Şimdi Ara

CORELLI'NIN 6280 RESIMLERI !!! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
168
Cevap
0
Favori
2.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: BOMBER

gökhancım mesasjı etidlenmeden önce okusaydın, ilk karşılştırmayı topici açan kişinin yaptığını ve de daha sonra burası karşılaşıtrma topcici değil dediğini, ve bundan sonra da mesajı editlediğini görürdün.Ancak ve ancak arkadaş unutmuşki modlar mesajların editsiz hallerini görebiliyor

ya dostum ben zten kufuru sawunmuyorum bak yanlış anlaşılmasın ceza tabiki alcak buranın kuralları war 5 gün alır,1 hafta alır,2 hafta alır,ki almalıda yoksa düzen bozulur ama anlamadığım sey bi tel ile ilgili topic acıldıgnda niye baska telefonlar araya sokuluo we topicteki tel ezilmeye calışılıo,ya adam telini belki yeni almış,belki cektiği resimlerden memnun olmuş buraya koyuo mutlulukla,ama baskaları küçümsercesine mesaj atıyo bence buda cok yanlış ya üslup yanlış anlatabildimmi

• Yahu bu ne.Yeni tel aldim, bi heyecanla "aaa bakimm resimlere dedim" (6280 aldim) resim yorumundan baska her sey var burda.Foruma uye oliyim ,telefon hakkinda bilgim artsin dedim,pisman oldum valla.Bi seye pisman olmadim 6280 aldigima :) corelli bi topik acmis basina gelmiyen kalmamis :) Ama resimler super otesi. bundan onceki telim w810i idi ve bence bu resimler on basar.(bence k750i ye de on basar) sony ericsson u cok severek kullanmis biri olarak soyluyorum.w810i dan onceki telim k750i idi.
    Boylemi geciyor burada tartismalar arkdaslar.Bu topigi bastan sona bi daha dikkatli okiyim her seye objektif biri olarak yorumumu yapiiimm. :)
  • good charlotte

quote:

ya dostum ben zten kufuru sawunmuyorum bak yanlış anlaşılmasın ceza tabiki alcak buranın kuralları war 5 gün alır,1 hafta alır,2 hafta alır,ki almalıda yoksa düzen bozulur ama anlamadığım sey bi tel ile ilgili topic acıldıgnda niye baska telefonlar araya sokuluo we topicteki tel ezilmeye calışılıo,ya adam telini belki yeni almış,belki cektiği resimlerden memnun olmuş buraya koyuo mutlulukla,ama baskaları küçümsercesine mesaj atıyo bence buda cok yanlış ya üslup yanlış anlatabildimmi

kesinlikle katılıyorum arkadasim... lutfen arkadaslar nokia ile ilgili bi foruma gelip se ilgili yorumlar yapmayin... se' nin kendi topiginde yapın...
    ben hicbirzaman gidip bi k750/k800 topiginde 6280 soyle resim cekiyo .... bu ne be se'yi 10na katlar gibi mesajlar yazmadim... hic mesaj yazmadim... sacma olur...
    lıtfen... bu olaylardan bi ders alalım...

• haklısın dediklerine katılıyorm..ama ben bir sürü insan gördüm se topiclerinde gelip nokia fanatizmi yapan bunları napıcaz?demek istediim bunlar tek taraflı deil emin ol
    quote:

Orjinalden alıntı: [ReNoVaTiO]

good charlotte

quote:

kesinlikle katılıyorum arkadasim... lutfen arkadaslar nokia ile ilgili bi foruma gelip se ilgili yorumlar yapmayin... se' nin kendi topiginde yapın...
    ben hicbirzaman gidip bi k750/k800 topiginde 6280 soyle resim cekiyo .... bu ne be se'yi 10na katlar gibi mesajlar yazmadim... hic mesaj yazmadim... sacma olur...

• quote:

Orjinalden alıntı: Contranarya

haklısın dediklerine katılıyorm..ama ben bir sürü insan gördüm se topiclerinde gelip nokia fanatizmi yapan bunları napıcaz?demek istediim bunlar tek taraflı deil emin ol
    quote:

good charlotte

quote:

fanatizmin her turlusu kotu dostum.bence admin buna izin vermemeli ve bir yolunu bulmami.

• quote:

haklısın dediklerine katılıyorm..ama ben bir sürü insan gördüm se topiclerinde gelip nokia fanatizmi yapan bunları napıcaz?demek istediim bunlar tek taraflı deil emin ol
    quote:

good charlotte

quote:

birbirimise saygılı olmayı oğrenmemis gerekir,wede kişiye hakettiği kadar sewgi,saygı

• quote:

quote:

good charlotte

quote:

TAMAM ARKADASIM EN AZINDAN BU BIR ORNEK OLUR DIYORUM.... BI BASLANGIC OLSUN... KIMSE KIMSEYE DİDİŞMESİN... X MARKA TELEFONCULAR Y MARKA TELEFONCULARA (YADA TAM TERSİI) LAF SOKMASIN LUTFEN... YETER.... HER URUN KENDI BASLIGI ALTINDA INCELENSIN... HERKEZE SESLENIYORUM....
    BIR DAHA BOYLE OLAYLARA MAHAL VERMEMEK ADINA..... YENI BOYLE BIR SAYGIN DAVRANISA DAVET EDIYORUM HERKEZI

