUM . CORELLI GELIR BU FORUMA TANISIRIZ. ADAMA TEBRIK MESAJLARI YAGAR BELKIDE.BI DAHA KUFUR ETMEZ, KI NAZIK VE KALITELI BI ADAMA BENZIYOR NORMALDE.EDERSE DE KENDI ACIZLIGI. AMA O ARKADASLAR GIBI COCUKCA VE AYIP TAVIRLARI OLAN INSANLAR DAHA COK KISILERE KUFUR ETTIRIRLER. KONUNUN OZUNU ELE ALALIM. BU OLAY FELSEFIK VE SOSYOLOJIK BIR BOYUT KAZANMIS ARTIK. TELEFON TARTISMASINDAN CIKMIS. BU FORUMA YENI GELDIM AMA KALMAK ISTIYOSAM DA GUVENEBILECEGIM VE INANABILECEGIM BIR FORUMDA KALMAK ISTERIM. SU YAPILAN TEPKILER BI SEYLERIN BASLANGICI OLSUN LUTFEN. O KADAR KUFREDEN ADAMIN BU KADAR SAVUNANI VARSA, VARDIR ELBETTE BI SEBEBI, BUNU DUSUNSUN ADMIN..SAYGILARIMLA

Bomber haksız, cellat haksız, wildwolf haksız corelli ÇOK haklı durumdaydan yazdığı çok yanlış sözlerle dahada haksız. bu anlaşıldı artık bomberde özür diledi anladığım kadarıyla ama sen olayı sanki şahsi meselen haline mi getirdin, yoksa bana mı öyle geliyor, foruma yeni katılıpta bu kadar katılımcı ve ısrarcı olan birini uzun zamandır görmedim. nerdeyse corelli nin yeni nickisin diyeceğim.

• quote:

Orjinalden alıntı: Contranarya

@korayhayirli nickli arkadasta olayı fitillemiş gözden kaçmasın bnce...
    quote:

BOMBER we CELLAT abi yanlış yapmışsınz bence ozelikle cellat senin kafanı koparcam abicim ya sende k750 tutkusu basladı harbiden yaa..

adam ii güsel sewinçli bi şekilde topic acmış fotolarını koymuş(ki bnce gayet basarılı resimler) biri kalkıo k750den ii cekemes dio,abi harbi sacma oluo ya insanın kusası gelio artık,neymiş bu k750 ya bıktık artık warya!!!

bence CORELLI affedilmelidir ne olursa olsun..

Hey hey ne fitillemesi ne oluyor?? Biraz daha açar mısın konuyu!! Ne yapmışım ben?????

• Korayhayırlı

msn 'ini ac kocum ordan konusalım... gerek yok kimseye laf atma uzatma konuyu simdi... ok? dinle sen beni
  • Topic açan kişiye fazlaca yüklenilmiş gereksiz saldırgan tavırlar...

Topic konusu dışına çıkan kapışalım diyen arkadaşlar saçmalamış forum öyle değil böyle yapılır diye ders

vermek için atılan mesaj sayısına bakılmaz bu arada...
  • Ya Gökhan kardeşim cok fırsatçısın. Valla az önce mesajını okudum güldüm iş yerinde adamlar neye gülüyosun diyor bana. Pm i bu sabah okudum şimdi sana bi tane atıyorum tamam?
    quote:

quote:

Orjinalden alıntı: pashafendy

6280 konusu diye girdim ama karşımda benim telefonum senin telefonunu döver konusu buldum. Konu biraz daha ilgimi çekti ve aklıma şu fıkra geldi umarım hoşunuza gider:
    Arkadaşlar yabancı sitelerdeki konulara da girip bakıyorum, bazen ben de katılıp cevap yazıyorum (sadece telefon değil tabi) insanlar birbirlerini bu kadar aşağılamıyorlar. Belirli bir seviye içinde açılan konu ne ise o konuda tartışıyorlar. Yani her zaman amaçla araç orantılı olmalı.

bencede ole+sana pm atmıştım ben ama

• Bomber

Çok sinsi bir adammışsın...

Topiği baştan aşağı okudum..Resmen yazık olmuş topiği açan arkadaşa...Resmen çileden çıkartmış bu bomber denen adam...

Yazık çok yazık...

Ulan gerçek hayatta zaten hep 3 kağıtçılar sinsiler adam olmayanlar kazanıyor bari sanal alemde tersi olsunda sinsilik yapanlara prim verilmese...
  • Bu konunun kilitlenmesini istemek saçmalıktır....
    Bu konu kilitlenmesinki bir şeyler yapılabilsin... Kİ SESİMİZİ DUYURABİLELİM...

SİZ HELE BİR "SİSTEM DEĞİŞSİN, HAK YERİNİ BULSUN, CORELLİNİN CEZASI KALKSIN" DİYE AYRI BİR TOPİC AÇIN....... DİRRREK BAN YERSİNİZ VE KONUNUZ KİLİTLENİR...
    BUNA SUSTURMA DENİR...

Neyse moderatorlerın yapması gereken tek birşey var...
    ya corellinin cezası kalkar.... yada corellinin yarısı kadar diğer kişilerde ceza alır... (aslında 2 katı alması gerekirken)

VE DÜŞÜNCE YAPINIZI DEĞİŞTİRİN ARTIK, BUGUNE KADAR BİR SÜRÜ SUÇSUZ İNSAN UZAKLAŞTIRMA ALDI SİZİN BU HATALI VE GEREKSİZ UYGULAMANIZDAN (YAPTIRIMINIZDAN)
  • Bu konunun kilitlenmesini istemek saçmalıktır....
    Bu konu kilitlenmesinki bir şeyler yapılabilsin... Kİ SESİMİZİ DUYURABİLELİM...

SİZ HELE BİR "SİSTEM DEĞİŞSİN, HAK YERİNİ BULSUN, CORELLİNİN CEZASI KALKSIN" DİYE AYRI BİR TOPİC AÇIN....... DİRRREK BAN YERSİNİZ VE KONUNUZ KİLİTLENİR...
    BUNA SUSTURMA DENİR...

Neyse moderatorlerın yapması gereken tek birşey var...
    ya corellinin cezası kalkar.... yada corellinin yarısı kadar diğer kişilerde ceza alır... (aslında 2 katı alması gerekirken)

VE DÜŞÜNCE YAPINIZI DEĞİŞTİRİN ARTIK, BUGUNE KADAR BİR SÜRÜ SUÇSUZ İNSAN UZAKLAŞTIRMA ALDI SİZİN BU HATALI VE GEREKSİZ UYGULAMANIZDAN (YAPTIRIMINIZDAN)

+1905 aynen ben de katılıyorum...özellikle bommer arkadaşımızın çok ukala ve de bencilce davrandığı kanaatindeyim...Ortamı geren corelli arkadaşımızı kızdaran kendisi uzaklaştırmasına sebep olan da kendisi.."örnek olarak yanlış anlaşılmasın sadece bi örnek...köpeğinizi kızdırırsınız sonra o sizi ısırır ısırdı diye de ona ceza verirsiniz"" madem canın çok değerli kızdırmsaydın denir....sevgili bommer madem hakaret etmek yanlış bi şey onu yaptırmamak da bazen insanın kendi elinde...bence ortamı geren bommer arkadaşımızda ceza almalı...yoksa forum objektifliğini kaybedecek...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sukruozcan -- 17 Temmuz 2006; 13:30:03 >

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.