Şimdi Ara

Corona virüsü ve ben

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İran a kadar gelmiş ve Van a da sıçramak üzere veya sıçramış OLABİLİR ve ben hala kendime bilgisayar alamadım yıllardır telefondan bıktım ve bilgisayar alamadan olucegim vay be arkadaşlarım anlatırken ben dinledim hiç oynayamiyacagim da

(Lise 2)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nightvader -- 21 Şubat 2020; 17:27:1 >

• Virüsden ölenler çoğunlukla yaşlılar ve kronik hastalığı olan kişiler genç adamsın, sağlığında iyiyse senin için korkulacak bir şey yok, derslerine çalışmaya ülken için düzgün bir birey olmaya bak.

Ülkeyi yönetenlerin bizi ne hale getirdiğine bir bak ve kafanı kullan, bu söylediklerim senin özelinde değil, ben dahil bütün Türk gençlerine, umut biziz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UltravioleTT

Virüsden ölenler çoğunlukla yaşlılar ve kronik hastalığı olan kişiler genç adamsın, sağlığında iyiyse senin için korkulacak bir şey yok, derslerine çalışmaya ülken için düzgün bir birey olmaya bak.

Ülkeyi yönetenlerin bizi ne hale getirdiğine bir bak ve kafanı kullan, bu söylediklerim senin özelinde değil, ben dahil bütün Türk gençlerine, umut biziz.
    Akpye oy veren kesimi etkilerse bizim sülalede epey kıyım çıkar
  • İran'da hastalık hızla yayılıyor ve bazı kaynaklar,hastalığın IRAK ve Suriye'ye sıçradığı yönünde.

Acilen sınırların ve uçuşların kapatılması gerek!!!
  • pcwolf28 P kullanıcısına yanıt
    Herhalde herkesin sülalesinde, o kesimden seçmen potansiyeline sahip bir kıyım gerçekleşir, malum partinin seçmen kitlesinin yaş ortalaması belli, ben genel olarak pozitif görüşlü bir insanım, belkide bu virüsün dünyada yayılması çok fazla can alacak, belki insanların sevdikleri, eşleri, dostları hayatını kaybedecek ama bazı ülkeler için de bir fırsat yaratır kim bilebilir ki?

Lütfen bu yazdıklarımı "virüs dünyaya yayılsında insanlar ölsün kafasında olduğumu zannedip" o şekil cevap vermeyin. Sadece olaylara farklı açılardan yaklaşıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UltravioleTT -- 21 Şubat 2020; 17:55:12 >
  • UltravioleTT U kullanıcısına yanıt
    Valla akılları başlarına gelsin virüs bizden uzak olsun boşverin, sonra millet coronacı diye laf çıkarır
  • UltravioleTT U kullanıcısına yanıt
    Evet yaşlıları etkiliyor ama şunu unutmamak lazım akciğerlere etki ediyor bütün ailene bulastirirsiniz onlar size bakacak diye zayıf dusucekler onlar o yüzden gidici olabilir sanada bakan olmazsa ölürsün ve ayrıca bu grip gibi bişey değil grip gibi bişey olsaydı Çin'de okadar şeyler olmazdı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.