• revolver hocam diğer topicte astık mı kestik mi sadede bir hafta ceza aldı demişsin.corelli yi savunan arkadaşlar için olay ceza olayı falan değil aslında. bu bir çeşit ezilenin yanında olma içgüdüsü bunu en iyi sen anlamam lazım. zaten konu bir çeşit tartışma programı gibi oldu. işin rengi değişti ve bu forumu artık yaraladı.yoksa cellat ceza alsa ne olur almasa ne olur.

• REVOLVER

SON BIR RICAM VAR... BU OLAYLARIN SON BULMASI ICIN LUTFEN "CORELLI'nin 6280" topigi icindeki butun tartısma atısma ile ilgili mesajlari silip sadece resimleri bırakır mısın? AYRICA BUTUN NOKİA 'CI VE SE' Cİ ARKDASLARA SESLERENEK BİRBIRLERININ TOPICLERİNE MUMKUN OLDUKCA BULASMAMALARINI KARISMAMALARINI SOYLER MISIN

BU HERKEZ İCİN EN İİSİ OLACAK BENCE
    SİMDİDEN TESEKKURLER

• [ReNoVaTiO],gøød chãrlotté,KLARIS...Haklısınız beyler diicek bişe yok

Bu arada,[ReNoVaTiO],abi söylemeden geçemicem ya şu yazıların boyutunu biraz küçültürmüsün yani herkes gibi yazarsan sevinirim
  • Adam gitmiş orda K750 6280 kapışması yapmış, ben demişim K750 böyle çekmez o da yok at gözlüğü takıyosun v.s. v.s., fotoğrfalarını beğenmeyenlere N70 fanı, foto bilmemenesi yoksunu demiş.Sonra biz demişiz öyle düşünüyosan kağıştıralım diye o da karşılaştırma yaptığı mesajı editlemiş burası kapışma yeri değil demiş.Bu da yetmez gibi SE kullananalra öküz demiş, bize de onca hakaret edip durmuş.Sonra da biz kışkırttık öyle mi, modlar da haksızlık yapıyor ha

Ayrıca sen o kadra küfür karşısında ağzını tutan insanları karaktersiz yap, ahlaksızca terbiyesizce küfür eden insanı göğe yükselt.Bu mu sizin anlayışınız??

• corelli sonuna kadar haksız son cumlelerinden dolayı. ama son zamanlarda forum bazı arkadaşlarımızın kişisel tatmin yeri olmaya başladı. ne demek birlikte gülelim düpedüz asalama benim bile zoruma gitti bu saate kadar takip ettim. sana daha önce dedim burda adamına göre mesaj yazılıyor konuya göre değil o yüzden burdaki haksızlık ceza alma olayı değil işin suyunu çıkartma.
  • Birlikte gülme konusu kimseye değil 6280'nin K750 ile karşılaştırlmaya çalışılmasına, gel beraber şu şahısa gülelim diyecek değilim heralde
  • Topigi bastan sona okudum, heyecanli bi topik olmus yaw:) Reality show gibi :)

Saka bir yana .Tamamen dogru ama eksik bir karar var ortada.Ayni su son zidane olayi gibi.Adam hakaret ediyor zidane asiri tepki gosteriyor ve hakli bi kirmizi kart goruyor.Ama asil suclu materazzi de italyan tv lerinde pismis kelle gulerek, arsiz bi sekilde siritiyor :) kurallari bi anlik bi tarafa birakin vicdanizla dusunun :)

corellide abartmis cok. ama diger arkadaslarda kesin ceza almali.bundan once alinmadiysa bundan sonra alinmicak diye bi sey yok.kurallar gelisir ve daha adalet gelir toplumlara. admin in bu olayi milad saymasi bile gerekebilir valla. arkadasin biri hakaret sadece kufurle olmaz gibisinden bi sey demis.dogru demis. corelli ninki sadece alenen olmus digerleri cok ayip bi sekilde dalga gecmisler.kiskirtma degil bu dalga gecme ,onuruyla oynama bi insanin. bide en fenasi biri digerini cagirmis.bu bile buyuk ayip.cok eglenceli oldu burasi falan demis arkadasida cagiriyim.simdi siz bunlari gormezden goruceksiniz sonra kafa atan zidana kirmizi kart vericeksiniz sadece.basarili ve adil sonuc degil bu.dedim ya mevcut kurallari birakip vicdaninizla dusunun.sonra kurallar degisebilir nasil olsa.bence hepsi uzaklastirilmali. corelli topigin basinda herhalde on kere "lutfen "demistir sanirim.bunlari gozardi etmeyin.bu kadar cok lutfen kelimesi kullanan bi insan zivanadan cikariliyosa takkeler one koyulmali,bide boyle bi durum var.
    foruma yeni uye oldum ve feci kafam karisti :)

• quote:

Birlikte gülme konusu kimseye değil 6280'nin K750 ile karşılaştırlmaya çalışılmasına, gel beraber şu şahısa gülelim diyecek değilim heralde

tamam yeter karsılastırma kapıstırma falan yeter.... burda kalsın.. uzatma lutfen... rica ediyoruz...
  • quote:

quote:

Birlikte gülme konusu kimseye değil 6280'nin K750 ile karşılaştırlmaya çalışılmasına, gel beraber şu şahısa gülelim diyecek değilim heralde

tamam yeter karsılastırma kapıstırma falan yeter.... burda kalsın.. uzatma lutfen... rica ediyoruz...

