Şimdi Ara

Counter Strike 1.6 Anlamsız Hata

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba beyler yaklaşık 99 yılından beri cs oynyorum malum oynayanlar bilir genelde her gecede mac atıyorum fakat son 1 haftadır anlam veremediğim bir şekilde servera baglanır baglanmaz ya takılıp kalıyor yada gırse bıle zor gırıyor takldıgı zaman bılırsınz o an kı ses sureklı tekrarlanr ve sınır bozucu bır hal alır bunun dısında ılk servera gırsem bıle 2. servera veya mape gırerken yukleme ekranında taklıp kalıyor bazende dırek ılk kez gırısımde yukleme ekranında takılıp kalıyor bilen varsa eğer yardımcı olursa çok sevinirim tatılde bı oyun zevkım vardı oda zehir oldu teşekkür ederim şimdiden ve bu arada superonline kullanıyorm yeni geçtim ondanda olurmu diye dusunmeden edemiyorm saygılar....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RqmX -- 14 Temmuz 2010; 2:16:27 >

• oynadığın sistem ne? ayrıca İDM programını kullanıyormusun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: thend

oynadığın sistem ne? ayrıca İDM programını kullanıyormusun?

evet sorun bundan kaynaklı olabilir. idm in options tan bir ayarını kaldırınca sorun kalmıyordu.
  • evet idm yukledım yeni ve ondan sonra oldu sistem derken yaklasık 4 yıldır aynı sıstemde oynuyorum ve bir sıkıntı yaşamadım sistemle alakalı bir şey olabileceğini tahmin etmiyorum fakat çok gerekliyse yazabilirim.
  • İdm alakalı ne olabilir ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: konman4245

İdm alakalı ne olabilir ki?

idm ile çakışıyor cs ya idm i komple kapatın oyuna girerken (ie monitör diye bi işlem program kapandıktan sonrada çalışabiliyor görev yöneticisine bakmadan yinede oyun girmeyin) yada benim gibi kaldır bir daha uğraşma
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.