Uzatan benmiyim ha, gerektiği için ceza aldı adam, biz kuşkırttı olduk, protesto yapıp karaktersiz yerine koydum, söyle bne mi uzatıyorum ha önce düşün bir kere

Ve de o akdar ahlkasızca , terbiyezisce küfür eden birini savunup, onalrın sütüne ağzımızı bile açmayan bizleri karaktersiz yerine koyduğuna göre diyecek laf da yok sana

• quote:

KLARIS

Topigi bastan sona okudum, heyecanli bi topik olmus yaw:) Reality show gibi :)

Saka bir yana .Tamamen dogru ama eksik bir karar var ortada.Ayni su son zidane olayi gibi.Adam hakaret ediyor zidane asiri tepki gosteriyor ve hakli bi kirmizi kart goruyor.Ama asil suclu materazzi de italyan tv lerinde pismis kelle gulerek, arsiz bi sekilde siritiyor :) kurallari bi anlik bi tarafa birakin vicdanizla dusunun :)

corellide abartmis cok. ama diger arkadaslarda kesin ceza almali.bundan once alinmadiysa bundan sonra alinmicak diye bi sey yok.kurallar gelisir ve daha adalet gelir toplumlara. admin in bu olayi milad saymasi bile gerekebilir valla. arkadasin biri hakaret sadece kufurle olmaz gibisinden bi sey demis.dogru demis. corelli ninki sadece alenen olmus digerleri cok ayip bi sekilde dalga gecmisler.kiskirtma degil bu dalga gecme ,onuruyla oynama bi insanin. bide en fenasi biri digerini cagirmis.bu bile buyuk ayip.cok eglenceli oldu burasi falan demis arkadasida cagiriyim.simdi siz bunlari gormezden goruceksiniz sonra kafa atan zidana kirmizi kart vericeksiniz sadece.basarili ve adil sonuc degil bu.dedim ya mevcut kurallari birakip vicdaninizla dusunun.sonra kurallar degisebilir nasil olsa.bence hepsi uzaklastirilmali. corelli topigin basinda herhalde on kere "lutfen "demistir sanirim.bunlari gozardi etmeyin.bu kadar cok lutfen kelimesi kullanan bi insan zivanadan cikariliyosa takkeler one koyulmali,bide boyle bi durum var.
    foruma yeni uye oldum ve feci kafam karisti :)

Kesinlikle katılıyorum arkadasim.... arkadaslar herkez ders alalım bu tartısmadan.... LÜTFEN

• kusura bakma bomber o attra ya cevap verdi sonra sen konuya daldın. ben sana corelli ile tartışma bu konuda dedim dinlemedin. sonra adam seni kırdı. sende onu madara ettin tabiri caizse. cellat da herzaman ki gibi. o zaten burda kendini eğlendiriyor gibi ne geliyor. insanlarla dalga geçerek. artık bu sevdadan vazgeçmenin zamanı yaklaştı gibi tabi kendi adıma. yanlış anlaşılmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuRaN.z -- 17 Temmuz 2006; 4:18:54 >
  • Bomber

bak anlamıyosun... gene aynı seyi yapıyosun... lutfen diyoruz... rica ediyoruz... anla...
    amacın kufur ettirtmekse ediyim bende ceza alıyım sende rahatla... buysa amacın direkt olarak soyle...
    yada 100 kez dedim insan gibi luften yeter artık... gidip kendi k750 topigin ile ilgilen...
    son kez LUTFEN
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tz-Tales

kusura bakma bomber o attra ya cevap verdi sonra sen konuya daldım ben sana corelli ile tartışma bu konuda dedim dinlemedin. sonra adam seni kırdı. sende onu madara ettin tabiri caizse. cellat da herzaman ki gibi. o zaten burda kendini eğlendiriyor gibi ne geliyor. insanlarla dalga geçerek. artık bu sevdadan vazgeçmenin zamanı yaklaştı gibi.

Neden tartışmıycakmışım, her neyse herkes hk ettiğini aldı.Aurıca kimsenin kendini eğlendirdiği falan yok, bu kanaati getirme sakın!

"bu konuda bilgin yok, daha da fazla konuşup foruma maskara olma" diye cevap yazmıştım zamanında yegoadama (barıştık) ve de 1 hafta ceza aldım, ben mod olsam onun bu ettiği sözlere 1 ay verirdim

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.